דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 14 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ד.א, הגעתי גם למצב בו המכשיר מרסטרט את עצמו בלי סוף ונכנס בכח ל Recovery, הדרך היחידה לפתור (וזה ממש לא היה קל) את זה היתה להחזיק את Vol Down + Home + Power תוך כדי שאני מכניס את הסוללה למכשיר, ורק אז הגעתי למסך ה Downloading... מה שהביא אותי למסקנה שככל הנראה לא ניתן באמת להרוג את המכשיר.

איך לעזאזל עשית את זה? :lol: (הכנסת הסוללה כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד.א, הגעתי גם למצב בו המכשיר מרסטרט את עצמו בלי סוף ונכנס בכח ל Recovery, הדרך היחידה לפתור (וזה ממש לא היה קל) את זה היתה להחזיק את Vol Down + Home + Power תוך כדי שאני מכניס את הסוללה למכשיר, ורק אז הגעתי למסך ה Downloading... מה שהביא אותי למסקנה שככל הנראה לא ניתן באמת להרוג את המכשיר.

ישנן טעויות שבאמת לא תוכל לצאת מהם ותצטרך לשלוח את המכשיר לתיקון.

במכשירים החדישים של סמסונג (לא רק באנרדרויד) כדי להגיע למצב "הורדה" לוחצים ווליום למטה, כפתור ו-POWER.(בגלקסי זה כמו שציינת משתמשים במקש HOME)

ממה שקראתי מספר לא מבוטל של אנשים קרתה להם תקלה במהלך צריבת הפירם והם ניסו לאתחל את המכשיר כרגיל,

אך במצב זה המכשיר ננעל וצריך לקחת אותו לתיקון, זה אסור לעשות.

מה צריך לעשות, אם קרתה בעיה במהלך צריבת פירם צריך להוציא , לחזור למצב הורדה ולצרוב מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה יותר טובה היא איך עלית שזה רצף הפעולות שצריך לעשות בשביל לפתור את הבעיה

הגיון.

גם ה Recovery וגם ה Launcher נגישים באמצעות טריגר חומרתי. במידה ואחד מהם "נתפס" איך שמכניסים את הסוללה והמכשיר אוטומאטית נכנס לרצף בלי יכולת לשלוט עליו, הפתרון הוא ככל הנראה להגיע למצב בו החומרה מאפשרת את הטריגר השני עוד לפני שהמכשיר מקבל מתח.

(G) - איך הנעילה של המכשיר באה לידי ביטוי? אם מדובר בלוגו של מסך ונייד עם סימן קריאה גדול ביניהם, זה היה המצב בו נתקלתי בשישי בלילה, כשהייתי בטוח שהרגתי את המכשיר.

אני מאמין שה Launcher בלבד יושב על סקשן ב שלא ממש מאפשר אליו כתיבה, בכל מצב. אולי כלי המשמש לעריכת ה IMEI... אבל זה לא משו שנגיש לכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלם של אותם אנשים בד"כ הם יכולים לקחת את המכשיר שלהם לחנות לתיקון. אצלנו זה קצת יותר בעייתי... אין לי שום רצון לשלוח את המכשיר חזרה לCLOVE ולשלם שוב פעם מכס בחזור.

אגב מישהו יכול להסביר לי למה אלפא שמח להרוג את המכשיר? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום רצון לשלוח את המכשיר חזרה לCLOVE ולשלם שוב פעם מכס בחזור.

אתה לא, אם תטרח להצהיר על כך שאתה שולח את המוצר חזרה לחו"ל למטרת החלפה/תיקון. אם תשכח לעשות את זה, כשהוא ינחת חזרה בארץ זה כבר יהיה מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד שלי שלח את ה N97 שלו להחלפה בחו"ל, ולא היתה לו שום בעיה. אני כן יודע שעשויה לצוץ בעיה אם אתה מקבל מוצר שונה ממה ששלחת, אך אם מדובר באותו אחד שתוקן/הוחלף, אין סיבה שיעשו בעיות.

ייתכן שעל כמויות מסחריות זה לא תופס, אך אני לא נתקלתי בבעיה - גם לא כשנאלצתי לשלוח את ציוד הצילום שלי להחלפה בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבעיות צצות אם שילמת על התיקון, ונראה לי במקרה של FW זה יעלה.

. טובין המוחזרים לישראל לאחר תיקונם

מי שמייצא לחו"ל טובין לשם תיקונם והחזרתם, חייב למלא לפני היצוא,טופס (מכס ‎85, או מכס ‎9, לפי העניין) בבית-המכס, ולהחתים עליו את פקיד המכס.

את הטופס כאמור, עליו להציג בפני פקיד המכס, בעת החזרת הטובין לישראל.

לגבי טובין שיוצאו לחו"ל, תוקנו במסגרת תקופת האחריות של הספק, ולא שולמה כל תמורה בעבור תיקונם - יחול פטור ממסים .

לגבי טובין כאמור, ששולמה תמורה בעבור תיקונם - יחולו המסים על עלות התיקון בלבד.

לגבי טובין שהוחלפו בחדשים, יחולו המסים החלים, גם אם ההחלפה נעשתה במסגרת תקופת האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...