שאלות חדשות אחרי שדיברתי עם מיקרוסופט לגבי ווינדוס 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות חדשות אחרי שדיברתי עם מיקרוסופט לגבי ווינדוס 7

Nadav889

Recommended Posts

קודם כל, תודה רבה לכל מי שעזר לי, ואני נמצא קרוב מאוד לקראת קנייה.

הסברתי לנציגה את המצב שלי, שבו אני יכול להזמין מההסכם של משרד החינוך אך ורק UPGRADE של 7 ושאלתי אותה האם זה מצריך שיהיה לי מותקן על המחשב ישן כלשהו מקורי.

התשובה שלה הייתה כך: אפשר לקנות את גרסת ה"שידרוג" להתקין אותה על מחשב "נקי" שאין עליו כרגע שום מערכת הפעלה, וזהו, אין צוריך להכניס שום סיריאל של מערכת מוקרית ישנה, הם פשוט סומכים על הלקוחות שיהיה להם בבית גירסת ווינדוס(ויסטה או XP) מקורי בבית כשהם קונים את גירסת השדרוג.

לי זה לא נשמע כל כך הגיוני, ודאגתי לשאול אותה ולוודא את זה כמה פעמים והיא התעקשה על זה שטכנית, אפשר לקנות גירסת "שידרוג" גם מבלי שיהיה עותק חוקי על המערכת על המחשב או בכלל בבית.

אני חייב לוודא את זה איתכם פעם אחרונה לפני שאני קונה, אם אני באמת יקנה גירסת שידרוג, אני יוכל להתקין אותה על מחשב נקי בלי שום חוקית בבית?

תודה, נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש יודע אם זה נכון או לא.

אני הזמנתי גם מ"חותם" וגם לי נאמר ממיקרוסופט שבגרסת השדרוג הזאת אין צורך שתהיה כלשהי מותקנת, כאילו זה לא חובה.

ואז שאלתי אותה אם צריך להתקין מערכת הפעלה עם הסיריאל נאמבר המקורי אז היא אמרה שלא, אין צורך, פשוט לעשות התקנה נקייה והיא אמרה שאולי (עם דגש על אולי) במהלך ההתקנה זה יבקש קוד מוצר נגיד של או ... אז אם יש לך קוד מוצר חוקי אתה לא חייב להתקין, אלא להזין במהלך ההתקנה.

אני עדיין מחכה לדיסק התקנה כדי לבצע התקנה נקייה, מקווה שזה לא יבקש קוד מוצר חוקי אבל במידה וכן אני מכוסה כי יש לי מחשב נייד עם שנגנב אבל יש לי עדיין את הקוד מוצר שלו והוא רשום עליי (אז לא לדאוג, כי בכל זאת אני קניתי וגנבו לי) אז אם זה יבקש יש לי קוד מוצר חוקי לכל דבר.

אז אני מקווה שזה ייתן לך טיפ איך להשיג קוד מוצר חוקי - עם של ויסטה/XP שאולי יש לך בבית ואתה לא מתכנן לשדרג עכשיו.. או אולי לאח/ות שאתה יודע שלא ישדרגו... כי יש הרבה אנשים שלא ממש מבינים בקטע של תוכנת שדרוג או תוכנה מלאה ומפספסים ולא חוסכים כסף אז זאת בעצם מעין פירצה בשבילך בתור אחד שיודע.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה התקנת כבר את המערכת? או שאתה מתכוון להתקין בימיים הקרובים? אני רוצה לדעת פשוט אם זה ביקש או לא.

אני רק יציין שדיברתי עם הנציגה בחותם שטענה(בצורה דיי עצבנית) שמיקרוסופט מטעים אותנו וזה לא נכון וחייבת להיות מערכת הפעלה על המחשב כדי שהשדרוג יעבוד.

ואז חזרתי לנציגה(המאוד חמודה) ממיקרוסופט שאמרה לי שהם אכן התקשרו, ושאני לא צריך להתרגש מהם, התעקשה עוד פעם שזה אכן אפשרי(להתקין על מחשב נקי מבלי שזה יבקש שום סיריאל של מוצר ישן) ואפילו שלחה לי מאמר לאיימיל שבו מסבירים בדיוק איך לבצע את הפעולה.

אני רק יציין שוב שהנציגה הייתה מאוד אדיבה, הקשיבה לכל הקשקושים שלי וגם נראה שיש לה ידע מאוד רחב בנושא. אני מאמין לה ואני יזמין יותר מאוחר את המוצרים.

חותם נגד למי להאמין? חח 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אני עדיין לא התקנתי.. מחכה לדיסק.. היה אמור להגיע היום (10 ימי עסקים עלק..) כנראה ביום ראשון זה ייצא אז ככה שזה יגיע ביום שני/שלישי..

יום רביעי אני מאמין שאני כבר אתקין ואהיה חכם יותר לענות לך מניסיון.

אני חושב שעדיף להאמין לנציג מאשר חותם...

כי תחשוב על זה שנייה מי שמפסיד מכל העסק הזה זה .. 60 שקלים על המערכת הפעלה - לדעתי מבחינת שיווק עדיף להם להפחיד ולהגיד לאנשים שחייב עם רישיון חוקי קודם - ככה שאנשים לא יקנו את השדרוג ב-60 שקלים ויגלו שניתן להתקין גם בלי חוקית קודמת...

