התלבטות חדשה desire vs galaxy s - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות חדשה desire vs galaxy s

zoyaniv

Recommended Posts

אוקיי אז ככה

אני מאוד אוהב את ומאוד שונא את סמסונג משום מה. הייתי די סגור על הדזייר אבל עכשיו יצא הגלאקסי שהוא משהו אחר

מצד אחד הנדסת אנוש של והממשק SENSE שלה אמורים להיות מעולים מצד שני במכשיר מגע שרובו מסך אז היתרון של הגלאקסי אולי גדול בעיקר שמערכת ההפעלה היא זהה והיא הלב.

אז בהנחה שלשנייהם יש פרויו 2.2 ושנייהם נקנים בחו"ל

1. על מה הייתם הולכים ולמה

2. מה היתרונות והחסרונות של כל אחד

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- על הגלאקסי. וזה בדיוק מה שעשיתי. לגבי למה, ביתרונות וחסרונות

2- יתרונות של הגלאקסי על הדיזייר:

-מסך גדול ואיכותי יותר, גם קריא הרבה יותר באור שמש

-פאנל מגע מצוין לעומת פאנל מגע די מעאפן של הדיזייר

-מעבד חזק יותר+מאיץ גרפי חזק יותר (מאיץ גרפי הכי חזק בשוק הניידים כרגע), בעיקרון מדובר כרגע במכשיר החזק בשוק

-מגיע עם נגן מדיה שתומך בטונות של פורמטים ללא המרה, כולל MKV/DIVX/XVID

-צילום וידאו 720P ובכלליות מצלמה מאוד מוצלחת

-דק יותר וקל יותר

-זמן סוללה ארוך יותר

- 3/WiFi 802.11n

יתרונות של הדיזייר על הגלאקסי:

-הגלאקסי עשוי מפלסטיק, הדיזייר ממתכת מצופה טפלון. זה גם יותר יפה וגם מרגיש טוב יותר ביד.

-פלאש למצלמה

- היא היצרנית מס' 1 בכל הנוגע לאנדרואיד כרגע, וכנראה המכשירים שלהם יקבלו את העדכונים הכי מהר, עם תמיכה לאורך זמן בכל מכשיר

- SENSE ולא ה TOUCHWIZ של סאמסונג

-חשוב מאוד- בסאמסונג אין LED או אור כלשהו ל Notifications, בדיזייר יש. זה די קריטי.

-הדיזייר צר יותר ומעט קצר יותר, המסך הגדול של הסאמסונג הוא לא רק יתרון.

*נקודה בקשר לסאמסונג- יש להם עבר לא מזהיר במיוחד של נטישת מכשירים לגורלם (ראה BEHOLD2/SAMSUNG GALAXY), למרות שמכשירים עם יותר מכירות זכו לתמיכה (סאמסונג ספיקה, זכה לאנדרואיד 2.1)

אני אישית לא מאמין שהם ינטשו מכשיר דגל חדש וכ"כ מושקע, במיוחד שהוא יצא ב 3 גרסאות (גלאקסי S, S פרו עם מקלדת, ו M110 S לשוק הקוריאני, שכולל מקלט DVB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה תיארתי לעצמי שאתה קול לטובת הגלאקסי (-:

לא כל כך הבנתי את המשמעות או החיסרון של נושא האור ל Notifications, שאמרת

תוך כמה זמן נראה לך שיתחילו להימכר המכשירים מעודכנים כבר ל 2.2 מרגע יציאת העדכון לאוויר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ימכרו מעודכנים ל 2.2, לדעתי. אני גם לא שומע על כוונה מצד להפיץ את הנקסוס מעודכן כבר ל 2.2, בינתיים.

ומה משמעות המחסור באור ל Notifications?

זה אומר שאם פספסת שיחה/קיבלת SMS/משהו קרה בזמן שלא היית ליד המכשיר, תצטרך להדליק את המסך ולבדוק כל הזמן.

לדעתי זה מציק מאוד, לא יודע מה איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההגיון ברגע שיש עדכון ומייצרים מכשיר חשד להתקין עדיין את ה 2.1 ולא ישר את ה 2.2? אחרי שמופץ העדכון ברגע שמדליק את המכשיר תהיה הודעה על העידכון?

אם זה כל כך קריטי ועדיין בחרת בסמסונג מה הכריע את הכף? רק המסף האיכותי (חשוב מאוד במכשיר שרובו מסך) או משהו אחר?

נ.ב

לא יודע אם אפשר עדיין לשאול את זה אבל האם הבחירה או המצב ישתנה במכשירים מבוססי SLCD שאמורים לצאת עקב המחסור במסכי AMOLED?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכריע את הכף זו הרשימה הארוכה מאוד של יתרונות לעומת רשימה קצרה מאוד של חסרונות, והעובדה שאני עושה ROOT ומתכוון לשים מודים שונים/ROMים למכשיר, ככה שבעיית המחסור באור ל Notifications תיפתר. כבר יש מספר מודים שכמעט מוכנים ויפתרו את הבעיה.

לגבי SLCD מול - אין לי שמץ, בחיים שלי לא ראיתי מסך "SLCD" ואני גם לא ידוע באיזו בדיוק מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברות מוציאות עדכוני רום או שזה רק למצוא ברשת של אנשים פרטיים?

האם יש סיכוי שהעדכון ל 2.2 יפתור את הנושא של הנורת התראה או שזה לא קשור כלל למערכת הפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור למערכת הפעלה, זה LED פיזי.

אנשים כרגע עובדים על מוד שידליק 9 פיקסלים מהמסך באדום בשביל שיחה שהתפספסה או ירוק בשביל SMS. בגלל שלמסכי אין תאורה אחורית ורק הפיקסלים שדולקים צורכים חשמל, זה אמור לקחת כ"כ מעט חשמל שזה זניח.

And in other news-

קיבלתי סוף סוף את המכשיר שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור למערכת הפעלה, זה LED פיזי.

אנשים כרגע עובדים על מוד שידליק 9 פיקסלים מהמסך באדום בשביל שיחה שהתפספסה או ירוק בשביל SMS. בגלל שלמסכי אין תאורה אחורית ורק הפיקסלים שדולקים צורכים חשמל, זה אמור לקחת כ"כ מעט חשמל שזה זניח.

And in other news-

קיבלתי סוף סוף את המכשיר שלי.

כמה זמן לקח עד שהגיע אליך המכשיר? אני עדיין מחכה למכשיר שנשלח ביום שני שעבר ועדיין לא הגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה 409 פאונד כולל משלוח (יצא 2380~ שקל) , למזלי לא נתפסתי במכס אפילו, נשלח ביום שני ה 21 לחודש והגיע לדואר אתמול. בדיוק שבוע.

המשלוח לוקח 3-7 ימי עסקים, והמכס יכול להוסיף לזה עוד 3-5 ימים כמו כלום

ואכן, הזמנתי מ Clove, שגם נתנו כרטיס 8 ג'יגה מתנה ;D

אגב, B.D.B- אני לא מכיר מישהו שיש לו ולא עושה ROOT/שם ROMים חלופיים, ומרגע שאתה עושה את זה- אפשר לשים SENSE גם על הנקסוס.

אני אישית לא רואה שום סיבה להעדיף את הדיזייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...