הגבלת הורדה פתאומית בבזק בנלאומי. מותר להם לעשות את זה? - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגבלת הורדה פתאומית בבזק בנלאומי. מותר להם לעשות את זה?

Adir88

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא העניין, זה העניין של ניתוב זה לא שבמערכת בוחרים בך בתור , יש דברים נוספים לכן אני אומר שהוא לא קיבל POOL של .

מה שALPHA אמר גם 109 זה גם נכון 109.166 אם אני לא טועה, תתקשר אליהם ותבדוק אבל בכל מקרה לא נראה לי ש79.183.184 שזה , לא הגיוני שגם יהיו כאלה הרבה פולים של גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהגיימר בכלל קשור לIP כבר ראיתי שהtraffic shaping שלהם בגיימר הוא תלוי משתמש ולא תלוי בIP כלשהוא. יש לי הוכחות בפורום לזה ;) .

גיימר רק אומר traffic shaping משודרג . אם לא משחקים משחקים המערכת דופקת את הפינג אבל מצליחה להביא ביצועי download משופרים יחסית לחבילה הרגילה. הם כל הזמן משנים את המערכת traffic shaping (כנראה במטרה לחסוך רוחב פס יקר לחו"ל) . האינטרנט שאתה מקבל היום זה לא האינטרנט שקיבלת אתמול. הם גם שומרים על המניפולציה בסוד וכשאתה קונה היום אתה מקבל בערך חתול בשק. יש יותר משתמשים מרוחב פס ויש מערכת מתוככמת שגורמת למשתמשים לא להרגיש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה shaping מתבצע על pool כתובות ספציפי, לא חושב שיש דרך אחרת לעשות את זה.

סוגיית Bad Company 2 די מוכיחה את כל הנושא הזה. אפשר לחפש על הנושא ב VGAMES וגם אצלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יש דרכים אחרות לעשות את זה.

ציוד ה- Access מחובר לשרת ה- LDAP/RADIUS/Whatever שלך, אתה מגדיר שם שליוזר הזה, יש לסמן את הפאקטים "בעדיפות גבוהה" וליוזר ההוא רק "best effort". ואז לא משנה איזה IP היוזר מקבל, זה תמיד יעבוד לו.

כמובן שצריך להתנתק ולהתחבר מחדש כשמעבירים אותך ל- Gamer, אחרת זה לא יעבוד.

והאפשרות השניה (והפשוטה יותר למימוש) היא, כפי שכתבת, לתת ללקוח כתובת IP מטווח שיש לו ניתוב (או סימון TOS) טוב יותר. ואז באמת זה יעבוד רק על טווח ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חידשתי את החבילה של 4 מגה בבזק (עם תשתית בזק) בתחילת יולי.

שנה שעברה לא היו לי בעיות במשחק האונליין שלי (WARHAMMER) אבל מהחידוש אני פשוט לא מצליח להתחבר בשעות 12 בצהריים עד 1 בלילה...

התקשרתי לבזק בינלאומי וענו לי (בצורה מאוד לא נעימה) שהם לא נותנים תמיכה למשחקים...

התקשרתי לתשתית ולא מצאו שם שום דבר מיוחד.

מישהו יכול להגיד לי מה ניתן לעשות ? למי ניתן לפנות ?

אני בהתחייבות לשנה אבל לא מצליח להנות מזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פעם בדקתי אצל ההורים של אשתי והפינג למשחקים ב014 לא היה משהו. עכשיו הם ב10 מגה (כנראה private ngn )וראיתי משהו חצי סביר אבל אני עדיין לא בטוח שזה כלכך טוב.

לפי דעתי אם אתה לא רוצה חבילת פשוט אל תתחבר ל014 אם השימוש העיקרי שלך הוא משחקים. עדיף קודם כל לבדוק את הספקיות ללא התחיבות שהן גם לרוב יותר זולות. לי יש ב014 ורוב הזמן אין לי בעיה במשחק שאני משחק. השרת שלו נמצא בקליפורניה והוא מאוד רגיש לבעיות באינטרנט. היו באמת פעמים פשוט לא יכלתי לשחק אבל לרוב זה היה בגלל משהו שלא קשור ל 014 (פעם זה אפילו היה בגלל התשתית של בזק) . פעם 014 היו טובים באופן כללי למשחקים גם בחבילות הרגילות. היום - משהו השתנה ואני לא יכול להגיד לך מה כי אנחנו יכולים לראות רק את ההשפעות של השינוי ש014 עשו .

יש סיכוי שקיבלת תשובות "לא מקצועיות" מהתומך כי נפלת על איזה תומך חדש. התומכים שם כל הזמן מתחלפים. לרוב צריך לנסות להגיע לתומכים הטובים שלהם שעובדים בשעות "נורמאליות " (9-18 ) . גם להתקשר בסוף המשמרת של מישהו יכול לגרום לכך שתקבל תשובה לא מקצועית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...