מהו הפיתרון הזול והאיכותי ביותר לצפיית סרטי HD בטלוויזיה? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הפיתרון הזול והאיכותי ביותר לצפיית סרטי HD בטלוויזיה?

Shtupel

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא חסרון , אני חושב שהסטרימר בכל מקרה עושה איזושהי המרה ל5.1.

לשני חברים שלי יש אותו ואין להם בעיות עם סרטי HD בMKV עם AC3 - הם שומעים 5.1...

בכל מקרה , רק אמרתי קודם שהוא טוב יותר מהA-110 , אני אישית ממליץ על הA-200 , מבחינה חומרתית הוא זהה לחלוטין לC-200 ועולה פחות ממנו...

לשניהם יש את אותו צ'יפ , ותמיכה בפורמטים...

יש את אתר hometheater.co.il , תקרא בפורומים שלהם על הסטרימרים , תראה עד כמה הA-200 מוצלח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דוגל יותר באופצית ה-, כעת אני למעשה מסיים הרכבת וקינפוג אחד כזה שאני בונה מכל מיני שאריות שנותרו לי משדרוגי עבר.

יש היום בשוק יד השניה הרבה רכיבים מעולים להרכבת - בעיקר ציוד עם מעבדים E2XXX ו-E4XXX הישנים של אינטל שנותנים ביצועים טובים וצורכים מעט מאוד חשמל (יחסית).

אם אתה מבין מעט במחשבים ומוכן להשקיע, אתה יכול לבנות מאוד וורסטילי מבוסס לינוקס במחיר נמוך יחסית.

היתרונות - גמישות תוכנה מוחלטת, יכולת הרחבת נפח איחסון כמעט בלתי מוגבלת, יכולות שדרוג פריפרי מרשימות, יכולת הפעלת ה- גם כשרת.

החסרונות - בניית HTPC בזול שיפעל באופן חלק לחלוטין דורשת ידע וזמן, אפילו עם רכיבים שנבחרו בקפידה יצרוך יותר חשמל, גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חסרון , אני חושב שהסטרימר בכל מקרה עושה איזושהי המרה ל5.1.

לשני חברים שלי יש אותו ואין להם בעיות עם סרטי HD בMKV עם AC3 - הם שומעים 5.1...

בכל מקרה , רק אמרתי קודם שהוא טוב יותר מהA-110 , אני אישית ממליץ על הA-200 , מבחינה חומרתית הוא זהה לחלוטין לC-200 ועולה פחות ממנו...

לשניהם יש את אותו צ'יפ , ותמיכה בפורמטים...

יש את אתר hometheater.co.il , תקרא בפורומים שלהם על הסטרימרים , תראה עד כמה הA-200 מוצלח....

אני דוגל יותר באופצית ה-, כעת אני למעשה מסיים הרכבת וקינפוג אחד כזה שאני בונה מכל מיני שאריות שנותרו לי משדרוגי עבר.

יש היום בשוק יד השניה הרבה רכיבים מעולים להרכבת - בעיקר ציוד עם מעבדים E2XXX ו-E4XXX הישנים של שנותנים ביצועים טובים וצורכים מעט מאוד חשמל (יחסית).

אם אתה מבין מעט במחשבים ומוכן להשקיע, אתה יכול לבנות מאוד וורסטילי מבוסס במחיר נמוך יחסית.

היתרונות - גמישות תוכנה מוחלטת, יכולת הרחבת נפח איחסון כמעט בלתי מוגבלת, יכולות שדרוג פריפרי מרשימות, יכולת הפעלת ה- גם כשרת.

החסרונות - בניית HTPC בזול שיפעל באופן חלק לחלוטין דורשת ידע וזמן, אפילו עם רכיבים שנבחרו בקפידה יצרוך יותר חשמל, גדול יותר.

תודה!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה-Xtreamer וגם כל הדגמים של Popcorn Hour תומכים בצורה מלאה ב-DD (או AC3 בשפתך) וב-DTS.

בנוסף, דרך שקע ה-USB Slave יש אפשרות להריץ כוננים עם מע' קבצים NTFS (בפופקורן מתאפשרת אך ורק קריאה של הקבצים).

אם אתה עדיין לא מאמין, קרא את הביקורות המופיעות ב-Hometheatre:

ביקורת על ה-Xtreamer

http://www.hometheater.co.il/article01616.%D7%94-Xtreamer

ביקורת על Popcorn Hour A-110

http://www.hometheater.co.il/article01348.%D7%9E%D7%96%D7%A8%D7%99%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%94-Popcorn-Hour-A-110

עובדה נוספת שחשוב שתכיר היא שהמכשירים תומכים בקבצי MKV עד פרופיל High@L4.1.

כבר לפני זמן רב החלו לקודד את הקבצים בפרופיל זה, כך שיתאימו לניגון בסטרימרים כמו ה-PH (וכיום 99% מהתכנים מקודדים כך).

ייתכן ותיתקל בקבצים ישנים שקודדו בפרופיל High@L5.1. קבצים אלה לא יעבדו על המכשיר, אולם מדובר באחוז זניח.

הייתרון ב- הוא האפשרות לשדרג רכיבי חומרה, להתקין Codecs לכל פורמט שהוא ולנסות נגנים שונים.

החסרונות שלו הם:

א. מחיר.

ב. דורש התעסקות מקדימה (התקנת מע' הפעלה, , תוכנות, הגדרות).

ג. דורש תחזוקה שוטפת (ניקוי TEMP, איחוי דיסק, ניקוי אבק אחת לתקופה).

ד. סיכוי רב יותר לתקלות, שכן אתה תלוי במכלול גדול יותר של רכיבים שעובדים בו זמנית.

