דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 199 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא לא. זה הבסיס עליו hardcore וכל השאר "בונים" את הקרנלים שלהם.[br]פורסם בתאריך: 14.11.2010 בשעה 23:29:22

משהו חדש שלמדתי היום על הגאלאקסי... הGPS פשוט לא עובד טוב אם אני משתמש ברצועת יד. :nixweiss:

לכל מי שיש בעיות, ניסתם להוריד את הקייס שיש לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה...אתה סתם עושה בעיות ;)

ברצינות אבל משהו ממש מוזר ולא מובן... איך לעזאזל הרצועה מפריעה לGPS...זה לא משהו מקרי, עשיתי כמה נסיעות מבחן עם endomondo פשוט על הפנים. חשבתי הגרסה של אורנג' דפוקה, ואז החלטתי להעיף את הרצועה ולזרוק את המכשיר בתיק... הפלא ופלא... הכל כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמנים שונים. הגענו למסקנה שזמן יצור לא משפיע. לראיה יש לך את עלפא.

אז למדנו ,שסמסונג אפילו גרועים יותר מאפל בכול הנושא של האנטנות :lol:

תאכלס..אנסה לסובב את המכשיר פעם הבאה שהמסך יהיה לצד של הגוף.

עם רצועה (הפעלתי את הGPS באיחור):

http://imgur.com/hAtnd.jpg

בלי:

http://imgur.com/TvtxN.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מבורך, אבל לא חושב שאלוהים ממש קשור...

לשאלתו של Ariel-Ro - המכשיר שלי נשלח מ-Clove ב-7 ליולי.

ה- עבד חרא לגמרי. בימים הראשונים כבר עדכנתי גירסה למה שהיה אז (איזהשהו 2.1, לא ממש זוכר איזה האמת...) וה- עבד לי חלק, והוא המשיך לעבוד חלק בכל גרסה שניסיתי מאז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שידרגתי לJPH כמה ימים אחרי שקיבלתי את המכשיר ואמנם לקח למכשיר בערך 2-3 דקות לקבל פיקס, אבל הGPS עבד יפה. מלפני כמה ימים שידרגתי לרום של פיילוטX והGPS עדיין מתפקד סביר, מצד שני זמן הפיקס התקצר משמעותית לחצי דקה-דקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אכן. לקישוריות לרשת יש חשיבות מכרעת בזמני קבלת ה FIX, גם תחת כיפת השמים. אצלי עם דטא מופעל הפיקס מתקבל תוך 2-3 שניות לכל היותר, בלי דטא, זה יכול לקחת דקה ואף מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...