מפרט זול במיוחד לHTPC,מחיר עד 1K גג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט זול במיוחד לHTPC,מחיר עד 1K גג

jetman

Recommended Posts

שלום לכם ,עוד מספר ימים אני קונה מחשב לצורך לסלון

מעבד : E5400, 2.70GHz, 800Mhz, s775, 2MB, DualCore, Tray‎

295₪

לוח אם : JETWAY G31-GM4 s775 1333Mhz, G31, 2xDDRII 800, VGA, PCI-E, HDAudio

195₪

זכרונות : II 800Mhz 1GB Value *2

280₪

כרטיס מסך עוד לא יודע, יש לי ולויזיית CRT, אז מן הסתם שאני חייב SVIDEO, אבל כדי להיות מוכן גם לאחר קניה של LCD, שיספיק גם לו

יש 9300 ב א"א מחשבים (ככל הנראה יש להם גם 9400 ו 9500 עם החיבור הנ"ל אך איני בטוח), עם יש המלצה למשהוא אחר, אני ישמח

דיסק כשיח : יש לי אחד של 20GB שאני צריך רק למערכת ההפעלה, ואחד של 2TB חיצוני שעליו כל המולטימדיה שלי :)

צורב: יש אחד חדש של שקניתי לא מזמן ,שלא הולך להישתמש יותר מידי עם בכלל.

קירור למעבד : Generic CPU Cooler For s775

40₪

מארז : גם יש ,קניתי אחד ב 100 שקל ,שהוא די קקה ,אבל אחרי נרכבה של חומרה הוא די בסדר ,וגם ככה יעמוד בארון :)

ספק כוח : Golden Tiger 400W Real, 12cm Fan 24pin

105₪

מקלדת, עכבר וכו' : יש לי אחת של TEAC חמודה ומשולבת עם עכבר.

ככה שכרגה אני רק תקוע לגבי כרטיס המסך (אני קונה את כל החלקים ב KSP עם זה משנה)

ועם יש איזה המלצות להחלפה של משהוא וכו' ,אני גם ישמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב הוא אך ורק להרצה של 720P (ושום שימוש אחר של מחשב מודרני), למה לא ללכת לכיוון של סטרימר טוב?

צורך הרבה פחות חשמל, כולל המון יציאות, תמיכה כמעט בכל פורמט שקיים, הרבה יותר אסטטי בסלון מאשר "מארז ב100 שקל שהוא די קקה", דורש הרבה פחות התעסקות עם הרכבה תוכנות וכו'

נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

720P זה רק שתהיה הכנה לזה מה שנקרה ,אני מודע לכך שהוא אינו מסוגל להריץ 720P.

לגבי סטרימר ,זה לא שלא חשבתי על רכישה של אחד ,יש דגמים לא יקרים של WD, אך יש בעיה ,

אני צריך תהיה לי גישה לדיסק החיצוני הזה גם בסלון . אני יסביר יותר טוב:

יש לי נתב על חוטי משולב מודם עם חיבור , הבעיה זה פרוטוקול SMB ,ומהירות קריא וכתיבה מעוד נמוכה עקב חומרה של הנתב עצמו .

ועם אני רוצה לראות סרט אז הדיסק החיצוני חייב להיות מחובר לאחד מהמחשבים ,במקרה שלי ,כדי לחסוך חשמל ,אני רוצה שהמחשב בסלון יהיה זה שאחרי על הורדת טורנטים וגם להצגה של סרטים, כאשר המחשב הנייד שיש לי בחדר יוכל להיות במצב שינה או מכובה (פשוט ככה כל פעם שירצתרך להוריד משהוא מטורנט, אני משטלת מרחוק ,מוסיף הורדה וזהוא,ו את הנייד יכול לכבות)ולגבי ספק ..כמו שאמרתי שאני די מוגבל בתקציב ,ומה לגבי כרטיס המסך ? פשוט לגשת ל אא מחשבים ולבדוק על המקום איזה יש להם להציע לי ? והעם המפרט בסדר פחות או יותר ?

*בעקרון הנקודת החשבות שאליהם יש לי שאלה ,העם באמת חייב 2GB ,והעם כמות של כרטיס מסך גם משחקת פה? ומה לגבי הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם מבקש איזושהי ולידציה מאיתנו שלקנות מחשב ג'אנק זה חכם, ואיך שלא תסתכל על זה, זה לא.

בנוסף, חיבור הSVIDEO הולך ונעלם, וכרטיסים תומכי HD כבר ממזמן רווחים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר את עצמך ? מה קשר ג'אנק אבל ? מחשב לא דורש חומרה של מחשב גיימינג לא כך ? ולא שסטרחמר יותר חזק מהמפרט הזה זה בטוח,

בכל מקרה תנו לי איזה המלצות לגבי המפרט ,לגבי ספק אני יודע שג'נרי זה לא אמין ..ושוב לא חייב להיות יקר ...

או שתמליץ לי על מערכת אחרת ל ,במידע ואני קונה מ KSP ,אבל שיהיה כמה שיותר זול ,ובלי כרטיס מסך שאותו אני כננרה יקנה בנפרד בגלל צורך ב SVIDEO.

בסך הכל זה לא עניין של תקציב ,עלה שאני רוצה זול מבלי לפגוע בביצועים שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...