נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית" - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית"

wrecker

Recommended Posts

נכון שיש לנו כבישים מסויימים שבכיף אפשר ליסוע על 120, ואם תיסע על פחות יצפרו לך כל הדרך (אפילו אם אתה בימני קיצוני)

-אבל- (וכאן באה נקודה למחשבה)

עם כמות התאונות שיש היום, (בלי שום קשר לזה שכל איש ממשלה מחפש כותרת בוקר ע"י גינוי נהגים שנוסעים מהר ומאשים את המהירות בכל תאונה), תאר לך מה יהיה אם אותם כבישים יפתחו כחוק ל120. הרי אף אחד לא יסע באמת על 120 כי זה לא מגניב לנסוע במותרת.

"אחי עזוב אותך המצלמות לא באמת קולטות הפרש של 10%.. יאללה שים גז!"

אני אישית, לא רוצה לראות סיויק(ים) 91' עם נהגים שבקושי יצאו מהטיטול, טסים בכביש 6 על 160 קמ"ש ומחכים להתנגש במשהו.

בכביש 6 אנשים נוסעים במהירות של 140-150 קמש ואין שם יותר תאונות מבכבישים אחרים..

אותי עקפה שם TT על לפחות 180 אם לא יותר .. בקיצור כביש 6 די מוכיח שמהירות היא לא הגורם העיקרי לתאונות.

עם זאת לפני שיהיה אפשר לנסוע פה מהר צריכים קודם ללמד אנשים איך נוסעים בכביש מהיר!

אנשים לא יודעים לשמור מרחק! ברגע שיש להם חור בין מכוניות הם נדחפים וגורמים לתנועה שלמה מאחור להאט

זה אולי ישמע לחלק מוזר אבל בכבישים מהירים כמעט ולא צריך להשתמש בבלמים, צריך לגלוש עם הכביש ולרוב עזיבת הגז בלבד תאט את הרכב מספיק

וזה משהו שלא מלמדים והמקסימום שאני הגעתי עם מורה הנהיגה (מה2 פעמים בלבד!) לכביש מהיר נסענו 90..

השתלבות בכבישים גם לא מלמדים, הזכרנו את גרמניה, יש שם חוק השתלבות ברוכסן , אחד נכנס אחד ממשיך גם אלה שנוסעים בכביש המרכזי

חייבים לתת לשאר להשתלב! ולא לחסום כמו פה .. בכלל כשמשתלבים לכביש מהיר צריך לעשות את זה במהירות המתאימה ולא על 50..

בקיצור למדינה שלנו יש המון מה ללמוד, אם הייתי שר תחבורה הייתי לוקח חוקים מכל העולם ובוחר את ההכי טובים והגיוניים ומחוקק אותם פה

ודווקה על השתלבות בכביש וחסימת צמתים וכל מה שמעקב את התנועה וגורם לפקקים ומצבים מסוכנים הייתי עושה דוחות הכי גבוהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

למה נראה לך שרוב האנשים שרוצים להאט בכביש מהיר לוחצים על הברקסים,

וכשיש כאלה אני לא סובל לנסוע אחריהם...כי צריך להיות דרוך כל הזמן, ולהבחין בין בקרס חלש כדי להוריד קצת מהירות לבין בקרס חירום שגם אני חייב לבלום...

אני אישית לא מאמין בזה שמגבילים את המהירות המותרת ומצפים שאנשים לא יעברו אותה(רוב האנשים נסועים בהתאם לתנאי הדרך). רק אם יש מחמונות אז אנשים דופקים ברקס ליד המחמונת וזה הרבה יותר מסוכן, אתה נוסע מאחורי מישהו ופתאום הוא לוחץ חזק על הברקס ולך אין אפילו מושג למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איך אני שונא את זה, זה תמיד ככה, אני נוסע על 70 נגיד כי זה מה שמותר, כולם כבר עברו את ה100

גם את זה אני מכיר.. אתה נוסע לאט אז כולם חותכים אותך נדבקים אליך כאילו אתה לא בסדר חח

החוקים בארץ זה לנסוע כמו כולם פחות או יותר

אתה רואה שיירה ארוכה ובראשה משטרה.. אף אחד לא עוקף

עד ש"אמיץ" אחד מעז לעקוף ב5 קמש יותר ואז כולם אחריו חח

זה תמיד איזה שוטר עם משפחה וילדים בחופשה נוסע 80..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש קולט אדומה וגם אותי עוצרים יחסית הרבה, לא ברמה של פעם בשבוע, אבל מצד שני אין לי מושחרים.

השיפור היחידי שיש הוא גאנטים. ולפני שמישהו יתחיל להגיד משהו על זבל סיני, אז כן אני מודע לכך שזה זבל סיני, אבל מה לעשות שאין צמיגים נורמליים בגודל 13.

אה, ואגב, למקרה שלא היה לך ברור עד עכשיו, אתה ערס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש קולט אדומה וגם אותי עוצרים יחסית הרבה, לא ברמה של פעם בשבוע, אבל מצד שני אין לי מושחרים.

השיפור היחידי שיש הוא גאנטים. ולפני שמישהו יתחיל להגיד משהו על זבל סיני, אז כן אני מודע לכך שזה זבל סיני, אבל מה לעשות שאין צמיגים נורמליים בגודל 13.

אה, ואגב, למקרה שלא היה לך ברור עד עכשיו, אתה ערס...

אתה גם כותב ביקורות מהדברים שאתה קורא? כי המסקנה שלך מתבססת על שטויות

אני לי כבר כח להרחיב למה וכו'

יש נושא שלם של לדים לדשבורד של אימפרזה.. דווקה שם לאף אחד לא היה בעיה לתת הסברים ולהשתתף במבצע

הזה פתאום זה מעניין לבנות מעגלים וקאטודות ללדים.. כי אלקטרוניקה זה כבר לא ערסים חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? לא כל ערס חייב להיות טיפש. יש אפילו ערסים אקדמיים, אם אפשר להחשיב תעשיה וניהול אקדמיה...

וראיתי את התרד של התאורת פדאלים \ דאשבורד, זה רק מחזק את הטענה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? לא כל ערס חייב להיות טיפש. יש אפילו ערסים אקדמיים, אם אפשר להחשיב תעשיה וניהול אקדמיה...

וראיתי את התרד של התאורת פדאלים \ דאשבורד, זה רק מחזק את הטענה שלי.

הטענה שלך אומרת שאם היה לי לאדה הייתי רוסי

יש הבדל בין זה שיש לי (כנראה) אוטו של ערסים לזה שאני בעצמי ערס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...