למישהו יש ניסיון עבודה עם 2010 TFS מבחינת ניהול? - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש ניסיון עבודה עם 2010 TFS מבחינת ניהול?

multicore

Recommended Posts

אנחנו בזמן הקרוב מאוד הולכים להטמיע TFS לסביבת הפיתוח והבדיקות בחברה שלנו.

אני בתור נציג ה IT בחברה, הייתי רוצה לדעת אם למישהו יש ניסיון עבודה עם TFS 2010 במיוחד בשילוב עם עם WSS 4.0 (כלומר SharePoint Foundation)?

העניין הוא שיש כוונה לשדרג את MOSS 2007 ל 2010 וזה כנראה יהיה חלק מהכאבי ראש שלי לתקופה הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנחומיי,

אני כרגע עובד בסלע וזה תחום ההתמחות שלי. מנסיון אני יכול לומר לך שהכל פתיר, אבל לפעמים זה המון זמן וכאב ראש.

אני מקווה שלא תפגוש אותי. כי אנחנו גם התמיכה של בישראל בנושא הזה. וזה אומר שנתקלת בבעיות שלא הצלחת לפתור.

אני גם קצת משוחד אבל לא עדיף לקרוא למומחה כדי שיבצע את ההתקנה כמו שצריך?

מה בדיוק הבעיה לעבוד עם WSS 3 עם SP2 וזהו?

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמבצע את כל תהליך ההתקנה וההגדרות זה לא אתם (אני לא חושב שזה חכם לחשוף פה מי זה) אז כנראה שלא ניפגש.

אין שום בעיה לעבוד עם WSS 3.0 רק שאנחנו כבר יותר משנה עם MOSS 2007 ויש כוונות לעבור בזמן הקרוב ל 2010 (כבר נרכשו רשיונות וCALים).

העניין הוא שMOSS אמור לעבוד בצורה של farm כמובן עם שני שרתי WFE במימשוק NLB + שרת application/indexing +מסד נתונים SQL 2008 שיושב בcluster עם זמינות גבוהה.

איזה בעיות יצא לך לראות כבר היום עם המוצר (אפילו בעיות של צוות פיתוח/בדיקות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב רגיל אין כמעט בעיות.

בשדרוגים יש בעיות לפעמים ובקסטומיזציות קיצוניות.

דרך אגב, זה שוק לא ממש גדול. יש רק עוד שתי חברות רציניות שעוסקות בנושא. באחת עבדתי שלוש שנים (עברתי לא מזמן) והשניה היא מחלקה בחברה גדולה יותר שמי שהקים את המחלקה היא המנהלת הראשונה שלי בתחום (זאת שקיבלה אותי לעבודה) והעובדים שלה גם הגיעו מהחברה הראשונה.

בכל מקרה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מלחיץ את הבחור.

אנחנו הטמענו TFS2008 בתשתית עם שרידות מלאה.

לא תהליך כזה מסובך, יש המון דוקיומנטציות באינטרנט והמון workarounds מתועדים.

כיום אנחנו מתחילים לאט לאט מעבר ל2010, ולפי מה שראיתי הוא יותר פשוט לתפעול.

לנו לא יצא להיתקל בבעיות הזויות (מה גם שהוחלט על סטנדרט עבודה דיי נוקשה של כל הפרוייקטים מול הTFS, כך שחסכנו מעצמנו כאב ראש).

מי שישנא את הכלי הזה יהיו התכניתנים, לא אנשי הIT :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...