מחליף את ה4890 + תוספת של 500 ש"ח, מה כדאי לקחת ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחליף את ה4890 + תוספת של 500 ש"ח, מה כדאי לקחת ?

haims84

Recommended Posts

שלום אנשים טובים,

קניתי לא מזמן מספר חלקים למחשב כשה4890 שלי עושה לי קצת בעיות ואני ככה"נ אחזיר אותו ואשדרג למשהו חזק יותר,

רציתי לקבל ממכם המלצה לאיזה כרטיס כדאי לקחת במקומו בהנחה שאני מוסיף עד 500 ש"ח.

המפרט שלי בנוסף הוא מעבד I5,

6GB RAM

1500GB HDD

לוח P55 של GIGABYTE

מסך 20' של ASUS

וספק לא ג'נירי די חזק (לא זוכר, נדמה לי 450 או 500 )

אשמח להמלצות,

אני מעדיף המלצה לכרטיס של ATI על פני

אני משתמש במחשב בעיקר למשחקים כבדים, אינטנרט ותכנות בVS2008 .

חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל אותה בעיה עם הכרטיס מסך ב4 מערכות הפעלה שונות שהתקנתי על המחשב (WIN 7 32/64, 64 וXP 64 )

בכמה וכמה אתרים של צפייה בסרטונים, כשאני שם את הסרטון על FULL SIZE, לאחר כמה דקות המחשב כולו קופא, משתחרר לשניה ואז ממשיך לקפוא ולהתשחרר לסירוגין כשהמסך נשאר שחור וכל מה שאתה רואה זה את העכבר מרצד וחייבים לעשות HARD RESET למחשב כדי לחזור לעבוד בו .

אפילו הספקתי לתפוס בתמונה את הERROR שהוא נותן לי שניה לפני שהוא קרס (מצ"ב קובץ - הודעת שגיאה בצד ימין למטה של בתמונה)

ניסיתי להסיר את כל הדרייברים שלו, לעדכן לדרייבר הכי חדש, יותר ישן, הDEFAULT שבא עם הWIN 7, אבל כלום לא עזר ...

הספק שלי רשום עליו WIN 550W, זה ספק טוב שהומלץ לי עליו כאן עם כל הרכיבים האחרים שקניתי בהתאם למסגרת התקציב שהיתה לי .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי הרבה בחירות 5850HD יכול להביא לך תמורה מעולה, הוא מגיע עם יותר מעבדי זרימה מ4890HD, וזאת מגיע עם טכנולוגיות עדיפות על 4890HD.

שאתה בטח יודע את הטכנולוגיות אין צורך להזכיר.

מי שהציע 5830HD תחשוב פעמיים, לא הייתי לוקח את הכרטיס הזה שאתה יודע שהוא פחות טוב מ4890HD, ועוד בזאת שבמשחקי DX11 הוא יתקשה טיפה בהאצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכיוון שלי גם היה ה5850, רק חשבתי אולי יש כרטיס אולי יותר משתלם בהנחה שאני מוסיף 500 שקל ...

אם הערך של ה4980 הוא מה 1100/1000 ש"ח ? וה5850 ? 1300 ככה ?

אם יש משהו טוב יותר אפילו ב1600 ככה אני אשמח לשמוע ...

ואף אחד לא מכיר את הבאג הזה שיש לי עם הכרטיס מסך ?

אכזבה...

הקטע המצחיק שלפני חודשיים ככה פתרתי את הבעיה ע"י הסרת הדרייבר ולתת לWIN 7 לבחור דרייבר DEFAULTY ....

לפני שבוע פירמטתי ועכשיו זה כבר לא פועל וזה כבר באמת מרגיז אותי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...