חיבור כרטיס מסך איזה צריך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור כרטיס מסך איזה צריך?

Liran.D

Recommended Posts

שלום רב,

אני רוצה לקנות כרטיס מסך גג עד מ200 ש"ח...גג עד 220ש"ח

• One AGP slot supports 8x/4x at 0.8V (AGP 3.0) or 4x at 1.5V

(3.3V is not supported).

• Five 32-bit v2.3 Master PCI bus slots (support 3.3v/5v PCI bus

interface).

אני מעוניין לקנות מאייבורי מחשבים:

http://www.ivory.co.il/category.asp?catcode=531&OrderBy=saleprice

של hd redon רק שלהם.

איזה מתאים לי וכדאי לי.

אני לא משחק משחקים גדולים....רק קצת CS .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של איבורי מופיע מבחר מצומצם מאוד וחלקי מאוד, שאינו כולל כרטיסים מספיק ישנים בשביל שהם יתאימו למחשב שלך. אם אתה מתעקש על אייבורי, אולי תתחיל מלהתקשר אליהם ולשאול אילו כרטיסי AGP יש להם עדיין במלאי, אם בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חיבור PCI, אבל הוא לא משמש לחיבור כרטיסי מסך (חוץ מבודדים כיום או ממש-ממש עתיקים). לחיבור כרטיסי מסך יש או AGP או PCI-E. לך, כאמור, יש AGP.

לאייבורי יש, מסתבר, עמוד לכרטיסי AGP (ראה כאן - http://www.ivory.co.il/category.asp?catcode=532) - אבל היות וממש אין להם שוק כיום, המחירים גבוהים מאוד ביחס לתמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך חיבור PCIE בלוח האם (מדובר בחיבור שונה לחלוטין מPCI), אז התשובה לשאלתך היא "לא".

בקשר ללחפש בחנויות, את זה אתה יכול לעשות בדיוק כמוני. אם תמצא משהו שמתאים לך מבחינת מחיר, אפשר יהיה לדבר על מה כדאי לבחור. בגדול ה3650 הוא כרטיס טוב, אבל 50% מעבר לתקציבך. אם תמצא עדיין 2600PRO, הוא עשוי להיות זול יותר ועדיין סביר לשימושים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם הערה, לא שווה להשקיע שקל במחשב שהממשק הגרפי שלו הוא AGP.

הכרטיסים חלשים, מאחר והם נוצרו כדי לאפשר תיקון של ענתיקות ו/או שדרוג למי שחושב שזה יצעיר את המחשב שלו בכמה דורות, המחירים גבוהים מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה...

אז לא נראה לי שאני השקיעה בכרטיס מסך כבר...

לא שווה לי ככה חשבתי מהתחלה.

כל התשובות שנתתם פה אני ידעתי אך רציתי לדעת בוודאות אם זה משתלם ואם המידע שיש לי אמיתי.

תודה רבה על הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...