avz - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

avz

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  92
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

דירוג

0 ניטרלי

אודות avz

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. היי. אני מחפש תוכנה - עדיפות לחינמית, כמובן , להדפסת מדבקות תומכת בעברית. ברשותי מדפסת לייזר ומדפסת הזרקת דיו. אני רוצה להשתמש בגליון של מדבקות בגודל A4. אשמח לקבל המלצה ממי שהתנסה בשימוש בתוכנה.
 2. אם לסכם את הויכוח הארוך שלכם - אני מבין שאין הבדל מהותי בין עותק רגיל לעותק דיגיטלי, שגם הוא חוקי למהדרין, רק שבמקום לקבל את התוכנה על מדיה מסויימת (cd, למשל) אני מקבל קישור להורדה ואת הסריאל. תודה.
 3. אחרי שנפתרו הבעיות האחרות, התחלתי להתקין חלונות 10 על המחשב - לוח אם gigabyte ga-h110m-s2h, מעבד G4400, ההתקנה הלכה בסדר עד לשלב בו נדרש לציין את הארץ/האזור. המסך הפך שחור וזהו. אין אפשרות להכנס לביוס ולא שום דבר אחר. ניתקתי את הSSD, לא שינה כלום. עשיתי clear cmos, לא שינה כלום. מישהו נתקל בתופעה כזאת?
 4. היי אני רוצה לקנות ווינדוס 10. ראיתי שמחיר התוכנה כ- 500 ש"ח אך גם מוצע "עותק דיגיטלי" בערך ברבע המחיר. מה זה עותק דיגיטלי? האם זה עותק חוקי לכל דבר? אם כן, למה אנשים קונים את התוכנה במחיר המלא?
 5. תודה. בתחילה גם אני חשבתי ככה אבל מסתבר שג'יגהבייט כנראה שינו את התצורה של הביוס. ראשית, זה לא התצורה הרגילה המוכרת וכזאת שמופיה בצילום במנאול. הם שינו את זה למשהו יותר גרפי וגם ההגדרות כנראה שונו. בכל אופן, מה שיש אצלי תחת הלשונית Peripherals, יש סעיף Sata and RST cunfiguration. כניסה לסעיף הזה פותחת חלון שלפי מה שאני מבין שלוש השורות העליונות משותפות לכל ארבעת תושבות ה-sata. שלוש השורות הן: Sata controller(s) Enabled Sata mode selection AHCI Aggressive LPM support Enabled (מה זה?) לאחר מכן ישנם ארבע קבוצות כשל אחת מתייחסת לתושבת אחרת. הראשונה -
 6. כמו שכתבתי, הבעיה עם הדיסק הקשיח נפתרה, הודות לעצתו של אנדרלמוסיה. אני רוצה להתקין במחשב הזה גם SDD. יש לי אחד חדש לגמרי, SANDISK 120GB. גם כאן לוח האם לא מזהה אותו - בביוס - באף אחד מארבעת חיבורי הsata. לצורך בדיקה, חיברתי אותו למחשב ישן יותר עם לוח אם של MSI והוא מזוהה ללא כל בעיה. שוב, אני מניח שזה קשור להגדרה כלשהיא. אשמח לקבל כל הצעה/רעיון.
 7. כנראה שלא הייתי ברור מספיק. לוח האם לא היה מחובר קודם לשום דבר. הוא יצא "בתול" מהקופסא. נכון שנרכש לפני קרוב לשנתיים, אבל שכב ללא שימוש. גם הדיסק הקשיח חדש לחלוטין וכך גם סטיק הזכרון. כמו שציינתי קודם, מוזר לי שאין כל התייחסות לחיבורי ה-sata במנואל של הלוח. האם הסידור הזה של המחברים הוא מעין "תקן" או שזה רק בלוחות של ג'יגהביט. מה שעוד מוזר זה שהאדם בחנות של וולקום לא ידע שזה הפתרון, למרות שהסברתי בברור שזו הבעיה.
