ניגון HD צולע האם הגיוני? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניגון HD צולע האם הגיוני?

ran1809

Recommended Posts

יש לי DV3-2150ej יש לי סרט ב HD 1080P וחיברתי את המחשב ל TV וניגנתי את הסרט הסרט קרטע לאורך כל הדרך קול + תמונה.

שמתי לב שכאשר הסרט מתנגן המעבד עובר ל 100% ניצול.

שאלתי היא כזו האמת באמת קשה למחשב לנגן את זה!? אולי בגלל המעבר ל TV?

או שפשוט יש איזה משהוא שמכביד על המחשב?

תודה רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה נגן אתה מריץ את הסרט? תנסה את הנגן Splash Lite . אצלי זה פתר את הבעיה.

קישור לאתר:

http://www.mirillis.com/splash.html

קישור להורדה ישירה של גירסת הלייט(יש גם גירסת פרו שעולה כסף. לא ניסיתי):

http://www.mirillis.com/files/splash_lite_1_4_3_setup.exe

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם מחשב זהה.

מריץ 1080P כאשר ניצול המעבד על 50 אחוז בדר"כ, תלוי באיכות הסאונד.

משתמש בVLC עם קודק Lazy Man's MKV.

נשמע שמשהו לא בסדר אצלך... קודקים לא טובים... לא יודע.

תסתכל במנהל המשימות בתהליכים, האם הנגן הוא זה שבאמת לוקח את כל ניצול המעבד או שיש עוד תוכנות שלוקחות טרמפ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם זו איזו בעיה כי יש לי בעיה שהמחשב לפעמים עולה ל 100% ניצול סתם כך כנראה איזה ויק=רוס ניסיתי את כל הסריקות ולא עזר כנראה שרק פירמוט יעזור

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם זו איזו בעיה כי יש לי בעיה שהמחשב לפעמים עולה ל 100% ניצול סתם כך כנראה איזה ויק=רוס ניסיתי את כל הסריקות ולא עזר כנראה שרק פירמוט יעזור

תודה.

אני מנחש שאתה עדיין עם ...

המחשב שלי וגם DV4 של חבר שלי כשהיה עליהם היו עולים ל50-60% ניצול מעבד גם כאשר שום דבר לא היה פתוח...

לא מצאתי פתרון לבעיה (חוץ מRESET כשזה היה קורה) אבל במעבר לחלונות 7 זה הפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash:די איזה שרשור של תגובות לא קשורות לעניין ,קודם כל תכתוב מה המפרט שלך הנייד ,בלי קשר לכלום ,עם אין לך כוח להעתסק בקודקים שטויות אחרות, אני ממליץ להתקין BOXEE (זה בעקרון תוכנת מדיה סנטר) אבל לי היא מחליפה כל נגן אחר כבר מזמן ,יש בה תמיכה בהעצת חומרה מובנאת (שימוש ב מעבד הגרפי של כרטיס המסך לצורך ניגון H264 וקבצי וידאו בכלל, במקום להכביד על המעבד החלש),יש ממשק בעברית עם אתה צריך והכי חשוב קודקים מובנים בתוך התוכנה :xyxthumbs: ,להוריד מפה www.boxee.tv/download :hat:

תעשה לך חיים הרבה יותר קלים. עם אתה בכל זאת מעניין לעבוד עם מדיה פלייר או משהוא ,תשאל ב קהילות הום טייטר (יש חיבלת קודקים מומלצת שנקראת shark007) עם מעניין אותך, אני יתן פה לינק .

בעקרון יש לך כרטיס מסך לע רע בכלל ,עם זה באמת ה G105, בכל מקרה ה100% במעבד זה כי הנגן שאיתו אתה עובד לא תומך בעצת חומרה וקודקים לא טובים רוב הסיכויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...