אתה מבין את החשיבה שלי ?

בקיצור חותם לא מעוניינים כל כך למכור כנראה הם אלה שמפסידים את העלויות על הסבסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירסות האחרונות של הWINDOWS שהם שולחים (3-4 חודשים אחרונים) המערכת תטען שהמספר הסידורי לא חוקי אם לא היתה מערכת

הפעלה קודמת על המחשב (אפשר לעשות התקנה נקיה, אבל צריך שתהיה מערכת הפעלה מותקנת קודם, למחוק אותה מתוך תוכנת ההתקנה

של הWINDOWS ולהמשיך כרגיל). יש 2 פתרונות לעניין - הראשון הוא לריב עם מיקרוסופט שיאפשרו את קבלת הסיריאל, דורש ויכוח עם מרכז

השירות שלהם וכאב ראש. השני - להתקין WIN כלשהוא עד לשלב שבו הוא מבקש את הסיריאל, להפעיל את המחשב מחדש ולהתקין את

הWINDOWS. במקרה כזה המערכת כן תקבל את הסיריאל. מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירסות האחרונות של הWINDOWS שהם שולחים (3-4 חודשים אחרונים) המערכת תטען שהמספר הסידורי לא חוקי אם לא היתה מערכת

הפעלה קודמת על המחשב (אפשר לעשות התקנה נקיה, אבל צריך שתהיה מערכת הפעלה מותקנת קודם, למחוק אותה מתוך תוכנת ההתקנה

של הWINDOWS ולהמשיך כרגיל). יש 2 פתרונות לעניין - הראשון הוא לריב עם מיקרוסופט שיאפשרו את קבלת הסיריאל, דורש ויכוח עם מרכז

השירות שלהם וכאב ראש. השני - להתקין WIN כלשהוא עד לשלב שבו הוא מבקש את הסיריאל, להפעיל את המחשב מחדש ולהתקין את

הWINDOWS. במקרה כזה המערכת כן תקבל את הסיריאל. מקווה שעזרתי.

לא כל כך הבנתי מה אתה אומר בעצם..

והנציגה התעקשה על זה שגם אם כרגע המחשב נקי מכל , ופירמטתי אותו לגמריי(ללא שימוש בדיסק של ה7 המקורי), אז אני עדיין יכול להכניס את הדיסק המקורי החדש של ה7 וזה יתקין בלי בעיה ולא יבקש לבדוק אם יש לי מערכת חוקית ישנה בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה היה בגרסאות הישנות שלהם, זה השתנה בוודאות. אא"כ החזירו את זה חזרה זה לא יעבוד. אגב, לנציגים שלהם אין שמץ של מושג.

היו לי 4 שיחות איתם עם שני נציגות וגם הכל נשמר להם שם במערכת(הם ידעו להמשיך איתי מאותה נקודה) אז אתה אומר בעצם שהם פשוט מטעות אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בשבוע שעבר דיברתי על זה עם Cahiml פה באתר - הוא בירר את הנושא עם נציג ממיקרוסופט וזה מה שנאמר לו

השורה התחתונה: ניתן לבצע התקנת גרסת שדרוג על מחשב חדש

ציטוט:

"בסוף ההתקנה תדרש להקיש את מפתח המוצר, הוא לא יעבוד,

אתה משאיר את השדה ריק וממשיך הלאה.

לאחר מכן מתקשר אל המוקד שירות לקוחות בטלפון 09-7625400

ומתאר להם את הנושא, הם יסבירו לך את המשך התהליך הקצר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ואני (ועוד מי שרוצה להתקין את השדרוג) עם אותה דילמה - אני לא יודע אם להתקין את הויסטה אולטימייט קודם (שיהיה התקנה נקייה) ואז השדרוג או "לקחת את הסיכון" ולהתקין נקי.

אם זו תהיה האופציה השנייה זה יהיה רק בתנאי שיהיה לי זמן לעשות את זה כשיהיה עוד עם מי לדבר בתמיכה של מיקרוסופט/שירות לקוחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.[br]פורסם בתאריך: 13.07.2010 בשעה 23:34:55

.[br]פורסם בתאריך: 13.07.2010 בשעה 23:43:05

אתה ואני (ועוד מי שרוצה להתקין את השדרוג) עם אותה דילמה - אני לא יודע אם להתקין את הויסטה אולטימייט קודם (שיהיה התקנה נקייה) ואז השדרוג או "לקחת את הסיכון" ולהתקין נקי.

אם זו תהיה האופציה השנייה זה יהיה רק בתנאי שיהיה לי זמן לעשות את זה כשיהיה עוד עם מי לדבר בתמיכה של מיקרוסופט/שירות לקוחות...

יש פיתרון לזה שמישהו אמר לי אני יודע שזה עובד ומזהה את הרשיון השאלה האם מחשיבים את זה לחוקי

פשוט צריך להתקין את המערכת על דיסק נקי ברגע של הכנסת הקוד לא להכניס את הסיריאלי פשוט ללחוץ הבא זה ימשיך הלאה (נותן אפשרות לעבוד עם המערכת 3 ימים עד שעושה ריסטרט ) לאחר שהמערכת מסיימת את ההתקנה המלאה

צריך דרך הווינדוס עצמו להתקין ואז שם לבחור שדרוג ואז זה מזהה את הרשיון כמו שצריך

שוב מבחינת חוקיות את זה צריך לבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...