נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית" - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית"

wrecker

Recommended Posts

הזכרת לי את התופעה המבחילה להוסיף לדים לפנסים קדמים כמו ב-Audi. נראה פצצה ב-Audi חדשה (מגיע כאביזר מקורי), אבל נראה מבחיל על הונדה סיוויק 93. עוד "שדרוג" ישראלי. :puke:

אז תן לי להבין.. אם זה מקורי זה יפה, ואם זה לא מקורי אז לא?

מה ההגיון?

יש לא מעט מכוניות שנראות הרבה יותר טוב מאשר איך שיצאו מהחברה, החברה בונה לפי תקציב מסויים וחישובים אחרים חוץ מיופי ..

חבל שבישראל כלום לא חוקי וכל שינוי קטן זה קנסות והורדות מהכביש

בכל מדינה נורמלית הדברים האלה מתקבלים בלי הרבה בעיות כל עוד הם לא מסנוורים או מפריעים לנסיעה או בבטיחות

ובכלל אנחנו חיים במדינה הכי קנאית שיש, כל עוד לכולם יש אותו הכל בסדר, ברגע שלמישהו יש משהו קצת יותר טוב

אם זה ג'יפ או BMW או שיש מגנזיום ישר הוא מתלהב שוויצר, שחצן, ערס וכו'...

במדינה הזאת כאב לאנשים בעין מכל דבר..

שלא תבינו לא נכון, אני לא חושב לאנשים יש ממה לקנא אצלי, אולי רק באומץ לצבוע את הכל בלבן חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בטוח שאתה נהנה מכל הקסנון והלדים החביבים.

אבל אני לא.

אני לא נהנה מזה שאתה מסנוור אותי.

לא מפריע לי ה"שיפורים" הפנימיים. אתה אוהב את הידית הילכוים הזאת? שיבושם לך.

כנ"ל כל שינויי פנימי באוטו שלך.

אתה יודע מה, אפילו לא מפריע לי המוזיקה שלך.

אבל מפריע לי השינויים שמשפיעים עלי.

קרי אורות ומפגעים חיצוניים אחרים.

אני בעד להשאיר את המקור. אם בא לך לייפות את הרכב בשביל הפוזה - שיהיה לך בכיף.

אני לא אעשה את זה ברכב שלי (של ההורים, למען הגילוי הנאות. אני בן 18).

אבל אל תתרץ את זה בתירוצים טיפשיים כגון "זה קל יותר" או בטיחותי יותר וכדומה. כי זה פשוט לא נכון.

נהיגה בטוחה לכולנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאתה נהנה מכל הקסנון והלדים החביבים.

אבל אני לא.

אני לא נהנה מזה שאתה מסנוור אותי.

לא מפריע לי ה"שיפורים" הפנימיים. אתה אוהב את הידית הילכוים הזאת? שיבושם לך.

כנ"ל כל שינויי פנימי באוטו שלך.

אתה יודע מה, אפילו לא מפריע לי המוזיקה שלך.

אבל מפריע לי השינויים שמשפיעים עלי.

קרי אורות ומפגעים חיצוניים אחרים.

אני בעד להשאיר את המקור. אם בא לך לייפות את הרכב בשביל הפוזה - שיהיה לך בכיף.

אני לא אעשה את זה ברכב שלי (של ההורים, למען הגילוי הנאות. אני בן 18).

אבל אל תתרץ את זה בתירוצים טיפשיים כגון "זה קל יותר" או בטיחותי יותר וכדומה. כי זה פשוט לא נכון.

נהיגה בטוחה לכולנו :)

אין לי קסנון ברכב לא כי זה לא חוקי, אלה כי הפנסי חזית שלי לא מתאימים, בשביל קסנון צריך בקליות שונות שחותכות את האור בצורה מסויימת

בשביל שלא יסנוורו נהגים אחרים.. אני חוקר דברים לפני שאני עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי קסנון ברכב לא כי זה לא חוקי, אלה כי הפנסי חזית שלי לא מתאימים, בשביל קסנון צריך בקליות שונות שחותכות את האור בצורה מסויימת

בשביל שלא יסנוורו נהגים אחרים.. אני חוקר דברים לפני שאני עושה.

הו שלום, גשש בלש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה חרישה. אתמול עצר אותי שוטר בכניסה לשדה התעופה אז התחלתי לחפור לחפש רשיונות . אחרי שזה לקח לי יותר מדי זמן הוצאתי את הראשיון מהארנק ואמרתי לו "זה החדש? יש לי עוד כמה" (יש לי עוד 2 ישנים) . הוא כנראה ראה את הבלגאן בארנק והבין עם מי יש לו עסק בזמן שהתחלתי לחטת בנרתיק שהביאו לי עם האוטו ועדיין לא מצאתי את הרשיונות. הוא שאל אותי אם זה אוטו חברה אז עניתי לו כן והוא שחרר אותי ואז בדיוק מצאתי איפה הם דחפו את הרשיונות.

אני כנראה רגוע מדי ואיטי מדי בשביל ישראלי :nixweiss: . מה זה משנה -לא היה לי שום דבר להסטיר. אני חושב שהם מחפשים בעיקר נהגים שנוהגים בשלילה או בלי רשיון ושיכורים כמו שהם תפסו את אסתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הם עושים עבודה טובה בסה"כ היא מאוד חשובה.. אם המשכורות שלהם לא היו כלכך נמוכות

הייתי הולך להיות שוטר, לדעתי זאת עבודה מאוד מעניינת גם..

