נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית" - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית"

wrecker

Recommended Posts

לא שזה "רע", פשוט השיר החדש של קובי פרץ או אייל גולן לא מעניין את כל האנשים ברדיוס 100 מטר מאותו ערס מצוי.

איכס נראה לך.. גם אותי לא מעניין!

ליידי גאגא ודנסים קצביים אם כבר..

ואני אוהב לשמוע חזק, בבית אני לא עושה את זה בגלל התחשבות בשכנים, בכביש אף אחד לא יגיד לי להנמיך.

אז הם "יסבלו" 30 שניות ברמזור חח עדיף מלסבול שעות בבית שלך..

והאמת שאני מהמתחשבים שמנמיכים ברמזור או פקקים.. אבל מזה משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני במקרה מכיר את התחום קצת אז . . .

קונן המשמיד, האם ברכבך מותקנים אחד מהבאים? סמן את התשובה הנכונה:

[?] מושחרים

[?] ג'נטים מגנזיום

[?] שיפור למנוע בדמות רדיאטור ענק נראה כלפי חוץ מקדימה

[?] ספוילר אחורי, קדמי, צדדי (דמבו קאר)

[?] הרכב עבר החלפת מתלים והונמך

[?] הרכב עבר החלפת אביזרים לצבע (ידיות דלתות, מראות,סמלים)

[?] האגזוז ברכב הוחלף ל: אגזוז כפול/אגזוז רועש/אגזוז של Monster Truck

[?] על הרכב יש מדבקות "שוטרים על הזין שלי"/"עצור לפני ברוך מאשפז אותך"/"רוצה חפוז בצד, שאלי אותי כיצד"

[?] האם בקולט שלך מותקנים שעונים כאלה:

005pb8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקרה מכיר את התחום קצת אז . . .

קונן המשמיד, האם ברכבך מותקנים אחד מהבאים? סמן את התשובה הנכונה:

[?] חלונות מושחרים

[?] ג'נטים מגנזיום

[?] שיפור למנוע בדמות רדיאטור ענק נראה כלפי חוץ מקדימה

[?] ספוילר אחורי, קדמי, צדדי (דמבו קאר)

[?] הרכב עבר החלפת מתלים והונמך

[?] הרכב עבר החלפת אביזרים לצבע (ידיות דלתות, מראות,סמלים)

[?] האגזוז ברכב הוחלף ל: אגזוז כפול/אגזוז רועש/אגזוז של Monster Truck

[?] על הרכב יש מדבקות "שוטרים על הזין שלי"/"עצור לפני ברוך מאשפז אותך"/"רוצה חפוז בצד, שאלי אותי כיצד"

[?] האם בקולט שלך מותקנים שעונים כאלה:

לפי איך שנראה אתה לא ממש מכיר את התחום.

חלונות מושחרים כי חם בישראל (בכל מדינה עם אקלים דומה זה נפוץ) אם לפג'רו זה חוקי אז גם אצלי, אני לא אתלה בדים מכוערים.

מגנזיום, הרבה יותר קל מברזל מה שמקל על הנסיעה ויכול לחסוך בדלק..

השיפור למנוע שאתה מדבר עליו זה לרכבים שמותקן בהם טורבו ומצריכים מערך מתקדמת, הגריל הגדול הזה בשפתך (ולא אין בקולט טורבו)

הנמכה נותנת יציבות יותר טובה ושליטה יותר טובה ברכב.. גם זה לא קיים אצלי

אני לא אוהב קרום (מעדיף קרבון אם כבר)

אגזוז "רעש" בשפתך הוא אגזוז זרימה פתוח שמאפשר לגזים לצאת בחופשיות.. נותן יותר כ"ס - גם את זה אין לי.

מדבקות זה מכוער! אין לי אפילו סמלים ברכב..

השעונים הם גם לרכבים משופרים - גם זה אין אצלי.

כל עוד זה מצחיק אתכם סבבה

אולי אם הייתה לי מרצדס AMG עם 500 כ"ס פתאום לא היית ערס אלה מבין עיניין ..

