מזגן לחדר קטן - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזגן לחדר קטן

IG

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יכול רק להגיד לך שלא לקנות אלקטרה קלאסיק.

יש לנו בבית שניים (לי E ולהורים חדש A) והוא בסדר חוץ מ2 דברים

1. החימום אצלו בלתי נסבל, על כל חצי שעה של עבודה הוא נח 20 דקות

2. אין תאורה בשלט (זה נשמע קטנוני אבל אם אתה מדליק את המזגן בלילה אתה תראה כמה זה חסר)

אם השניים האלה לא מפריעים לך אז מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^תכ'לס..צודק באמת הקטע של האור חסר גם לי.

ומישהו יודע ד'א איך עושים טיימר?,נגיד אני רוצה שיתכבה עוד 20 דקות...מסובכים האלקטרה האלה.

אנחנו יש לנו איזה מזגן שלוקח 800W,מקרר לי את כל החדר(גם קטן) תוך 4-5 דקות עבודה,הבעיה שהקור לא נשמר לי בחדר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון של יותר מ-10 שנים עם מזגני אלקטרה ותדיראן - אין תחרות לאלקטרה.

עד היום ללא תקלה כמעט ובפעם היחידה קיבלתי שירות מעל ומעבר.

עובדים מצויין ברמת שקט מצויינת - לחדר קטן אפילו ה-8i יספיק (0.8 כ"ס) אלא אם את אוהב קור סיבירי ויש לך חדר חשוף מאוד לשמש (חלון דרומי למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלקטרה i8 קורץ גם לי (לאחר שראיתי שהאינוורטרים של אלקטרה משום מה משווקים עם דירוג אנרגטי בזיוני - E ו F).

כרגע עם אלקו WMN-15 בן 9 שנים, איתו אכלתי רק חרא. המדחס שלו ככל הנראה גמור, ואני מקליד מסביבה לחה במיוחד, עם 34 מעלות (FUNz).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה טורנדו! הניסיון שלי איתו הביל אותי למסקנה שזה זבל של מזגן, ואגב הוא בכלל סתם מזגן ג'נרי סיני עם שם פיקטיבי שהדביקו לו בארץ.. אין באמת חברה כזאת בכלל.

ראיתי מזגנים _זהים_ (מבחינת מבנה והחלקים הפנימיים) של תדיראן/קרייר ואלקטרה ואמקור. כנראה שהם גנריים לא פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלקטרה i8 קורץ גם לי (לאחר שראיתי שהאינוורטרים של אלקטרה משום מה משווקים עם דירוג אנרגטי בזיוני - E ו F).

כרגע עם אלקו WMN-15 בן 9 שנים, איתו אכלתי רק חרא. המדחס שלו ככל הנראה גמור, ואני מקליד מסביבה לחה במיוחד, עם 34 מעלות (FUNz).

אתה מכיר משהו סביר קצת יותר זול?

כי הוא נראה טוב, אבל חלש יחסית ויקר יחסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתלבטות שלי היא בין ה 8I של אלקטרה ל L.G הזה - http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=TPDESIGN10&cfm=7E05AFD1.

המחיר של ה L.G מפתה, ולא ממש יצא לי לשמוע על מישו שמתלונן עליהם - כל שנותר הוא למצוא מתקין שיודע מה הוא עושה, ורצוי מאיזור המרכז. כנ"ל גם לגבי האלקטרה.

השירות של אלקו מנסיוני (טוענים שהוא גם השירות של אלקטרה) פשוט על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...