מחפש מצלמה קומפקטית להופעות - לא חשוב תקציב - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה קומפקטית להופעות - לא חשוב תקציב

Aurora Borealis

Recommended Posts

אז ככה,

אני צריך דיגיטלית כמה שיותר קומפקטית, שתעבוד כמה שיותר זמן על אותה בטריה.

סרטונים פחות חשובים.

חשוב מאוד שהיא תוכל להיכנס לכיס ג'ינס בלי בעיות, ובלי לבלוט ולהפריע.

התקציב כרגע לא ידוע, אז אשמח לקבל כמה שיותר הצעות, בכל מיני רמות תקציב.

ככל הנראה אני ארכוש את המצלמה בארץ.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היה לי את ה 5 ועכשיו אני עם 7. לא מתאימות לכיס של גינס כי לא מכניסים לגינס- לזה יש נרתיק/ פאוץ.

אבל בכללי- נכנס לגינס מנסיון (לא נוח זה משהו אחר).

ככל שהמצלמה קטנה יותר- כך היא פחות איכותית, עדשה פשוטה יותר, ומם הסתם סוללת לתיום דקה יותר= פחות זמן צילום.

תקציב תמיד חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כשאתה מדבר עם "חיישן יותר גדול" אל תשכח שההבדלים כאן לא כ"כ מהותיים בשטח...

עם יד יציבה הוא יכול להוציא אחלה גם בחושך גם במצלמה עם חיישן קטן פי כמה, ביותר ISO, חשיפה גבוהה יותר (יש פונקציות של צילום חושך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקציב מטפס למחוזות של הקנון S90, כבא הייתי ממתין להגעתה של ה-LX5 החדשה. אבל מדובר במצלמות של 2000 ש"ח ויותר.

אופציה אחרת היא מצלמה בסגנון של הסוני NEX החדשה, אבל המחיר מטפס ל-3000 ויותר (ביחד עם עדשות) והמצלמה צריכה פאוץ' (עם עדשת פנקייק) או נרתיק מצלמה של ממש (אם כי קטן) אם מרכיבים עדשת זום.

במחיר שפוי יותר - ה-F70EXR היא אופציה לגיטימית.

כשאתה מדבר עם "חיישן יותר גדול" אל תשכח שההבדלים כאן לא כ"כ מהותיים בשטח...

עם יד יציבה הוא יכול להוציא אחלה תמונות גם בחושך גם במצלמה עם חיישן קטן פי כמה' date=' ביותר ISO, חשיפה גבוהה יותר (יש פונקציות של צילום חושך).

[/quote']

בצילום בהופעה אתה לא יכול להאריך בחשיפה יתר על המידה - הנושא שלך (הזמר/להקה או הקהל) לא סטטי. אפילו אם הנושא כרגע עומד במקום אי אשפר לצלם בפחות מ-1/10 בלי לקבל מריחות לא מחמיאות. המינימום שהוא צריך לדרוש זה מצלמה שמוציאה תוצאות טובות ב-ISO800 וסבירות ב-ISO1600 (ביחס לצרכיו - אם כל מה שהוא עושה עם התוצאות זה להקטין ולהעלות ל- אפשר להתפשר על האיכות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה הופעות מדובר, אבל יש לי את ה-CASIO EXILIM S600, לא ראיתי יותר קטנה ממנה.

היא בגודל כרטיס אשראי ודקה (13מ"מ).

איכות התמונה שלה פשוט טובה בצילום בכל מצב, נכון שמדובר במצלמה בת 3 שנים לפחות אבל

היא שירתה אותי נאמנה ובאופן איכותי גם בהופעה של קווין לפני שנתיים.

נכון שהיא לא יכולה להתחרות במצלמות של היום אבל עקב גודלה הקטן ואיכותה נחשבת עדיין כמצלמה P&S טובה.

CIMG1535.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...