דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 52 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

ההבדל הוא שkies משדרגת את המכשיר בלי למחוק הכל

חוץ מזה, אנשים (בצדק) מעדיפים לשדרג "רשמי" ולא דרך תוכנה בלתי יציבה

שינויים ברגיסטרי, מצב TEST, מה בדיוק רשמי בזה ?

אף אחד גם ככה לא יודע איך עידכנת.

ובכל מקרה לא אמור להיות לטלפונים שמשווקים באירופה גרסאות FW של AFRIKA/ME.

לגבי מחיקה בשביל זה יש תוכנות גיבוי, או אפשר גם לגבות עם הKIES לפני העדכון בODIN.

ואם כבר אז הKIES היא תוכנה לא יציבה...

הODIN כל כך פשוט שאין הרבה מה להשתבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עידכנתי עם הodin לjg8, הרבה יותר נוח מהkies

חוץ מזה שהגרסה הזאת בתוספת lag fix פשוט טסה בהשוואה לתוכנה הראשונית

בנוסף הGPS די בסדר בכמה בדיקות שעשיתי איתו (ניסעות בהרצליה\רעננה\כפ"ס\ירושלים)

מי שלא מעדכן את המכשיר פשוט מפסיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינויים ברגיסטרי, מצב TEST, מה בדיוק רשמי בזה ?

אף אחד גם ככה לא יודע איך עידכנת.

ובכל מקרה לא אמור להיות לטלפונים שמשווקים באירופה גרסאות FW של AFRIKA/ME.

לגבי מחיקה בשביל זה יש תוכנות גיבוי, או אפשר גם לגבות עם הKIES לפני העדכון בODIN.

ואם כבר אז הKIES היא תוכנה לא יציבה...

הODIN כל כך פשוט שאין הרבה מה להשתבש.

jg8 כמו JM1 לא דורשות מצב TEST

אמנם צריך לשנות את הPRUDOCT CODE אבל זה עדיין עדכון רשמי של סמסונג

אי אפשר לגבות תוכנות עם KIES, אי אפשר לגבות איתה כמעט כלום למען האמת (גם לא SMS ושאר הגדרות)

KIES אמנם עושה בעיות של זיהוי הטלפון (לחלק מהאנשים, לי מעולם לא היתה בעיה איתה)

אבל מרגע שהמכשיר מזוהה אין איתה ממש בעיות, והיא מצויינת לשדרוג

גם ODIN פשוטה מאוד, אבל עדיין מדובר בתוכנה לא משהו (עם הרבה יותר סיכוי לטעויות)

וואו, איזה תזמון גרוע...

בדיוק יומיים לפני שאני מקבל את המכשיר ואי אפשר יותר לשדרג לגרסה הזאת, איזה יופי....

תגיד, OMRIJ , האם אפשרות השדרוג חסומה עבור כל הגרסאות?

או שיכול להיות שכשיעלו גרסה חדשה שמתאימה לאיזור שלנו אז יתאפשר השדרוג אליה?

לא, עדיין אפשר לשדרג דרך KIES לJM1 למשל

בכל מקרה, אם אתה מעוניין בJG8 תעדכן דרך ODIN

גם ככה מדובר בטלפון חדש ואין לך מה לדאוג בקשר לגיבוי וכו'

במקרה של JG8 העדכון דרך KIES זהה לחלוטין לזה שבSAMSUNG FIRMWARES (בדקתי MD5 של שני הקבצים)

קח בחשבון שממש בימים הקרובים נקבל גירסה חדשה של פרויו JPD שיש שמועות שהיא הסופית

התמיכה בעברית שם פחות טובה מJG8 אבל יותר טובה מJM1 ושות'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

רק רציתי להגיד שזה ממש מבאס/מציק/מתסכל שדיון נחמד על פיצ'רים של מכשיר סלולרי מסויים והמתחרים שלו בקטגוריה, הפך לדיון חופר ומשעמם על עדכוני קושחה שיוצאים כל שעתיים וחצי, וכל אחד מהם יותר גרוע מהשני.

