שודרגתי ל-NGN, שאלה... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שודרגתי ל-NGN, שאלה...

Born2Kill

Recommended Posts

אם כבר NGN, התקשרו היום עם הודעה מוקלטת ואמרו משהו על תשתית NGN באיזור שלי.. רציתי להקיש 1 בשביל לשמוע שוב כי פספסתי הרבה אבל מפה לשם פספסתי.

אני מנתניה. יש למישהו מושג מה זה היה הקשקוש הזה? יש כאן עוד מישהו שהתקשרו אליו לאחרונה (הודעה מוקלטת)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

98% משיחות הטלפון שמגיעות לבזק שלי בבית, הן ספאם.

בכל מקרה NIKE, אם נושא ה NGN מעניין אותך, פשוט כנס לאתר שלהם, תזין את מס' הטלפון שלך ותדע מיד אם הקו שלך תומך או לא.

בשכונה שלי בת"א שדרגו את התשתית ל NGN רק אתמול. אני יודע מאחר וקו הטלפון היה פשוט מת במשך יותר מחצי יום.

מה שגם התשתית החדשה די FAIL, היא מונעת מכוכביות 43 ו 70 לתפקד כמו שצריך. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הזכרת לי שאמרו שיהיו בעיות בקווי הטלפון..

בכל מקרה בדקתי מיד לאחר השיחה וכמו שציפיתי זה עדיין לא עם תשתית NGN, מן הסתם צריכים לסיים את התחזוקה (מה שנקרא Tuesday maintenance ;D)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

באירופה יש 16 מגה לבתים (לא לעסקים) כבר שנים על גבי שנים.

אני זוכר שדיברתי באיזה משחק רשת עם מישהו ודיברנו על הורדה של מוד ממש כבד כלשהו. שאלתי אותו תוך כמה זמן הוא הוריד את המוד והוא ענה לי שתוך ארבע שעות. "איך זה הגיוני?!" שאלתי, והוא ענה לי שיש לו 16 מגה. כששאלתי אותו אם הוא במקרה עשיר או שאבא שלו מנהל חברת , נעניתי בצחקוקים, והוא אמר ש-16 מגה נחשב "רגיל לגמרי" שם (למיטב זכרוני - דנמרק). בערך כמו ה-5 מגה של היום.

אני חושב ש-50 מגה זה הסטנדרט.

אני פעם דיברתי באיזה משחק עם איזה מישהו והוא סיפר לי שבמדינה שהוא חי בה (למיטב זכרוני - ארמניה) הצליחו לשבור את מהירות האור ולנסוע אחורה בזמן. מסתבר שאצלם זה הסטנדרט שנים על גבי שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...