ספקית אינטרנט חדשה בישראל - CCC / טריפל סי - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקית אינטרנט חדשה בישראל - CCC / טריפל סי

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחחחח שיכנעתי אותה לנסות... והפלא ופלא! עובד!... אתה ניסית או שהיא שיכנעה אותך שאין טעם?

יש לה משהו נגדי

היא לא שכנעה אותי היא פשוט צעקה עליי עוד לפני ה2.5 היא אמרה ש1.5 זה מה שיש ואי אפשר יותר!!! :pissed:

למי שלא מבין אנחנו גרים בקיבוץ נידח במרכז הארץ ויש לנו מרכזנית ב* ז**ה (מצטער על השפה) היא אישה מבוגרת וממש לא פתוחה לכל עניין של שינוי וכל פעם זה גורר אותה לצעוק על כולם פה , והיא לצערנו מתעסקת גם עם התקשורת מול חברת בכל עניין של שינוי תשתית ועל עניין הפלאפונים מול פלאפון בכל עניין של שינוי חבילה ומכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש ממישהו צמוד לקיבוץ שלך לעשות חבילה גדולה, תרים תורן עם מאריך חיבור כרטיס אלחוטי802.11 N ותעשה WIFI.

עובד טוב סביב הקילומטר. מישהו כבר בדק את זה פה בפורום ואפילו העלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זובון, עזוב... היא מטורפת על כל הראש... תגיד שאתה רוצה לנסות 5M נ-ק-ו-ד-ה (אני משאר שהיא לא תתחיל לצעוק כמו מטורפת כמו בפעמים הקודמות כי אצלי זה עובד...

לא יעבוד - באסה, יעבוד - סחטין![br]פורסם בתאריך: 22.06.2010 בשעה 18:00:10

ד"א - רישמית הפינג יותר טוב מ-018 (שהם בעצמם טובים)! אתמול הייתי הוסט שלושה פעמים בCOD בעוד שב-018 זה בחיים לא קרה לי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני שהמחירים שנקובים באתר זה על הספקית+התשתית?

זה מה שהבנתי מאחד הנציגים.

קצ' קטן עדין הם לא מחלקים ראוטרים ככה שמי שחושב לעבור לתשתית אחרת שיצור אם אותה התשתית קשר שידאגו לספק להם ראוטר ללא עלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מה שהנציג אמר, הוא כנראה היה שתוי... תזרום :silly:

יש מצב. ;D

בכל מקרה עדיף יהיה לשאול אותם עוד הפעם.

כי בתאחלס זה נשמע יותר מידי זול גם לחברה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתם כבר שבוע +/-, אני לא משחק באינטרנט אז אין לי מושג לגבי הפינגים (אבל אני מוכן לבדוק לכם).

יש לי 5M, לפני זה הייתי עם 018. לדעתי יש שיפור במהירות של הטורנטים אפילו על פני 018, אז אני מאוד מרוצה (כלומר, אם יש מקורות טובים אני מוריד ב 625 רצוף, גם ב 018 זה היה ככה רוב הזמן, אבל לקראת הסוף היו כמה טורנטים שסירבו למרות שעל הנייר היו מספיק מקורות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלא.

בחברה נורמלית לא אמור להיות צורך בחבילות שכאלה.

החבילות הדביליות האלה הומצאו בגלל מצב בלתי נסבל של עומסים וחניקה אצל חברות .

בחברה שאין לה אין הבעיות האלה לא ממש צריך חבילה כזאת.

וגם בחברה שיש לה בעיות כאלה הם יכולים לתת תיעדוף לכל הכתובות של שרתי משחקים לכל המשתמשים גם בלי להמציא חבילות שירוויחו כסף על מה שמגיע לנו מלכתחילה.

revolution_fist.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

^

תבין, הגיימרים זה לא קסם שנותן לך פינג נמוך יותר... זה פשוט חבילה שהיא לא מוגבלת ע"י הספקית כמו כל החבילות הרגילות (שכן מוגבלות) בחברות כמו בינלאומי 012 013.

ובמצב העכשווי החבילות הרגילות (והיחידות) של טריפל C כנראה שוות (או אולי טובות יותר) מחבילת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...