נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית" - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית"

wrecker

Recommended Posts

תכלס תלוי במה אתה נוסע.

אם זה WRX STi / Civic Si / GTi MKn ורכבים בסגנון הזה, אתה פשוט מזמין שיעצרו אותך לביקורת.

לעומת זאת פורד פיאסטה אף אחד לא יעצור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה איתכם אבל בזמן האחרון משטרת התנועה הארצית השתלטה על העיר אילת.

אני חושב שזה ברמה של פשיטה על העיר או משהו כזה שהם עושים אחד לכמה חודשים אבל כמות משטרות התנועה שיש פה היא חולנית ביחס לגודלה של העיר.

יש לי רשיון שנה וחצי ואני משער שנעצרתי באזור ה 30 פעמים עד עכשיו.רק השבוע נעצרתי 3 פעמים!!!(וזה לא כולל עוד פעמיים שהייתי באוטו של חבר ועצרו גם אותו).

אם אפשר לומר משהו טוב על האכיפה בארץ זה משטרת התנועה,שגם לפי דוחות המשטרה לציבור נודע כי בשנה החולפת המשטרה חילקה 1.25 מליון דוחות!!

זה נראה כאילו משקיעים משאבים שאין במקומות הלא נכונים,לא שמשטרת תנועה זה לא חשוב אבל לא ברמה אכזרית כזאת של משטרות ובטח ובטח לא על חשבון שיהיה לנו משטרה דה מיקולו!

באילת יש כמות גדולה של תיירים (ישראלים וזרים) יחד עם הרבה ערסים מקומיים כך שלדעתי המאמצים של משטרת התנועה בעיר הם מבורכים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבקש לראות תעודת שוטר, הוא חייב להראות?, אני פשוט מפחד/מתבייש לא יודע להגדיר.... :facepalm:

לכל אזרח יש זכות לבקש משוטר להראות לו תעודה ובעצם חובה להציג אותה. אם במקרה אין עליו תעודה אז בעצם אין לו שום סמכות, גם אם הוא במדים ונמצא עם ניידת וכו'. כבר היו מספיק סיפורים על אנשים שניגשו אליהם "שוטרים סמויים" או מתנדבים שפועלים ללא שוטר בסביבתם והם נדפקו בגלל זה.

אין לך מה להתבייש, השוטר מבקש ממך רשיונות? זכותו, וגם לך יש זכות לבקש ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, אם מדובר על ניידת רישמית ושוטרים במדים מלאים, סביר להניח שלא מדובר במתחזים... ::)

וכל ניסיון "להתגרות" בהם ככה סתם, בסך הכל יגרום להם להתנכל אליך ולחפש אותך בקטנות. למה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו נעצר פעם בשבוע אז כנראה שהוא נוסע כמו מטורף או שיש לו ערסים, אין הסבר אחר. אני נוהג שנה ולא עצרו אותי פעם אחת.

אני נוהג יותר חוקי מכל נהג ישראלי ממוצע,

יש לי רשיון קרוב ל7 שנים והדוח היחיד שקיבלתי היה שלא שמתי לב שהרשיון שלי פג תוקף שבוע אחד.. וגם זה היה בדרך לאילת.

ואין מה לדבר, אני מגיש רשיון הם רושמים משהו ורושמים מספר ומשחררים..שום דבר מעבר ל"רשיונות... ביי נסיעה טובה"

ומזה של ערסים? אפילו מזרחית אני לא שומע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב אם זה התחיל רק לאחרונה, האינסטינקט שלי אומר שזה משהו עם הרכב שאתה לא כל כך שם לב אליו או איזשהו שינוי חזות שעשית. תוודא שהלוחית רישוי לא נראית כאילו שהדבקת אותה עם סלוטייפ לפני שעה, שכל התאורה כמו שצריך להיות ותוריד את שפם שהתחלת לגדל בערך כשהתחילו לעצור אותך הרבה. בנוסף תנסה להרכיב משקפי ראיה אם אין לך (דקורטיבי בלי עדשות אופטיות כמובן אם לא צריך).

אם זה היה מאז ומתמיד, תקשיב יש מצב שאתה נוהג בדגם שנגנב הרבה או משהו, אין מה לעשות :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדריך להימנע משוטרים-רכב משעמם,רצוי משפחתי או ליסינג (שנוא נפשם הוא רכבי הליסינג של חברות),חזות הגונה (שזה בפוליטקלי קורקט לא להתלבש כמו ערס)

לא להשמיע מזרחית או טראנס בפול ווליום,ורצוי להחזיק בחורה נאה ליד כדי להימנע לחלוטין...אה ורצוי מאוד לנהוג כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז טעות של החיים כי כל פעם שהייתי עם בנות באוטו לא רק שעצרו אלא גם ביקשו מהבנות לצאת כדי שיוכלו לחפש ברכב(מה?)

ולאחר תיחקור של הנערות שם גיל ת''ז ואיך הן קשורות אליי

שיחררו אותי (ילדות בגיל 18-19 שמעולן לא שמעו את המילה פשע)

לפעמים הם מחפשים.. לפעמים סתם השוטר רואה כוסיות ומשחק אותה אבוענטר

תלוי על איזה שוטר נפלת .

בכללי , שאני יודע שאני הולך להכנס לפניה אני תמיד נכנס אחרי . תמיד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נוסע על 160? ועוד בדרכים לאילת?

מקווה בשבילך שפעם הבאה שיעצרו אותך זה יהיה לא בפניות כשאתה מאט (איזה באסה שאין אחיזה מטורפת בפניות, הא?) אלא כשאתה על 160.

ואם בלי רשיונות - מה טוב.

זה אחלה שאני גר במרכז ואין מצב שאני אפגוש אותך בכבישים. תודה לך שאתה נשאר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...