המלצה למסך 22" FH אם יש 16X10 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 22" FH אם יש 16X10

IE696969

Recommended Posts

תחליט מה אתה רוצה - מסך FHD או מסך 16:10, לא תוכל לקבל את שניהם ביחד וזאת מכיוון שרזולוציית FHD היא תמיד 16:9 (1920X1080).

נראה לי שהוא התכוון לרזולוציה 1920X1200 שהיא בעצם 16X10 והיא גם בערך FHD(ברוחב היחס גדול ב1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Full HD זה אך ורק 1920X1080. ואין שום סיכוי למצוא בארץ או בחו"ל מסך 22 אינץ' עם רזולוציה של 1920X1200, מדובר במסך יקר מדי לייצור גם אם הפאנל יהיה TN וגם לא ממש נוח לעבודה בגלל הטקסט הקטן שיהיה עקב הרזולוציה הגבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Full HD זה אך ורק 1920X1080. ואין שום סיכוי למצוא בארץ או בחו"ל מסך 22 אינץ' עם רזולוציה של 1920X1200, מדובר במסך יקר מדי לייצור גם אם הפאנל יהיה TN וגם לא ממש נוח לעבודה בגלל הטקסט הקטן שיהיה עקב הרזולוציה הגבוהה.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=715345

זה למשל. המסך הנ"ל היה באופיס דיפו עד לא מזמן ב999 שקל במבצע, לפני שיצא מהמגוון של הרשת. 999 הוא בהחלט מחיר סביר למסך זה, 1200 אני לא חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מדובר בדגם מאוד ישן, אני בספק אם המסך הזה במלאי בחנויות ב-ZAP (תתפלא, יש לא מעט חנויות שמפרסמות מוצרים שאין להם במלאי). בכל מקרה, פותח הדיון בכלל לא ציין את צרכיו ולא ברור האם המסך הנ"ל או המסכים האחרים שהוצעו בדיון מתאימים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מן הסתם מתייחס למונחים הנפוצים בשוק המסכים והטלוויזיות בישראל על מנת שלא לבלבל את פותח הדיון או מגיבים אחרים. אם תרצה לתקן שגיאות נוספות תתחיל לתקן את כל אלו שאומרים פלאפון במקום סלולרי, ביפר במקום זימונית, פתיחת פורטים במקום הפניית פורטים, חיבור VGA במקום D-Sub וכו'.

נ.ב. למיטב ידיעתי אין שום תקן או הגדרה רשמית למושג Full HD ומדובר במושג ג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...