ניידים למשחקים בתחום ה 5.5K - התייעצות ועזרה בבקשה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניידים למשחקים בתחום ה 5.5K - התייעצות ועזרה בבקשה

nadavy11

Recommended Posts

היי

זה כבר תקופה מסוימת שאני עוקב אחרי השוק הספציפי הזה , יחד עם אחרים כאן אני חושב , ובכל פעם עולה עוד איזה נתון שאומרים לי שכדאי לשים לב אליו .

אז החלטתי לשאול אותכם את דעתכם על המחשבים הבאים -

Toshiba Satellite L505-141 -

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=2973

Acer Aspire 5740G -

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=5272

שני מחשבים מכובדים , עם מפרטים טובים (אם לא - טובים מכדי להיות אמיניים)

שהם מעלים לי שאלות מסוימות , שאשמח אם תעזרו לי בהן .

המחשב של טושיבה -

הוא בעל כרטיס מסך חזק , קצת טוב יותר משל ה-אסר , אבל בעל מעבד חלש יותר .

האם טושיבה אמינים ?

יש מישהו עם ניסיון עם מחשבי טושיבה ? או אולי מכיר את הדגם הזה ?

עם המחשב השני - יש לי עוד יותר לבטים -

הוא חזק מאוד , מפרט מפוצץ ומחיר סביר ביחס למפרט ..

אבל - אני בכלל לא מכיר את החברה ומההכרות איתה (מחשבי בתי ספר) היא לא הכי טובה..

מישהו מכיר את המחשבים הניידים של ? שוב - בנוגע לאמינות שלהם בעיקר .

לגבי החנות של נייד , אתם יודעים איך השירות שלהם ? בעיקר בגלל תקלות במחשבים .

אשמח לתגובות ,

המשך יום נעים ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון כלל עם , אך טושיבה נחשבת לחברה מאוד איכותית, מאוד אמינה , המפרט שיש לך של טושיבה הוא מפרט מעולה למרות העובדה שהמעבד והכרטיס מסך חלשים מהמפרט השני ( לא חלשים בהרבה , הפער דיי קטן ), המחיר של טושיבה ביחס עלות תועלת הרבה יותר שווה ( 780 ש"ח פחות , אלה אם כן כסף זה לא הצרות שלך ), למספר חברים שלי יש טושיבה ולא שמעתי אפילו פעם אחת מישהו מהם מתלונן על בעיות כאלו ואחרות .

אם חשוב לך ביותר נושא האמינות שים לב שטושיבה מציעה יותר זמן אחריות ( שנתיים לעומת שנותת שנה).

בגדול אם הייתי צריך להכריע בין שני המפרטים הייתי אומר לך : אתה רוצה מחשב נייד למטרת משחקים אז כמובן עדיף לקחת את המפרט החזק יותר !! הדבר הנורא ביותר שיכול לקרות הוא שתצא מאוכזב מהמחשב הנייד של אבל לפחות הרווחת ניסיון עם חברה נוספת בשוק הניידים אבל אם היא תתגלה כחברה איכותית ואמינה הרווח כולו שלך !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה eldadba10

שני המחשבים שהצעתי עומדים בתקציב שלי והעניין שבנוגע ל"קטנות" אני תמיד מתפשר , תמיד יש את המפרט של המחשב עם X ואת השני עם ה Y , תמיד יש משהו טוב יותר מהשני ולהפך .

אני גם מתפשר על איכות המשחק אז אני לא "רודף" המון אחרי ביצועים - כשזה נוגע להבדלים קטנים - שיש כאן בין שני המחשבים .

העניין הוא שלפי ביקורות באתרים - אמינים , שם אולי יותר פופולריים , אבל שוב חסר לי דעה "אנושית" של מישהו שהתנסה איתם . גם זה מרתיע כי אני לא הכי מכיר אותם .

אני גם מסתכל הרבה על הטושיבה , כי הם יותר מוכרים בכלליות בשוק היום ויש להם משתמשים מרוצים , כמו שאתה כתבת גם , אבל עדיין רוצה לראות אפשרויות נוספות ולהשוות אם אפשר . דיי בעיה כי מהר מאוד מגיעים לשוק היקר יותר של ה 6000 ~ 8000 .

המשך יום נעים ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאתה מאוד מתלבט הכנסתי את המחשב של בדגם שהצגת לחיפוש מתקדם של ביקורות ברשת

כל הביקורות שמצאתי מדברות על כך שמחשב זה עם הרכיבים שיש לך במפרט הוא מחשב מאוד מתקדם

שיריץ בקלות כל דבר שתפעיל עליו , ראיתי ביקורות על אותו דגם עם מפרט יותר נמוך שהריץ קריסיס

כמעט עם הגדרות מקסימליות בלי שום בעיה, מבחינת אמינות נרשם כי חברה מאוד אמינה

וכי המחשב הנייד בדגם הספציפי הזה הוא מאוד איכותי .

מינוסים שהוזכרו הם בעיקר משקל , זמן של 3 שעות שיש שיגידו שזה לא מספיק , והתחממות שלדעתי עם פלטת תפטר בלי שום בעיה .

ביקורת לדוגמא:

" מחשב עם ביצועים טובים מאוד, כרטיס מעולה ויכולות מולטימדיה משובחות, ניתן לראות שאייסר בנתה מחשב מאוזן למדי, אשר יכול לתת מענה לצרכי משתמשים רבים, Aspire 5740G מהווה יריב ראוי בקטגוריה, ומחירו עושה אותו לאטרקטיבי מאוד. "

בגדול מחשב מעולה לתחום בו הוא מתחרה ( שוק הביניים ), לא ניתקלתי בביקורות שליליות , לדעתי שווה לך לנסות !!

שיהיה המון בהצלחה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את נייד הזה של toshiba -l650

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=8986&perur=2&t=1&c=339

שיש לו את אותו המעבד כמו של l505 אבל כרטיס מסך חזק יותר 5650hd כמו של הacer

וגם הוא שוקל פחות 2.5 קילו לעומת 2.7 קילו שזה בונוס נוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...