[בעיה] ספק SPIRE 550 מחמם את המארז ואת כל המחשב במנוחה - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[בעיה] ספק SPIRE 550 מחמם את המארז ואת כל המחשב במנוחה

riddick00

Recommended Posts

קניתי לא מזמן את הספק SPIRE 550 אחרי שהספק הוקדם נשרף ושרף את הלוח אם, יש לי מארז של HEC שהוא די גדול.

הבעיה היא שבמנוחה כשרק BITTORENT או תוכנה להורדה אחרכת פועלת הוא מתחמם מאוד? האם יש משהו שאפשר לעשות עם זה? הספק ממוקם כך שהמאוור הוא כלפי מעטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוור תקין כתוב שהוא מסתובב על 1500+- RPM מאוור 120MM וחוץ מהספק אין משהו שיכול לחמם את המארז כל כך המארז קותחת.

יש לי 2 מאוורים 120 במארז אחד מכניס אוויר השני מוציא ואני גם פתחתי את המכסה כי המחשב פשוט לא יכול לעבוד כך. בSPEEDFAN הוא כותב לי שהטמפקטורה של הספק 127 מעלות, זה תקין או שכדי בזריז ללכת להחליף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גוף קירור של נקסוס שמקרר את המעבד ל 50 מעלות בשיא המעבד X2 6400+ ויש לי של קולר מסטר לכרטיס מסך 8800GT OC1 שמקרר את הכרטיס ל55 מעלות במאמץ את זה לא העיניין אבל זה לא מחמם את המארז אני גיליתי שמהספק יוצא אוויר חם לתוך המארז. אם אני סותם את החורים האלה זה לא יכול לגרום לשריפה של הספק? האם כל האוויר החם יוכל לצאת רק מאחורה אל מחוץ למארז? ואולי מישהו מכיר אם ואיך אני יכול לשולט על המהירות של המאוור של הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 מאוורים 120 מ"מ אחד בקידמת המארז מכניס אוויר ואחד מאחורה מוציא אוויר מאוור על הקירור של המעבד הוא מוציא אוויר חם למאוור של הספר והמאוור של הספק הוא שואב אוויר מביפנים כי אין לי חור למאוור במארז למעלה. אבל לא ענו לי עדיין על השאלה אם אני יחסום את החורים שיוצאים לתוך המארז זה לא ישרוף את הספק? יש את החורים מאחורה ואוויר עדיין יוצא משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...