דווקה מקהילה שמתעשקת במודינג לא ציפיתי לתגובות כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קולט זה אחלה , ואם הוא נראה שמור אז עוד יותר טוב. אני פשוט הת על איך שהרכב הזה בנוי!

לא מבין למה עוצרים אותך כל כך הרבה... בטח סתם מזל רע. קולט זה לא כזה מירוצים בשביל שיעצרו אותו כל כך הרבה, גם אם צעיר נוהג בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ToMuSH, יפה יפה אבל הערסים מתים על הרכבים האלה.

כמה קולטים לא חוקיות אני רואה אתה לא תאמין...

לא יודע מה נטפלתם לטובת השוטרים, מחפשים אותך כמו לא יודע מה. פותחים מכסה מנוע מחפשים רק את הניצוץ של הקסנון שעליו יתנו לך שלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בכניסה למושב שאני גר בו כל הזמן יש בדיקות, עזרו את בן דוד שלי פעמיים בדקו רישיונות ועזבו אותו :nixweiss: הם לרוב עוצרים נהגים שניראים צעירים, מכוניות ישנות, אנשים שניראים ערבים, אנשים שנוסעים מהר. אם אין כאלה אז כל כמה זמן עוצרים מישהו בשביל להפחיד את כל הנהגים שיעברו בזמן הזה ליידם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלונות מושחרים כי חם בישראל (בכל מדינה עם אקלים דומה זה נפוץ) אם לפג'רו זה חוקי אז גם אצלי, אני לא אתלה בדים מכוערים.

לא עוזר בכלום. תדליק מזגן.

מגנזיום, הרבה יותר קל מברזל מה שמקל על הנסיעה ויכול לחסוך בדלק..

זבל סיני באיכות ירודה, כל בור בכביש יכול לשבור את הג'אנט, לא מוריד את צריכת הדלק באחוז. ג'אנט קל נורמלי זה מקורי של היצרן

אגזוז "רעש" בשפתך הוא אגזוז זרימה פתוח שמאפשר לגזים לצאת בחופשיות.. נותן יותר כ"ס - גם את זה אין לי.

לא נותן אפילו 0.0001 כ"ס תוספת. אגזוז לחץ עושים בשביל הפוזה. רעש יוצר אשלייה של עוצמה ומהירות. הכי עלוב כל פרחחים שעושים אגזוז לחץ על הגרוטאה העלובה שלהם.

דווקה מקהילה שמתעשקת במודינג לא ציפיתי לתגובות כאלה..

זה לא שיפורים. סתם אביזרי פוזה באיכות ירודה ביותר. מחליפים חלקים מקוריים של היצרן בזבל סיני. פשוט עלוב. הדבר הטוב בכל התוספות האלה שככה אני יודע לזהות שקרעו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שנראה אתה לא ממש מכיר את התחום.

לפי הפירוט לא נראה לך שאני בעסק? . . . הרי כתבתי "מכיר קצת" את התחום. תהיה ערני.

מעבר לזה בטח חשבת שכתבתי את הסעיפים כי אני חושב שהם א חוקיים? הרי אתה טועה וכתבתי שעל כל אחד מהם שוטרים עוצרים. יש לי חברים במשטרת התנועה. כל אחד מהסעיפים שכתבתי בתוספת מראה נהג מזרחי/ערס/ערבי גורמים לעצירה. גזענות או לא, לפי הניסיון שלהם, נהגים עם עבירות זה הטיפוס ה"כוכב".

עכשיו . . . כל מה שאמרת זה מה שאני שומע מבעלי מוסכים לשיפורים ולא מבעלי מכוני בדיקה. הסיבה פשוטה. שום דבר לא מוסיף לשום דבר בתכלס מלבד יופי.

אני ברכב שלי החלפתי ג'אנטים למגנזיום בשביל היופי והחלפתי לצמיגים הכי טובים של מישלן בשביל הבטיחות (שאגב באמת מרגישים אחיזה מטורפת איתם).

מעבר לזה אני חשוב לשים ספויילר נמוך קטנצ'יק סטייל BMW M3 גם כן בשביל יופי, פשוט כי לדעתי הרכב DEFAULT לא מגיע מספיק יפה.

אז לא צריך לתרץ למה מישהו שם חלקים אחרים כי לא אמור לעניין אותך מה מישהו חושב אלא רק מה אתה חושב על הרכב של עצמך כדי שיהיה לך כיף לנסוע בו.

מה שכן, כל מה שהוא מעבר לסטנדרט, מושך אש, מושך שוטרים ואצלך נכנס גם סעיף המוזיקה שבו ברגע כשאני רואה רכב כזה ברחוב אנשים מסביב זורקים, "תראה את הערס הזה". תנמיך מוזיקה ואל תשאל שאלות מיותרות.

מתשובתך עולה כי ברכבתך מותקנים טפטים להשחרת החלונות וג'אנטים מגנזיום. רק בגללם זה מושך עין ויכולים סתם לעצור אותך לבדיקה. תוספת מוזיקה רועשת תוסיף עוד גורם לתשובה של "למה דווקא אותי ולא אחרים". לשאלתך, "רועשת" זה כשהחלונות סגורים ועדיין שומעים כאילו הם פתוחים למרות שאני בטוח שאתה נוסע עם פתוחים כי הנושחה עובדת ככה:

חלונות סגורים+מוזיקה בעוצמה 10 תישמע חזק. כשתפתח את החלון ברמה 10 תישמע לך כמו 5, אבל לאחרים כמו 10 כי רק אתה שומע את רעש המנוע ולכן אתה מגביר את העוצמה ל-15 לדוגמה וכל האחרים מייד מסתכלים עלייך כשאתה עובר לידם כולל השוטרים.

מסקנה ? סגור את החלונות ושמע על עוצמה רגילה או פתח את החלונות ושמע על אותה עוצמה שאתה חושב שהיא מספקת כאשר הם סגורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא..

אני לא אנמיך רק בגלל מה שאחרים חושבים, אף אחד לא יהרוס את ההנאה שלי.. מי שחושב ככה יכול לקפוץ.

בקשר לפתיחת חלונות - אני חייב לפתוח קצת, הבאס מתפזר יותר טוב ונשמע יותר טוב..

וחלונות מושחרים עוזרים המון מהשמש.. וגם בזה התפשרתי לא שמתי 100% אלה 40 % ועדיין אפשר לראות הכל.. (עברתי עם זה טסט גם)

כשאני פותח את החלון אני מרגיש את השמש הרבה יותר.

בכל מקרה, האוטו שלי לא השתנה בשום דבר! עברתי המון מחסומים והמון משטרות מבלי שעצרו אותי בכלל

תמיד עברתי בלי יחס מיוחד, זה רק להאחרונה.. זה כל הנושא אין פה משהו מיוחד..

lev-27

בקשר לאגזוז "רעש" זה FREEFLOW במכוניות משופרות יש בהחלט הבדלים..

ואני בטח לא מדבר על החלפת דוד כמו אצל הרוב אלה החלפת כל הצנרת.

בגשר לג'נטים סע אתה עם טאסות פלסטיק שעפות ברוח

אביזרי פוזה קונים באוטודיפו מה שאתה מכיר..

אולי כדאי שתקרא קצת בפורום הזה - http://www.scale-forum.com/forum/index.php

תחכים קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות קולט זה סופר לאנסר קצרה, וערבים אוהבים סופר לנסר ועוד יותר אוהבים אותה בגרסה הקצרה, והשוטרים עוצרים ערבים כי הם נוהגים כמו חיות ובלי רשיונות.

אז שוטר רואה אוטו של ערבים עם ג'נטים וחלונות, הוא ישר מדמיין את התאונה הבאה...

לי אישית אין בעיה עם ג'נטים וחלונות שחורים, גם בפונטו שלי יש ג'נטים וגם יש מערכת. אבל אותי לא עצרו אף פעם לא עם האונו ולא עם הפונטו.

לפי דעתי שחורים הופכים אוטו עם ג'נטים מסתם אוטו יפה לאוטו של ערסים. יש לזה יתרונות אבל יש לזה תדמית ממש לא טובה במכוניות שזה לא נראה מקורי.

גם ג'נטים - יש כאלה שהם יפים וספורטיווים ומתאימים לעיצוב של האוטו, ויש כאלה שהם "ערביים" בכל המובנים.. איזה יש לך?

אבל הבעייה הגדולה אצלך היא הקולט, זה פשוט אוטו 100% ערסים.

אם היא צבועה מחדש באיזה צבע חזק אז בכלל, זה ממש אמצעי זיהוי של ערבים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות קולט זה סופר לאנסר קצרה, וערבים אוהבים סופר לנסר ועוד יותר אוהבים אותה בגרסה הקצרה, והשוטרים עוצרים ערבים כי הם נוהגים כמו חיות ובלי רשיונות.

אז שוטר רואה אוטו של ערבים עם ג'נטים וחלונות, הוא ישר מדמיין את התאונה הבאה...

לי אישית אין בעיה עם ג'נטים וחלונות שחורים, גם בפונטו שלי יש ג'נטים וגם יש מערכת. אבל אותי לא עצרו אף פעם לא עם האונו ולא עם הפונטו.

לפי דעתי שחורים הופכים אוטו עם ג'נטים מסתם אוטו יפה לאוטו של ערסים. יש לזה יתרונות אבל יש לזה תדמית ממש לא טובה במכוניות שזה לא נראה מקורי.

גם ג'נטים - יש כאלה שהם יפים וספורטיווים ומתאימים לעיצוב של האוטו, ויש כאלה שהם "ערביים" בכל המובנים.. איזה יש לך?

אבל הבעייה הגדולה אצלך היא הקולט, זה פשוט אוטו 100% ערסים.

אם היא צבועה מחדש באיזה צבע חזק אז בכלל, זה ממש אמצעי זיהוי של ערבים :lol:

חחחח יש בזה משהו אבל זה לא דומה לסופר לנסר

והגנטים אצלי לא ספורטיבים ולא של ערסים (שחור+ניקל בד"כ) הם מאוד עדינים לאוטו

גם החלונות נראים מקוריים.. במדינות ארופאיות משחירים בעיקר בשביל הפוזה אבל במקומות חמים זה דבר מבורך..

וראיתי הרבה דודות על קולט.. אם כבר של ערסים זה הונדה

אבל עליתי על בעיה אחרת שיש לי באוטו, אני כרגע מעדיף לא לספר עליה.. כי בטוח תגיד לי "אתה לא רק ערס אתה ערבי!"

אבל במציאות זה נראה ממש יפה מאיך שזה יכול להשמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח יש בזה משהו אבל זה לא דומה לסופר לנסר

והגנטים אצלי לא ספורטיבים ולא של ערסים (שחור+ניקל בד"כ) הם מאוד עדינים לאוטו

גם החלונות נראים מקוריים.. במדינות ארופאיות משחירים בעיקר בשביל הפוזה אבל במקומות חמים זה דבר מבורך..

וראיתי הרבה דודות על קולט.. אם כבר של ערסים זה הונדה

אבל עליתי על בעיה אחרת שיש לי באוטו, אני כרגע מעדיף לא לספר עליה.. כי בטוח תגיד לי "אתה לא רק ערס אתה ערבי!"

אבל במציאות זה נראה ממש יפה מאיך שזה יכול להשמע.

נראה לי הגיע הזמן לשרשור בסגנון Hot or Not רק עם מכוניות, וסקאלה של Ars or Farce

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הגיע הזמן לשרשור בסגנון Hot or Not רק עם מכוניות, וסקאלה של Ars or Farce

אני לא הולך לפרסם את הרכב שלי מטעמי

וזה לא לדים וקסנון,

מה שכן יש לי דוגמא של הרכב הקודם..סתם נראה אם לדעתכם זה של ערסים או דווקה נחמד..

dscn0701d.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...