שאלה לגבי מעבד core i 3 330um - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מעבד core i 3 330um

koby058

Recommended Posts

בכל Review שראיתי על מחשב שאני מעוניין בו http://www.bestbuy.com/site/Asus+-+Laptop+/+Intel%26%23174%3B+Core%26%23153%3B+i3+Processor+/+14%22+Display+/+4GB+Memory+/+500GB+Hard+Drive+-+Black/9964891.p?id=1218206200334&skuId=9964891 מפרסמים שלמחשב הזה יש 2.13ghz למעבד אבל באינטל מפרסמים שלמעבד הזה יש רק 1.2ghz מישהו יכול להסביר לי את העניין הזה?

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על ה- i3 330UM שהוא מעבד חסכוני יותר מכיוון שעובד במתח ותדר נמוכים יותר.

במפרט אליו קישרת המעבד הוא i3-330M שאכן עובד בתדר 2.13 GHz ומכאן ההבדל.

אחי אתה טועה תסכל בתמונה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ה-330UM הוא בסך הכל גרסה שעובדת במתח נמוך וכתוצאה מכך בתדר נמוך יותר של מעבד הבסיס 330M ומלבד זה מבחינה פיסית אין שום הבדל בין המעבדים.

אולי כוללת במחשב שלה מנגנון OC פנימי שמאפשר למעבד להגיע לתדר המרבי של (2.13UM) ה-330M ולכן מפרסמים את המעבד כמו שמפרסמים.

אני לא מכיר דגם 330UM שעובד בבסיס בתדר שונה מ-1.2 Ghz. הכי פשוט להיכנס לאתר היצרן ולבדוק את המפרט שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מוצא את הדגם באתר של Asus. מוזר.

כאן יש טבלה מהאתר של Intelשמפרטת את סדרת המעבדים הניידים של פלטפורמת ה-Core i3. כמו שכבר בדקת קודם לכן, תדר המעבד הוא 1.2Ghz. אפשר לשלוח דוא"ל ל- או לחנות ממנה אתה מתכוון לקנות את המחשב ולשאול. לדעתי או שנפלה טעות במפרט (מבחינת תדר העבודה) או שיש מנגנון OC פנימי.

חוץ מזה, למה התדר משנה כל כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המקביל החלש יותר של ה-ul80jt של .

המעבד ב-jt הוא 520um, כאשר פה מדובר על 330um.

בכל מקרה, לשאלתך מדובר במעבד חסכוני לצורך זמן עבודה ארוך

אם אתה מחפש מחשב עם ביצועים חזקים, אתה בדיוק בכיוון ההפוך ליעוד המחשב

מה הדרישה שלך ומה התקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...