ה. דרוש ידע רב יחסית על מנת לתפעלו (ניתן לעקוף בעיה זו ע"י שימוש ב-Media Center או תוכנה דומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת כמובן את היתרון הגדול ביותר של על פני מערכת סגורה - היכולת לבחור, ולקנפג בצורה מושלמת את תוכנת ניהול המדיה שלך - עם מאות פלאגינים, ותוספים, והגדרות, וקוסטמיזציה של כמעט כל דבר בעצם. כולל פרטי אונליין, , טריילרים, וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקידוד High@L5.1 אני מודה שלא הכרתי את הנושא אבל השאלה היא אם זה משהו חומרתי או תוכנתי.

כי לPH למיניהם יוצאים עדכונים של קושחה וכו' שאולי יכולים לפתור את זה אם זה לא משהו חומרתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוסטר, טוב לשמוע שכך המצב. בכל מקרה חשוב שיכיר את הנושא ושמראש לא יוריד קידודים ישנים ב-L5.1

Milford Cubicle, אפשרויות הקונפיגורציה הכמעט אינסופיות זה בדיוק מה שיסבך משתמשים לא מתקדמים.

לא פעם, מצאתי את עצמי מסתבך שעות עם קונפיגורציה של קודקים, חיפוש דרייברים/הסרתם וישיבה מול עשרות פורומים בחו"ל בגלל שה-S/PDIF לא הוציא כמו שצריך DD/DTS.

ועוד דוגמה-כדי להפעיל DXVA ב-MPC עם Radeon HD3650 על XP SP2 בצורה יציבה (יחסית) הייתי צריך לנסות הרבה גירסאות Catalyst, המחשב קפא לי כמעט בכל ניגון של בסרט x264 1080p ולא זכור לי כמעט סרט שלא הבחנתי בו ב-Tearing.

כשעברתי ל-Win 7 המצב השתפר בהרבה ותופעת ה-Tearing חלפה, אך עדיין מדי פעם, בעת קפיצה לנק' מסויימת בסרט-המחשב קופא.

כיום אני יודע שהרצת סרט HD עם כתוביות מהמחשב שלי אינה טריוויאלית כלל וכלל וסביר מאוד להניח שאם אסביר להורים כיצד לעשות זאת (כאשר הכל כבר מקונפג מראש), הם יתקלו בבעיות שיפריעו לצפייה.

שורה תחתונה - אם יש לך חוש טכני טוב, רצון ללמוד, אינך מפחד מעבודה עם מדריכים שונים וקונפיגורציה של תוכנות ומוכן להשקיע קצת כסף והרבה מזמנך->לך על .

לעומת זאת, אם אתה מחפש מערכת מובנת וקלה לשימוש (הדומה ל-VOD) בה יוכל להשתמש גם מישהו שאינו פריק של הנושא, לא רוצה להתעסק מראש עם יותר מדי הגדרות, רוצה שהדברים יעבדו במינימום לחיצות כפתור ורוצה מכשיר זול יותר->לך על Streamer דוגמת אלה שהוזכרו בת'ראד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מדבר על הגדרות קודקים (איזה הגדרות כבר יש לעשות?! אתה מתקין ffdshow וסלמאת).

אלא על כיוונים של מערכת ניהול המדיה סנטר שלך.

תוכנות כמו MediaPortal או XBMC מאפשרות להתאים את מחשב ה- שלך בדיוק איך שאתה רוצה.

תראה לי סטרימר שיודע לעשות את מה שמוגדר אצלי - מערכת אחת שיודעת להציג את כל הסרטים שלי, כולל סינונים ומיונים, כולל מידע מלא מ-IMDB + תמונות, כאשר חלק מהסרטים הם בקובץ אחד וחלק מהם הם בשני חלקים. הלאה, היא יודעת לנהל את כל הסדרות שלי, להציג מידע ותמונות על הסידרה עצמה, על כל עונה בנפרד כולל תקצירים ותמונות ועל כל פרק בנפרד כולל תקצירים ותמונות. הלאה, היא יודעת לנהל וידאו קליפים, כולל כל המיונים וכו'. הלאה, תצוגת תמונות. הלאה, ניהול מאגר מלא כולל מיונים וסינונים ותמונות מהאינטרנט ו-related songs ו-artist top rated songs וכו' וכו'... הלאה, מזג אוויר מהאינטרנט. הלאה, חיבור ישיר ליוטיוב ושות'. הלאה, רדיו , הלאה, חיבור עם כרטיס לשליטה על יומן , עם גישה ישירה ליומן שבועי מהאינטרנט כולל תקצירים, יכולת הקלטת תוכניות (סטייל YES MAX), הלאה, משחקים שונים ומשונים, הלאה, אפשרות להוספת addons ופה ועד להודעה חדשה (ממש כמו בפיירפוקס) כך שאם במקרה יש פעולה כלשהיא שאתה רוצה לעשות, כנראה שמישהו כבר יצר תוסף שעושה אותה.

ורגע, הזכרתי כבר שהכל הוא קוד פתוח וחינמי לחלוטין?

ורגע, הזכרתי כבר שאם אתה מתעקש להיות "משתמש לא מתקדם", אין שום בעיה להשאיר הכל ב-default וזה יעבוד מצויין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שלמדיה סנטר יש המון יתרונות וגמישות מבחינה חומרתית ותוכנתית אבל הוא ביקש פתרון זול.

אם מישהו רק רוצה לראות מהמחשב בטלוויזיה שלו (ואין לו אפשרות לחבר אותם אחד לשני) ולא מעניין אותו כל מה שרשמת (למרות שזה נשמע ממש מגניב) סטרימר הוא האופציה טובה מאוד.

בלי הרבה התעסקויות , מחברים ורואים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...