מחשב נייד בעיקר לצפיה בסרטי HD מלאים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד בעיקר לצפיה בסרטי HD מלאים

ofir_16

Recommended Posts

שלום לכולם,

חשבתי על המחשב הנייד הבא:

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-vostro-3500-nvd.htm

הוא יחובר למסך פלזמה 50 אינץ.

השאלה שלי אם ייראו בצורה רציפה וטובה סרטי בלו ריי מלאים (40GB) ולא רק מכווצים כמו MKV למיניהם?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהנייד יתפקד לא רק כ- HTPC אלא גם כמחשב רגיל לכל דבר (אינטרנט, הורדות וכו'...) ותמיד נחמד שאפשר לנייד אותו לסלון, לחדר ..

עוד שאלה קטנה: האם כל נייד תומך בפורמטי האודיו החדשים? האם מספיק שתהיה לו יציאת או צריך משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שהבנתי, לנייד הזה אין כונן BluRay. אתה מתכוון לחבר כונן חיצוני או להחזיק את הסרטים על הדיסק הקשיח?

לגבי פורמטי אודיו חדשים, אני לא יודע בדיוק למה אתה מתכוון, אבל תהיה בטוח שמחשב יהיה ההתקן הראשון שיתמוך בכל תקן/פורמט שייצא, כי הרבה יותר קל להוסיף תמיכה בתוכנה/קודק מאשר בחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך כונן בלוריי כי יש לחבר שלי מלא סרטי בלוריי שאוכל להוריד ממנו להרד דיסק.

האם באמת בתור אחד שיהיה לו רק מחשב אחד בבית (אין מספיק תקציב לשני מחשבים) שלרוב יתפקד כמחשב רגיל (גלישה, הורדות וכו'...) בחדר

וכפעם בשבוע יעבור לסלון לצפיה ב- HD - זה הפתרון? או שידוע לכם על אפשרויות אחרות.

ואם כן , האם הנייד שצירפתי בקישור הוא טוב?

מתנצל על כל השאלות , פשוט אני מבולבל ולא יודע על איזה אופציה ללכת....

תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך כונן בלוריי כי יש לחבר שלי מלא סרטי בלוריי שאוכל להוריד ממנו להרד דיסק.

האם באמת בתור אחד שיהיה לו רק מחשב אחד בבית (אין מספיק תקציב לשני מחשבים) שלרוב יתפקד כמחשב רגיל (גלישה, הורדות וכו'...) בחדר

וכפעם בשבוע יעבור לסלון לצפיה ב- HD - זה הפתרון? או שידוע לכם על אפשרויות אחרות.

ואם כן , האם הנייד שצירפתי בקישור הוא טוב?

מתנצל על כל השאלות , פשוט אני מבולבל ולא יודע על איזה אופציה ללכת....

תודה שוב.

יש לך בלבול קטן במושגים.

בלו ריי הוא פורמט לאחסון מידע על גבי התקליטור, ולא סוג הסרט ואיכותו ( לדוגמא HD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...