מבקש המלצה לאולר בתקציב של 100 ש"ח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לאולר בתקציב של 100 ש"ח

Born2Kill

Recommended Posts

יכול להיות שהיה פה משהו מצחיק, אבל אני לא הבנתי אותו... אולר?.... מחשב?.... מה??... :screwy:

ואיזה אולר תביא ב-100 שקל?.. תאמין לי, תשקיע סכום על אולר רציני של לדרמן ואתה מסודר להרבה הרבה זמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה לדרמן MICRA, לפני חודשיים בערך ראיתי מודעה של בחור שמוכר 2 כאלה ב-25 דולר שזה ממש דיל.

חוץ מזה תנסה להשיג בעיקר באיביי או יד שניה במצב טוב או חדש או במרכז, לפעמים יש מציאות ממש טובות שם. החברות המומלצות הם ויקטוריס, לדרמן וגרבר כשאני אישית מכיר את השתיים הראשון.

אם אתה רוצה לקנות אולר פשוט אתה יכול לקנות ב-DX, הבעיה היא מהבנתי שמרבית אם לא כל האולרים או כל החיקויי לדרמנים למינהם הם לא מספיק חדים והלהב שלהם יחסית כהה ולא חותך טוב ותצטרך להשחיז אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לדרמן? :screwy: הבנאדם לא מחפש מולטי טול, והלהבים של לדרמן בינוניים מינוס.

אולרים בתקציב נמוך= ויקטרוניקס.

אם אתה מחפש רק להב, אז את ה Waiter II

אם משהו עם כמה כלים, יש את ה CAMPER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר בינוניים מינוס, עם הwave של אחי אפשר להוריד את השכבה העליונה של העור בעזרת הלהב המשונן.

יש לי pulse כבר בערך 7 שנים של ומחנאות, הלהב שלו עדיין חותך מצויין. כשקניתי אותו לא היה לי כסף לאחד יותר משוכלל אז אמרתי לעצמי שאני אקנה חדש ברגע שזה יתחיל לקרטע... אני עדיין משתמש בו.

אני מסכים שאם הצורך הוא רק בסכין, יש אופציות הרבה יותר טובות מלדרמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם לב שאתה מדבר על דברים במחירים של 400-500 שקל שהבחור מבקש אולר ב 100 שקל, כן?

וביחס למחיר, מבחינת להב, תמיד יהיו דברים טובים יותר מלדרמן. מבחינת מולטי-טול, אני מסכים שאלו הכלים הטובים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי ספציפית על מה שהוא ביקש. לדרמן לא קונים ב100 ש"ח, לא חושב שיש בכלל לדרמן מתחת ל150 ש"ח בארץ. בלי קשר שלא נתקלתי בלהב של לדרמן שהוא בינוני בשום כלי, בהשוואה לאולרים אחרים.

דעתי האישית היא שב100 ש"ח אין מה בכלל לשאול. זה רק להכנס לחנות, לראות מה יש, לבדוק את הלהב עם הציפורן אם נותנים ולקנות מה שנראה. זאת לא השקעה.

ממילא רוב מה שאפשר לקנות בארץ במחיר הזה זה האולר השוויצרי על סוגיו של ויקטורינוקס. האיכות היא אותה איכות, המחיר נקבע בדר"כ ע"פ כמות הכלים הנוספים.

אני הייתי משקיע בלדרמן fuse או blast ב250-350 ש"ח לסט בסיסי שעושה את רוב מה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...