זה גם מאוד פתטי שמכשיר כלכך יקר צריך לקבל קושחות רישמיות יותר ורישמיות פחות שצריך לזייף ערכים ולהפעיל כל מיני פירצות בשביל להתקין אותן, ועדיין לא לקבל אפילו דבר בסיסי לחלוטין כמו עברית נורמלית או (פיצ'ר רישמי של היצרן) שרק אשכרה עובד.

לא נותר לי אלא להודות לאלוהים שלא קניתי את המכשיר הגרוע הזה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שבמקום לרדוף אחרי כל קושחה שדולפת מפה או משם אתה יכול לשבת על הכיסא ולחכות לקושחה רשמית שתופיע ב KIES כמו שאמורים לעשות, ותפתור לך את הבעיות :nixweiss: המכשיר התחיל להימכר בסוף יוני, ומאז הופיעו 2 עדכוני קושחה רשמיים ב KIES, זה נראה לי קצב סביר לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שבמקום לרדוף אחרי כל קושחה שדולפת מפה או משם אתה יכול לשבת על הכיסא ולחכות לקושחה רשמית שתופיע ב KIES כמו שאמורים לעשות, ותפתור לך את הבעיות :nixweiss: המכשיר התחיל להימכר בסוף יוני, ומאז הופיעו 2 עדכוני קושחה רשמיים ב KIES, זה נראה לי קצב סביר לחלוטין.

מה? מי רודף? מה רודף? שוב אתה מדבר דברים הזויים בלי שום קשר לעולם?

מה יש לי לרדוף אחרי עדכונים? אין לי בכלל את המכשיר. על מה אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלף את "אתה" ב "X, שיש לו את המכשיר/שוקל לקנות אותו"

וזה לא שאני הוזה, זה שאתה מתעלם מדפוסי דיבור/כתיבה מוכרים שמשתמשים בהם ביומיום בנסיון (כושל ביותר, די עלוב, ואפילו גובל בדבילי) לגרום לאחרים להיראות כמו מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

פיקה אתה צריך טיפול..

תקרא שוב את ההודעה שלי. ואז את התגובה שלך. ואז שוב את ההודעה המקורית שלי. ואז שוב את התגובה שלך.

אני עשיתי את זה, כמה פעמים. ואני עדיין לא מבין מה אתה רוצה.

מה שאני טענתי:

1. הדיון היה נחמד

2. הדיון נהיה מעפן ועבר להתעסק במיליון ואחד עדכוני תוכנה לא רישמיים שאמורים לפתור תקלות במכשיר יקר בטירוף, אולי הכי יקר שיש היום בשוק

3. זה מעפן שמכשיר כלכך יקר מגיע דפוק מהמפעל וצריך לעדכן אותו בדרכים לא דרכים כדי לנסות לפתור את התקלות

מה שאתה טענת:

*הכנס כאן תגובה לא ברורה כלשהיא*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Scorn היה צריך לרשום "במקום לרדוף אחרי כל קושחה שדולפת מפה או משם עלפע יכול לשבת על הכיסא ולחכות לקושחה רשמית שתופיע ב KIES כמו שאמורים לעשות".

נפתרה הבעיה.

הפוסטים שלי ושל OMRIJ הפכו את הת'ראד לזוהמת Q.A, שזה נחמד, אך בהחלט לא מייצג את רוב קהל הרוכשים של המכשיר. מכאן עד להחליט שהמכשיר גרוע...? נההה... הוא לא פחות ממטריף, עם שלא ממש עובד (בינתיים). את סוגיית העברית תמצא כמעט בכל שלא נמכר אצל ספקיות הסלולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסטים שלי ושל OMRIJ הפכו את הת'ראד לזוהמת Q.A

ובדיוק על זה התלוננתי.. שהת'רד הפך לזוהמת QA. במאמר מוסגר הוספתי שזה פתטי שבכלל קיים דיון QA כזה עבור מכשיר שפאקינג עולה 3000 שקל (ביבוא אישי, מקביל למחירים של איזה 6000 שקל בחברות הסלולר) - ועדיין לא עובד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...