מה עדיף, XP או 7 על מחשב מיושן - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף, XP או 7 על מחשב מיושן

ranchaman

Recommended Posts

שלום,

אני בטוח שהתשובה לשאלה הזו כבר קיימת היכן שהוא בפורום או בשרשור "מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן" - אבל חיפשתי קצת ולא מצאתי תשובה מדוייקת... יא אלהים, 94 עמודים של שרשור יחיד?? איך אפשר למצוא שם משהו...?

בכל מקרה, אני מתכוון לפרמט ולהתקין מחדש מערכת הפעלה על סלרון 4 2.8GHZ עם 1GB . המחשב לא מיועד לביצועים אלא בעיקר הדגש הוא על יציבות ותחזוקה שוטפת פשוטה. סוגיית המחיר כרגע פחות רלבנטית לי. אני מתכוון להציב אותו אצל הסבא והסבתא למען יוכלו לתקשר בסקייפ עם נכדתם ונינתם הטרייה שמעבר לים :)

אז האם כדאי להתקין או ווינדוז 7? שמעתי ש-7 מתפקד לא רע על מחשבים חלשים.

תודה מראש,

רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שWIN7 מתפקד לא רע יחסית לVISTA על מחשבים חלשים יחסית, אבל במקרה של המעבד המדובר, זה באמת לא ממש משנה. אם יש לך את הזמן, האם כרטיס המסך מובנה?

XP תרוץ מהר יותר, ובכלל בעבור השימוש הספציפי, אני חושב שהיא הבחירה העדיפה למערכת חלשה שכזו. לא שWIN7 לא תרוץ, אבל אם מדובר במערכת שהיא CELERON 2.8GHZ + זיכרון 1GB וכ.מסך מובנה, אז סביר הביצועים של יהיו טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אבל פחות Trouble לסבא וסבתא :P

אני אומר שהמחשב הכי חלש שאמור לרוץ עליו 7 יפה זה 4 3 ג'יגה הרץ עם כרטיס מסך קצת חזק בשביל אארו [לי היה 6600]

בעניין המעבד זה די בדוק אלא אם כן אתה ממש מתקין עליו רק .

במקרה כזה בקושי יהיה הבדל בין כל מחשב כמעט, אפילו סלרונים שבדקתי בבית ספר, בין אקספי ל7 סטארטר.

גרסא מוזרה ומצומצמת של אקספי כמו Tiny תעבוד הכי טוב והכי מהר בכל מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

בדיוק עכשיו אני משתעשע עם פנטיום 4 2.6 ו - 1 גיגה שמריץ 7 עם כרטיס מובנה

( כמובן שאין מה לדבר על אארו ). וואללה, רץ בסדר דווקא , לא טס אבל גם לא זוחל,

כאמור - בסדר גמור.

עם כל האמור לעיל, אני ממליץ על XP, כי הוא יותר זריז ובשביל אתה לא צריך יותר מזה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...