מפרט חלקי למטרות GAMING בינוני+ בתקציב עד 3000 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט חלקי למטרות GAMING בינוני+ בתקציב עד 3000 שקל

CyAn1de

Recommended Posts

בעקבות התפגרות של הלוח אם שלי(קבלים :bash:) אני חושב כרגע להרכיב מחשב חדש ולחסוך על מס' לא מבוטל של חלקים ממחשב הקודם:

1. מה התקציב המקסימלי? 3000ש"ח אין צורך לחסוך... חריגה ב100 עד 200 ש"ח רק אם מדובר על רכיב בעל חשיבות

2. מה הם השימושים הצפויים של המחשב ? -בעיקר משחקים ועבודה שוטפת

* באיזה סוג משחקים תשחקו? בעיקר FPS ואסטרטגיה

* באילו הגדרות תשחקו (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? עד כמה שאפשר במסך 22 הרחב שיש לי 1680X1050

3. האם יש צורך בציוד היקפי (מסך, , מקלדת ועכבר וכדומה)? לא

4. האם יש רכיב שאותו אתם לא צריכים במחשב (כונן דיסקטים, צורב למשל)? בהחלט כן, אפרט בהמשך

5. עד כמה השקט של המפרט חשוב בסולם של 1 עד 10 (10=השקט קריטי)? 7 - חשוב, אבל לא היסטרי

6. האם מתוכנן (קל/בינוני/כבד)? אולי OC קליל בעתיד הפחות קרוב..

7. האם יש צורך לכלול (אם כן ציינו גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך הרכבה או מע' הפעלה

8. מאיזו חנות אתם מעדיפים לרכוש את המחשב? אם אין חנות מועדפת אתם יכולים לציין איזור מגורים. באיזור ת"א ורמת גן

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשה (תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/ESATA או למשל דרישה למארז קופקטי במיוחד)?

לא צריך CF/SLI, חשוב שיהיה כרטיס קול טוב למערכת לוגיטק 530 5.1

10. האם מתוכנן שדרוג משמעותי של המפרט בהמשך (למשל, הוספה של כרטיס מסך חזק בהרבה)? לא יותר מעוד HDDים ואולי בהחלט כרטיס מסך בעוד שנה וחצי ++

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג למעבד/זיכרון? לא רלוונטי(כי כל שנתיים הסטנדרטים משתנים כמעט לגמרי)

אוקיי אז ככה:

החלקים שאני אקח מהמחשב הישן שלי:

ספק - ENERMAX LIBERTY 500W

כוננים - דיסק קשיח 500 של סיגייט+צורב DVD

כרטיס מסך - TOXIC 4850 של ספייר

מעוניין במפרט שיבוסס על מעבד I5 - 750

+לוח אם בעל כרטיס קול טוב

*לא מתוכנן CF/SLI

חשבתי לכיוון הGA-P55A-UD3R שמגיע עם הREALTEK ALC889

+זיכרונות 4GB טובים - צריך פה את עזרתכם

לגבי המארז, הHAF 932 נראה שבנו לי אותו במיוחד, ;D יש בו כל מה שאני רוצה אז אקח אותו (ב550 שקל)

יש הערות/המלצות בעד/נגד?

מתכנן להזמין עוד כשבועיים..

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...