 8. מה שלא פחות מוזר, זה שבמנואל של לוח האם אין שום התייחסות לכך. היה גם הגיוני שיהיה downgrading כמו שאתה אומר, אבל לאלוהי ג'יגהבייט פתרונים.
 9. אנדרלמוסיה - אתה גאון! העברתי לSATA3 ו- וואלה. מזהה אותו כמו גדול. ת ו ד ה.
 10. אשמח אם תוכלו לעזור לי בבעיה שנתקלתי בה. יש לי לוח אם של ג'יגה בייט GA-H110 S2H . הלוח חדש לגמרי, למרות שנרכש לפני קרוב לשנתיים אך לא נעשה בו שימוש. הרכבתי לו מעבד G4400 וסטיק של 8 ג'יגה זיכרון. עד כאן כמעט הכל בסדר. חיברתי אליו דיסק קשיח חדש לחלוטין גם הוא של WD. דיסק של 1T במהירות של 6GB/S. על הלוח כתוב שהוא ממאים למהירות זאת. הלוח לא מזהה את הדיסק. הוא לא מופיע בביוס. לצורך בדיקה חיברתי ללוח דיסק ישן יותר במהירות של 3GB/S והביוס מזהה אותו. חיברתי (שוב , לצורך בדיקה) את הדיסק של ה-1T למחשב אחר ברשותי (גם הוא של ג'יגהבייט GA-H61M-S2-B3) והדיסק מזוהה ללא כל בעיה. אני משער שצריך לשנות את ההגדרו
 11. שלילי. הלוח פורק ממחשב שעבד, רק הועבר למארז אחר.
 12. היי הרכבתי את לוח האם הנ"ל עם מעבד I5 650. כאשר אני מנסה להפעיל את המחשב, הוא כאילו מתחיל לעבור, 4 הלדים של ה-flash led נדלקים למשך כ-3 שניות, המאוורר של המעבד כאילו רוצה להתחיל להסתובב אבל מתחיל רק אם אני עוזר לו עם היד, מסתובב גם הוא למשך כ-3 שניות והכל כבה. כעבור מספר שניות התהליך חוזר על עצמו - בלי שלחצתי על לחצן ההפעלה, כאילו מנסה שוב ושוב לפעול אבל לא מצליח. פרקתי את הלוח מתוך המארז כדי לוודא שאין קצר לגוף, החלפתי ספק אבל התוצאה לא השתנתה. רעיון?
 13. יש לי מחשב עם לוח האם הנ"ל. הלד הירוק על לוח האם דולק. הבעיה היא שלחיצה על לחצן ההפעלה לא גורמת למחשב להתחיל לפעול. אם אני מחבר ג'מפר על החוט הירוק והשחור (לשם מתחבר לחצן ההפעלה) במחבר של ה-24 פינים שמספק מתחים ללוח האם - המאורר שעל המעבד מתחיל להסתובב, אבל רק כל עוד הג'מפר נמצא. ברגע שאני מסיר אותו, המאורר מפסיק לעבוד. האם מישהו מכיר/נתקל בבעיה כזו והאם יש לה איזה פתרון (מלבד להחליף את הלוח, כמובן)?
 14. אני רוצה להפעיל sleep במחשב שמותקן עליו ווינדוס 7. ניגשתי ל- power options ומשם ל- select a power plan. בסעיף balanced ישנה אפשרות change plan settings. לחיצה על זה פותחת חלון שמאפשר לבחור את הזמן בו יכבה המסך ואת הזמן בו המחשב יעבור ל-sleep. באותו חלון ישנה אפשרות נוספת - change advanced power settings. לחיצה עליה פותחת חלון נוסף. שם ישנו סעיף sleep. הקשה עליו פותחת אפשרות sleep after בה אפשר לבחור את הזמן שאחריו המחשב יכנס ל- sleep. מה הצורה הנכונה להפעיל את הsleep? מה שעוד מוזר, הצלחתי לקבוע בחלון הראשון כיבוי מסך אחרי 2 דקות וכניסה ל-סליפ אחרי דקה ובמסך השני )sleep after( קבעתי דקה אחת. זה
 15. בדקתי בטלויזיה שלי (נקראת EDGE), לא ראיתי שום דבר שקרוב לזה או מרמז על אפשרות של שינוי גודל המסך/תצוגה. הדבר היחיד שישנו הוא אפשרות לשינוי יחס התמונה, אבל כמובן זה לא הפתרון. האם אין אפשרות בווינדוס 7 לעשות את זה?
×
 • צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר