נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית" - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית"

wrecker

Recommended Posts

בזמן האחרון יוצא לי כל הזמן להגיע לצמתים שהמשטרה עושה בדיקות שגרתיות

ועוצרת (תמיד) אותי.. אני מדבר ברמה של לפחות פעם בשבוע במקומות שונים

יצא לי גם פעם אחת שעצרו אותי פעמיים באותה נסיעה! ואמרתי לשוטר שרק עכשיו בדקו אותי .. הוא שחרר אותי חח

בכל מקרה הם לא בודקים שום דבר, רק רשיון ולפעמים מבקשים מספר טלפון..

הקטע שזה כבר מטריד .. אני מבין וזה טוב שעושים אבל 4-5 פעמים בחודש?

גם לכם זה קורה או שזה רק המזל שלי? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרה לי פעם אחת, ונראה לי שזה היה איזה שח"מ צעיר... ביקש תעודות, שאל אותי של מי הרכב ושחרר אותי לדרכי...

בזמן האחרון, השוטרים מתעלקים על איזו תחנה שיש לנו ליד הבית ומדי פעם הם עוצרים אנשים לעשות בדיקות ינשוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק דבר חדש שיש מקומות שהמשטרה ממש אוהבת, אבל להיעצר בממוצע של פעם בשבוע זה באמת כבר מוגזם. אני לא רוצה לדעת מה היה קורה לי אם הייתי נעצר לבדיקות שגרתיות אחרי שלפני כמה חודשים פתאום גיליתי שאני נוסע כבר כמה חודשים עם רשיון שפג תוקפו...

בכל מקרה בחזרה לענייננו, רק אל תשכח לבקש כל פעם שיציגו תעודת שוטר, אולי תוכל להימנע מכמה מקרים כאלה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון יוצא לי כל הזמן להגיע לצמתים שהמשטרה עושה בדיקות שגרתיות

ועוצרת (תמיד) אותי.. אני מדבר ברמה של לפחות פעם בשבוע במקומות שונים

יצא לי גם פעם אחת שעצרו אותי פעמיים באותה נסיעה! ואמרתי לשוטר שרק עכשיו בדקו אותי .. הוא שחרר אותי חח

בכל מקרה הם לא בודקים שום דבר, רק רשיון ולפעמים מבקשים מספר טלפון..

הקטע שזה כבר מטריד .. אני מבין וזה טוב שעושים אבל 4-5 פעמים בחודש?

גם לכם זה קורה או שזה רק המזל שלי? ::)

תלמד להשתמש בנתיב השמאלי, ולא יעצרו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רישיון כבר 10 חודשים.

וטפו טפו טפו, אף פעם לא עצרו אותי.

גם לא לבדיקת שגרתיות.

אני מניח שאני לא נוסע במקומות "הנכונים" וכנראה שאני גם נוסע פחות מרוב האנשים.

ד"א, אני גם חושב שזה תלוי מאוד ברכב שלך. כנראה שזה הגורם העיקרי.

או שאתה מזגזג בכבישים. P:

alpha, אז אני מבין שאתה מהנתקעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד להשתמש בנתיב השמאלי, ולא יעצרו אותך.

בדיוק על זה עצרו אותי.. 3 ק"מ על הנתיב השמאלי כשהימני פנוי, איזה נאחס! מזל שקיבלתי רק הזהרה.

לעניין: המשטרה צריכה לדעת לשחרר קצת לחץ מציבור הנוסעים, הרי כחלק מתפקידה היא צריכה לשמור על סדר יום תקין. עוד מעט יעמידו שוטרים בצמתים בעיר ויעשו בדיקות שגרתיות להולכי רגל :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק על זה עצרו אותי.. 3 ק"מ על הנתיב השמאלי כשהימני פנוי, איזה נאחס! מזל שקיבלתי רק הזהרה.

האזהרה הזו סגרה לך את המזל הטוב עכשיו השוטר יראה במחשב שאתה לא זכאי לדוח אזהרה ויתקע לך אחד אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל בזמן האחרון משטרת התנועה הארצית השתלטה על העיר אילת.

אני חושב שזה ברמה של פשיטה על העיר או משהו כזה שהם עושים אחד לכמה חודשים אבל כמות משטרות התנועה שיש פה היא חולנית ביחס לגודלה של העיר.

יש לי רשיון שנה וחצי ואני משער שנעצרתי באזור ה 30 פעמים עד עכשיו.רק השבוע נעצרתי 3 פעמים!!!(וזה לא כולל עוד פעמיים שהייתי באוטו של חבר ועצרו גם אותו).

אם אפשר לומר משהו טוב על האכיפה בארץ זה משטרת התנועה,שגם לפי דוחות המשטרה לציבור נודע כי בשנה החולפת המשטרה חילקה 1.25 מליון דוחות!!

זה נראה כאילו משקיעים משאבים שאין במקומות הלא נכונים,לא שמשטרת תנועה זה לא חשוב אבל לא ברמה אכזרית כזאת של משטרות ובטח ובטח לא על חשבון שיהיה לנו משטרה דה מיקולו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בד"כ נוסע בנתיב שמאלי 160 קמ"ש

הבעיה זה בפניות , תמיד עוצרים אותי כשאני צריך לפנות שמאלה\ימינה

ולא יודע אולי זה קשור לרכב שלי.. הם תמיד עוצרים אותי עם חיוך של "בטח אין לו רשיון" כזה..

חבל שכל הערסים החליטו גם לקנות מיצובישי >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעצרתי לבדיקת רשיונות מאז שסיימתי את מלווה לפני שנתיים. ואני נוהג מדי יום וגם בלילות ולמקומות בילוי.

במקומות בילוי תמיד בליסינג, מדבר יפה עם השוטר והוא אפילו לא מבקש רשיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...