איך מתחילים לחפש לפטופ בים האפשרויות? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מתחילים לחפש לפטופ בים האפשרויות?

avi-noams

Recommended Posts

הי

התחלנו לחפש נייד לעבודה - אלו הנתונים שהגדרנו:

השימושים: עבודה משרדית, גלישה, מעט עריכת סרטים. צריך להיות מספיק חזק להקרין מצגות שמוטמעים בהם סרטונים רבים בצורה יעלה וטובה. אם יוכל "לסחוב" גם פוטושופ ותוכנות שרטוט - מה טוב אך לא הכרחי

התקציב הוא עד 4000 ש"ח.

צריך להיות מחשב קומפקטי יחסית כי מסתובבים איתו כל יום אבל לא מהנטבוקים - מחשב חזק יותר עם מסך גדול יותר לשימוש שוטף. אני חושבת שעד 15" זה סביר

מבחינת יצרן - מישהו מהמוכרים והטובים (לנובו, דל וכד') כולל אחריות כמובן. חשבנו על LENOVO או אבל לא מתוך ידע מעמיק.

אלו הדברים שאנחנו יכולים להגדיר. אז מה אפשר לעשות עם המידע הזה כדי לרכוש בסופו של דבר את המוצר הכי מתאים לנו?!

נשמח לסיוע ממביני עניין :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אינני מכנה עצמי מבין עניין גדול, אולם בעל מספיק ניסיון ברכישת ניידים כדי להציע את מה שלמדתי

ראשית התקציב. 4000 ש"ח כיום קונים מחשב סטנדרטי. 15" הם הבחירה הטובה מבחינת יחס עלות תועלת אם כי הם קצת כבדים (סדרת pavilion dv6-3000 החדשה של די קלים ובגרסאות 3040 ומעלה גם די חזקים עם כרטיסי ATImobility radeon 5400 5600 הסדרה שוקלת 2.5 קילו ל15.6 שזה די קל).

לגבי היצרן, דל נחשבים טובים ואני חייב לציין שיש לי גם כמה ואינני מבין מה התלונות על השירות (אינני לקוח עסקי). מה שכן אם אתם קונים , חשוב מאד לדעת מאיזה ספק אתם קונים וההמלצה שלי היא על יעל פתרונות תוכנה שגם מתחזקים את המחסן הראשי של .

הלאה מעבר לזה:

אין הרבה בעיות עם הצגת על מחשבים אפילו אם אין להם כרטיס גראפי נפרד, בטוח לא עם מעבדי I5 שעליהם עליכם לכוון. מה שכן בשביל עריכה יהיה בעייתי. לכן יכול להיות שהייתי מותח טיפה את התקציב (עוד 500 ש"ח) וקונה עם כרטיס גראפי.

מקווה שזה עזר ולו במעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקווים המנחים שלהם צריך לשאוף ולתת עדיפות הם:

מעבד I5.

4GB זיכרון.

הרדיסק 7200RPM.

ואם חשוב לך גם להריץ משחקים קלים אז כרטיס גראפי של NVIDIA או ATI.

יציאת גם חשובה אם רוצים לחבר לטלוויזיה.

אחריות של יותר משנה (עדיף 3) גם חשוב מאוד.

מסך נגד השתקפות גם חשוב לשים לב (לא מבין מי ירצה מסך שלא רואים טוב עם קצת אור בסביבה).

זה כל מה שעולה לי לראש.

יכול להיות שבשביל כל אלה צריך לחרוג קצת מהתקציב.

אבל זה יהיה ממש חבל להתפשר על הדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם

בהחלט עזר מאוד הקווים שהתוויתם.

עכשיו אתחיל לפשפש בין הדגמים והחברות.

אני שומרת לי את הזכות לשאול שוב אחרי שיהיו לי כמה מועמדים סופיים... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...