חיבור LCD למחשב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור LCD למחשב

gladiator1105

Recommended Posts

חברתי את המסך הזה http://www.traklin.co.il/product.asp?pc=112277 למחשב שלי דרך כבל HD ל DVI והוא 10 מתר

ונכנסתי לדריברים של ATI הגדרתי את המסך ושמתי 1920 × 1080 המחשב בחדר והמסך בסלון רציתי לראות סרט אך זה היה במסך של המחשב והסמסונג נהיה רק שומר מסך. נסיתי לעשות שהסמסונך מסך ראשי אך אז אני לא יכול לראות מה אני עושה כי אני בחדר והוא בסלון גם ראיתי שהאיכות לא טובה ובמסך המחשב יותר איכותי ... גם היו בסים שחורים ליד המסך כאילו לא על כול המסך ...

אני מכווה שהבנתם אותי ושתעזרו לי איך לראות בחיבור המחשב למסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקן שגיאות כתיב ובתור התחלה תגדיר ששני המסכים יראו את אוטו הדבר (כלומר אותה התמונה פעמיים על שני המסכים)

תודה אבל אין ... עדכנתי דריביר למסך ולקול אך עדין רשום ש Ati HD audio not plugged in

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברת על בעיה בקול בשביל קול אתה צריך לחבר בתוך המארז כבל בין כ.קול לכ.מסך כדי שבחיבור ה- יהיה גם סאונד

זה לא עובד ככה ב-ATI.

איזה כרטיס מסך יש לך? יש לו חיבור HDMI?

הטלויזיה מחוברת בכבל משני הצדדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני מבקש לתפוס "טרמפ" על השרשור ולשאול האם ישנו מדרג לאיכות החיבורים בין כרטיס המסך לLCD ואם כן, האם תואילו לציין בסדר יורד מהטוב לפחות טוב

(לי בכרטיס המסך - GFORCE7300GT) יש שלוש אפשרויות חיבור, VGA,DVI ו-SVIDEO. בLCD יש לי את שלושתם +קומפוננט ו- SCART. כאמור מה ממולץ לחבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...