המלצה לקניית מצלמה בחו"ל - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקניית מצלמה בחו"ל

KiDi

Recommended Posts

שאלות הכרחיות

מה התקציב הכולל למצלמה, סוללות וכרטיס זכרון? 300-350 דולר בחול

אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? תנאי תאורה חלשים ורגילים

האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? בדף הזה תוכל לקרוא על ההבדלים בין צילום ללא פלאש, צילום עם פלאש ישיר וצילום עם פלאש חיצוני (ישיר ומוקפץ). לפי המאמר אני מעדיף פלאש חיצוני מוקפץ השאלה כמה הוא עולה

האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לידיעתך, חצובה הכרחית לצילום נופים ליליים. העלות של חצובה בסיסית נעה בין 200 ל-400 ש"ח, ושל חצובת שולחן בין 50 ל-150 ש"ח. לא יודע לגבי חצובה אולי בעתיד

האם יש לך נכונות לצלם עם פלאש חיצוני? לידיעתך, פלאש חיצוני מאפשר לצלם בקלות תחת תאורת חדר - ללא מריחות תנועה כתוצאה מרעידות היד או תנועה בנושא, ועם תוצאות הרבה יותר מחמיאות מאשר עם פלאש פנימי. העלות של פלאש כזה יד שניה נעה בין 400 ל-600 ש"ח או 1000 עד 1200 ש"ח לפלאש חדש.

האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? כן

האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה שם היצרן והדגם, ומה חסר לך בה? אולימפוס FE370, דיגיטלית רגילה ופשוטה. מפריע לי הזום, הפלאש, חדות תמונה, אפשרות לתפוס עצמים במהירות באוויר כמו ציפורים וטיפת מים, בזום התמונה יוצאת יותר מטושטשת

האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? כן, בגדול אבל לא גדול מדי, צופה בהם על מסך 32 אינץ'

מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? שים לב שמכפלת הזום (למשל X10) אינה נתון מועיל בבחירת . הנתון החשוב הוא טווח העדשה במ"מ. המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. חשוב לי שאני אוכל להתקרב בעזרת הזום לעצמים אבל שהיא לא תגביל אותי ב"ללכת אחורה". 28 ממ לפי המאמר בצד הרחה ואין גבול בצד הטלה

כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור שנכנסת לכיס? האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? לא מהותי שתהיה טובה

האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? לא

בנוסף צילו מאקרו חשוב לי מאוד, נהנה לצלם זבובים וקרדית אבק

THANK U[br]פורסם בתאריך: 13.07.2010 בשעה 18:28:55

ואם לפי כל זה אתם יכולים להתאים לי גם מצלמת DSLR זה יהיה נהדר, אני רוצה להכנס לתחום וחשבתי אולי להשקיע במצלמה למתחילים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תשובה... מה הקטע?

עכשיו קיבלתי מייל מוואינט על מצלמת FUJI S2500 ב999 שקל... שזה הרבה פחות ממה שהקצבתי

אתה רוצה להגיד לי שמצלמה כזאת גם לא תתאים לי? אם כן, למה? איפה אני קופץ פה מעל הפופיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנאי תאורה חלשים, חיצוני, צילומי ציפורים, מאקרו.

כל אלה לא יכנסו לך בתקציב הזעום שלך. בטח לא בDSLR.

קנה מצלמת דמוי, בסגנון פנסוניק FZ38... תוכל לצלם ציפורים. או שתמשיך לחסוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ביקשתי המלצה למצלמת דמוי, זה גם השאלון של דמוי

אמרתי שאם יש בחול שזולה משמעותית מישראל מצלמת DSLR סבבה אז תגידו גם, חוץ מזה שאני יכול לקנות גם יד שניה.

למה פנסוניק ולא ניקון או קנון? מה עם canon sx20is?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...