שודרגתי ל-NGN, שאלה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שודרגתי ל-NGN, שאלה...

Born2Kill

Recommended Posts

כמה היית לפני זה ?

כמובן שאתה צריך לעדכן גם אצל הספקית (לפי דבריך 014).

אתה צריך להוריד על 1250KB/s~

5M.

ת'כלס זו תשתית שהיא מרגישה בהרבה יותר טוב?

"נושמת" טוב?

איני התנסתי עדיין בתשתית ואני לא מכיר את המחירים כך שאני לא יודע אם שווה להשתדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אחת מבזק התקשרה אליי ואמרה ששודרגתי ל-10M, האם זה הגיוני שזה יורד במהירות 650Kb/s? :P

זאת אומרת אם אני לא טועה שאני צריך להתקשר לבזק בינלאומי ולעדכן אצלם?

מאיפה קיבלת את הרעיון שיש לך NGN ?NGN זה מותג של בינלאומי,לא של .גם אם ,(התשתית),שודרגה ל 10M,זה לא אומר שיש לך NGN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה קיבלת את הרעיון שיש לך NGN ?NGN זה מותג של בינלאומי,לא של .גם אם ,(התשתית),שודרגה ל 10M,זה לא אומר שיש לך NGN.

NGN זה מותג של .

Privte NGN זה מותג של חברת הבת בזק בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם באזור שלי התקינו לא מזמן NGN, כמובן שהתקשרו לאמא שלי והודיעו לה ש"שודרגנו ל10M", שזה חרטא כי מהירות ההורדה/העלאה שלי נשארו על אותם 4M וכנ"ל הפינגים.

מה שכן, נניח ואני עובר מ013 לCCC ובCCC נרשם לחבילת 10 מגה שפועלת על תשתית NGN, אני אצתרך לשלם על הצטרפות לתשתית הNGN או משהו בסגנון, או שהחבילה שלי פשוט תחובר אליי דרך התשתית ללא תשלום/הרשמות כלעוד NGN מותקנת באיזור שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיתוג שלהם מרגיז אותי ברמת, Next Generation Network? לדעתי זה צריך להיות "סליחה על האיחור Network".

12 מגה מבחינתם זה איזשהו דור מטורף, כאשר בכל מדינה נורמאלית מדובר ברוחב פס בסיסי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיתוג שלהם מרגיז אותי ברמת, Next Generation Network? לדעתי זה צריך להיות "סליחה על האיחור Network".

12 מגה מבחינתם זה איזשהו דור מטורף, כאשר בכל מדינה נורמאלית מדובר ברוחב פס בסיסי ביותר.

לא זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם באזור שלי התקינו לא מזמן NGN, כמובן שהתקשרו לאמא שלי והודיעו לה ש"שודרגנו ל10M", שזה חרטא כי מהירות ההורדה/העלאה שלי נשארו על אותם 4M וכנ"ל הפינגים.

מה שכן, נניח ואני עובר מ013 לCCC ובCCC נרשם לחבילת 10 מגה שפועלת על תשתית NGN, אני אצתרך לשלם על הצטרפות לתשתית הNGN או משהו בסגנון, או שהחבילה שלי פשוט תחובר אליי דרך התשתית ללא תשלום/הרשמות כלעוד NGN מותקנת באיזור שלי?

לא מבין מה הבעיה, שודרגתם דרך התשתית, תשדרג את הספק, ותראה אם זה עובד.

כמו שאמרת, תעבור לטריפל C, תשים 10MB אם לא עובד, ונשאר על 4 תוריד לחבילה של 4MB.

למרות שאתה יכול לבדוק בעזרת משתמש 1@1(אני חושב שזה המשתמש) את מהירות התשתית.

ולא לא תצטרך לשלם הצטרפות, אתה תצטרך לשלם חבילה, אם אין לך 10MB אצל התשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא.

צודק.

באירופה יש 16 מגה לבתים (לא לעסקים) כבר שנים על גבי שנים.

אני זוכר שדיברתי באיזה משחק רשת עם מישהו ודיברנו על הורדה של מוד ממש כבד כלשהו. שאלתי אותו תוך כמה זמן הוא הוריד את המוד והוא ענה לי שתוך ארבע שעות. "איך זה הגיוני?!" שאלתי, והוא ענה לי שיש לו 16 מגה. כששאלתי אותו אם הוא במקרה עשיר או שאבא שלו מנהל חברת , נעניתי בצחקוקים, והוא אמר ש-16 מגה נחשב "רגיל לגמרי" שם (למיטב זכרוני - דנמרק). בערך כמו ה-5 מגה של היום.

אני חושב ש-50 מגה זה הסטנדרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

באירופה יש 16 מגה לבתים (לא לעסקים) כבר שנים על גבי שנים.

אני זוכר שדיברתי באיזה משחק רשת עם מישהו ודיברנו על הורדה של מוד ממש כבד כלשהו. שאלתי אותו תוך כמה זמן הוא הוריד את המוד והוא ענה לי שתוך ארבע שעות. "איך זה הגיוני?!" שאלתי, והוא ענה לי שיש לו 16 מגה. כששאלתי אותו אם הוא במקרה עשיר או שאבא שלו מנהל חברת , נעניתי בצחקוקים, והוא אמר ש-16 מגה נחשב "רגיל לגמרי" שם (למיטב זכרוני - דנמרק). בערך כמו ה-5 מגה של היום.

אני חושב ש-50 מגה זה הסטנדרט.

עצוב לי כשאני שומע את זה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...