הבעיה היא שהם לפעמים קצת מגזימים,

בסופשבוע זה מאוד חשוב לתפוס נהגים שיכורים למשל, אבל הם גם מחכים ביציאות מארועי שמחות

ותופסים לא מעט שיכורים.. מבחינה הגיונית אין ספק שזה גרוע באותה מידה..

אבל בכל זאת זה קצת רע מצידם, בכל זאת אנשים בד"כ יותר בוגרים שיודעים לשתות בכמות מסויימת ולא איזה ילדים שלא מצליחים

לפתוח אפילו את הדלת של הרכב אחרי מסיבה.. ובכלל לקבל דו"ח או שלילה אחרי ארוע משפחתי כשהדודה ברכב זה לא נעים בכלל..

אני אישית לא שותה בכלל אלכוהול אבל אלה דברים שאני רואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הם עושים עבודה טובה בסה"כ היא מאוד חשובה.. אם המשכורות שלהם לא היו כלכך נמוכות

הייתי הולך להיות שוטר, לדעתי זאת עבודה מאוד מעניינת גם..

הבעיה היא שהם לפעמים קצת מגזימים,

בסופשבוע זה מאוד חשוב לתפוס נהגים שיכורים למשל, אבל הם גם מחכים ביציאות מארועי שמחות

ותופסים לא מעט שיכורים.. מבחינה הגיונית אין ספק שזה גרוע באותה מידה..

אבל בכל זאת זה קצת רע מצידם, בכל זאת אנשים בד"כ יותר בוגרים שיודעים לשתות בכמות מסויימת ולא איזה ילדים שלא מצליחים

לפתוח אפילו את הדלת של הרכב אחרי מסיבה.. ובכלל לקבל דו"ח או שלילה אחרי ארוע משפחתי כשהדודה ברכב זה לא נעים בכלל..

אני אישית לא שותה בכלל אלכוהול אבל אלה דברים שאני רואה.

מצד שני כשהמכונית הפוכה על הכביש ותחתיה יש עוד משהו שנראה כאילו הוא פעם היה מכונית, לא באמת אכפת לך בן כמה היה הנהג.

במילים אחרות מבוגרים משתכרים בדיוק כמו בני 17-18. והם עושים תאונות בערך כמו בני 17-18. אם אתה בתור מבוגר (מדבר היפותטית) לא אחראי מספיק כדי לא לנהוג אחרי יותר מחצי ליטר בירה אי אפשר לסמוך עליך שתהיה אחראי מספיק להקשיב לחוקי הדרך ולא לעשות פוזות על הכביש. אתה מסוכן כמו כל בן-נוער שתוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני כשהמכונית הפוכה על הכביש ותחתיה יש עוד משהו שנראה כאילו הוא פעם היה מכונית, לא באמת אכפת לך בן כמה היה הנהג.

במילים אחרות מבוגרים משתכרים בדיוק כמו בני 17-18. והם עושים תאונות בערך כמו בני 17-18. אם אתה בתור מבוגר (מדבר היפותטית) לא אחראי מספיק כדי לא לנהוג אחרי יותר מחצי ליטר בירה אי אפשר לסמוך עליך שתהיה אחראי מספיק להקשיב לחוקי הדרך ולא לעשות פוזות על הכביש. אתה מסוכן כמו כל בן-נוער שתוי.

אתה צודק אבל אני מאמין שהסתטיסטיקה תראה שדווקה צעירים שתויים אחרי מסיבות גורמים להרבה יותר תאונות ממבוגרים אחרי בירה

אבל את המערכת סתטיסטיקה אחרת מעניינת והיא של הדוחו"ת .. איך אפשר להכניס יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבוגר אחרי בירה לא עובר על שום חוק.. ::)

(גם לא ילד אחרי בירה)

אין שום דבר רע בזה שהם בודקים רכבים מחוץ לאולמות אירועים, זה מצויין בדיוק כמו שעומדים מחוץ למועדונים בסופי שבוע.

הבעיה היא שזה נעשה מעט מאוד, ביחס לפעולה המרכזית של משטרת - להפעיל "קופה רושמת" בכבישים פתוחים מוארים רחבים ובטוחים לחלוטין, שאנשים נוסעים בהם 120 קמ"ש בהתאם לתנאי הדרך (ואפילו פחות, הכביש מתאים ליותר) ומקבלים קנסות מפה ועד להודעה חדשה על כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שיש לנו כבישים מסויימים שבכיף אפשר ליסוע על 120, ואם תיסע על פחות יצפרו לך כל הדרך (אפילו אם אתה בימני קיצוני)

-אבל- (וכאן באה נקודה למחשבה)

עם כמות התאונות שיש היום, (בלי שום קשר לזה שכל איש ממשלה מחפש כותרת בוקר ע"י גינוי נהגים שנוסעים מהר ומאשים את המהירות בכל תאונה), תאר לך מה יהיה אם אותם כבישים יפתחו כחוק ל120. הרי אף אחד לא יסע באמת על 120 כי זה לא מגניב לנסוע במותרת.

"אחי עזוב אותך המצלמות לא באמת קולטות הפרש של 10%.. יאללה שים גז!"

אני אישית, לא רוצה לראות סיויק(ים) 91' עם נהגים שבקושי יצאו מהטיטול, טסים בכביש 6 על 160 קמ"ש ומחכים להתנגש במשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...