מפצל USB המלצות וכללים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפצל USB המלצות וכללים

veredgf

Recommended Posts

אני כותבת כי יש לי בעייה עם המפצל הנוכחי שלי. קניתי מפצל בזמנו עם 11 יציאות כי חשבתי לעצמי לשים את כל הביצים בסל אחד. המפצל כולל מקור חשמל חיצוני וכמובן הינו 2.0.

לצערי אני מרגישה כבר כמה זמן שהוא מזייף. שהתקנים שמחוברים אליו איטיים.

אני מחפשת בנרות המלצה למפצלים אמינים יותר, שיכולים לתת שירות טוב בו זמנית לכמה התקנים אבל אני גם תוהה אם פשוט יש התקנים שלא מומלץ בכלל לחבר אותם לרכזת חיצונית ועדיף שיחוברו לספינת האם....

אז קודם כל הבעיות העיקריות שהיו לי הם עם פריקת תמונות מכרטיס הצילום שלי דרך הרכזת - בעיות של ניתוקים ואיטיות שנפתרו ברגע שהעברתי את הכרטיס ליציאות של המחשב, אבל לא יכולה להגיד שזה פתרון ממש נוח. קורא הכרטיסים שלי די רחב במבנה שלו, ולמרות שאני מחברת אותו ביציאות הנוחות בחלק העליון של המארז, ברגע שהקורא שם, הוא לא מאפשר הכנסת התקן אחר בגלל הרוחב שלו.

בעיות נוספות היו עם איטיות של כונן חיצוני שמחובר לרכזת, שכתוצאה מכך העלאת המחשב אחרי אתחול הופכת לסיוט מתמשך.

אני צריכה רכזת שתתמוך לפחות בשני התקנים אלו אבל בעוד אחרים... או לחילופין לעשות החלטה שיש התקנים שלא נועדו לחיבור לרכזות בכלל, אבל אז צריך להחליט מה כן ומה לא...

בנוסף, במידה ונמצא הכונן האולטימטיבי, והוא בן מספר קטן של יציאות, האם ניתן לשרשר כמה כוננים כאלו? מה הגבול?

אה, ובמידה ונמצא הכונן ההוא, רצוי שהיציאות לא תהיינה קרובות מידי כדי להתחשב בהתקנים רחבים...

מבחינת התקנים קבועים שצריכים להיות מחוברים:

דונגל בלוטות'

דונגל לעכבר אלחוטי

מקלדת USB

WACOM קטן

שני כוננים חיצוניים

התקנים לא קבועים:

טלפון סלולרי

קורא כרטיסים USD

שוקלת בעתיד גם מצלמת ...

במחשב ישנן 4 יציאות מאחורה ועוד שתיים מקדימה.

כל עיצה וטיפ יתקבלו בברכה.

ורד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה לומר על "אמינים" יותר ועל זה שהוא "מתחיל לזייף".

אם את מחברת אחד עשר (נניח את המקסימום) התקנים ב-USB 2.0 אז זה אומר שכולם מתחלקים ברוחב הפס הדיי קטן הזה שהממשק מתיר.

מה הדבר הנח לעשות? לחבר ישירות ללוח את ההתקנים הקבועים. אם חסרים חיבורים אז אפשר להשתמש בחיבורים שקיימים על הלוח (עם מתאם כמו זה למשל) או בכרטיס הרחבה PCI/PCI-E. כמובן שזה תלוי בלוח האם שברשותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...