ספקית אינטרנט חדשה בישראל - CCC / טריפל סי - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקית אינטרנט חדשה בישראל - CCC / טריפל סי

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"אז" כבר מסתדרים... לפחות הם לא תופסים אותי בביצים עם התחייבות.

בכל מקרה, אני התאפסתי על את חפירה ומחשב , ואני מוכן בכל עת ללכת לחוף גורדון, שם נמצא אחד מהכבלים האופטיים המחברים אותנו לשאר העולם. אני לא דואג.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אז" אפשר להתנתק, ולחזור לספקית אחרת עם מעמד של לקוח חדש, שבד"כ נותן הטבות יותר גדולות.

זה win-win.

דווקא בתור לקוח עוזב (או לפחות, לקוח שמאיים לעזוב) אפשר לקבל את ההטבות הכי טובות.

למחלקת שימור לקוחות יש חבילות הרבה יותר טובות מלמחלקת מכירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם המחירים של CCC מאוד נמוכים, אבל אני מאמין שכל מחלקת שימור לקוחות תוריד את הלקוחות שלה למחירים כאלה כדי שהם יישארו.

אני כרגע ב 012, עוד מעט מסיים התחייבות, משלם 45 ש,ח עבור חבילה של 2.5 מגה.

אמרו לי שגם לאחר סיום ההתחייבות, אין סיכוי שהם יוזילו לי את המחיר, הציעו לי רק לשדרג את החבילה כאילו אני איזה טמבל.

הרמתי טלפון לנטוויז'ן, אמרתי להם שאני מסיים עם 012 עוד מעט, הציעו לי את אותה חבילה ב 25 ש"ח ללא כל ויכוח.

אגב, ב CCC חבילה של 2.5 מגה עולה 29.90 ש"ח, כך שמה שנטוויז'ן הציעו לי, זה יותר זול, למרות שזה בהתחייבות לשנה...

עוד חודשיים לסיום ההתחייבות ב 012, אני כבר נרשמתי ל 013 לפני חודש, ושמו לי את החשבון בהקפאה.

לא יודע מה אתכם, אבל אין שום סיבה לשלם לספקיות את המחירים שאתם משלמים כיום. צריך להרים טלפון ולאיים להתנתק, או להרים טלפון לספקית מתחרה ולראות כמה הם מציעים לכם כדי שתעברו אליה.

אני מסתבר, הייתי פראייר במשך שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלל ספקיות השירותים עובדות על "שיטת מצליח". אחת לחצי שנה אני דואג להרים טלפון ולראות אם ישנן חבילות אטרקטיביות יותר ובמחירים עדכניים.

יש אנשים שמשלמים עד היום לספקית קרוב ל 100 ש"ח עבור חבילת 4/400. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה, תוך חזרה כמה פעמים על כך שלא הוצעו לי עד כה חבילות טובות יתר מזו של CCC ב013, הועברתי לבחור נחמד בקו קשרי הלקוחות, ממנו קיבלתי חבילת 10 מגה+גיימר במחיר 45ש"ח לחודש לתקופה של שנתיים (המחיר האטקרטיבי נשאר שנתיים) כשההתחייבות עצמה היא שנה בלבד.

הIP "גיימרים" נשאר אצלי בחינם לתמיד.

אחלה דיל. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם המחירים של CCC מאוד נמוכים, אבל אני מאמין שכל מחלקת שימור לקוחות תוריד את הלקוחות שלה למחירים כאלה כדי שהם יישארו.

אני כרגע ב 012, עוד מעט מסיים התחייבות, משלם 45 ש,ח עבור חבילה של 2.5 מגה.

אמרו לי שגם לאחר סיום ההתחייבות, אין סיכוי שהם יוזילו לי את המחיר, הציעו לי רק לשדרג את החבילה כאילו אני איזה טמבל.

הרמתי טלפון לנטוויז'ן, אמרתי להם שאני מסיים עם 012 עוד מעט, הציעו לי את אותה חבילה ב 25 ש"ח ללא כל ויכוח.

אגב, ב CCC חבילה של 2.5 מגה עולה 29.90 ש"ח, כך שמה שנטוויז'ן הציעו לי, זה יותר זול, למרות שזה בהתחייבות לשנה...

עוד חודשיים לסיום ההתחייבות ב 012, אני כבר נרשמתי ל 013 לפני חודש, ושמו לי את החשבון בהקפאה.

לא יודע מה אתכם, אבל אין שום סיבה לשלם לספקיות את המחירים שאתם משלמים כיום. צריך להרים טלפון ולאיים להתנתק, או להרים טלפון לספקית מתחרה ולראות כמה הם מציעים לכם כדי שתעברו אליה.

אני מסתבר, הייתי פראייר במשך שנתיים.

לא יודע מה איתך אחי אבל אחותי שדרגה היום ב-012 ל-7MB ב-40 ש"ח לחודש.

במקור אמור לעלות 57 ש"ח. בטריפל סי עולה 44.90 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך אחי אבל אחותי שדרגה היום ב-012 ל-7MB ב-40 ש"ח לחודש.

במקור אמור לעלות 57 ש"ח. בטריפל סי עולה 44.90 ש"ח.

עם התחייבות אני מניח?

בדיוק, אם יש לך בעיות, הם לא יעשו כלום בצד שלהם, ולהתנתק כדי לעבור למישהו שעובד יותר טוב, יהיה סיוט (כי חובת ההוכחה שהפרו את ההסכם היא עליך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אשכרה מתחייבים לשנתיים בשביל לשלם 4 ש"ח פחות בחודש... איפה ההגיון כאן?

המשפט הזה מסכם בצורה מעולה את ההתנהגות של הצרכן הישראלי הממוצע. יסבול שירות גרוע בשביל להוזיל 4 שקלים לחודש.

זה מה שנותן את זכות הקיום לחברות כמו 012. הם יודעים שהם לא צריכים להשקיע בשירות כי תמיד יהיו אנשים שה4 שקלים האלו יסנוורו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאני לא מת על איכות הגלישה בסמייל אבל בזמן האחרון שמתי לב לשיפור קל, הסטים חזר לעבוד. כל החברות האחרות יחסמו פינגים לגיימרים הכבדים כדי שהם יקנו חבילות . בשביל הורדה אני מסתפק גם בסמייל. שנית כל אף אחד לא יודע עד מתי טריפל סי תשתלם, כרגע הם הוזילו מחירים משאר הספקים, הגלישה כביכול יותר טובה אבל עם הזמן אף יהפכו לעוד חברה ממוצעת בשוק הישראלי. ומה פקינג הבעיה לשלם כנס התנתקות עם באמת יהיה בלתי אפשרי להמשיך עם ספקית כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...