5570 או 5450 ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5570 או 5450 ?

tomer4455

Recommended Posts

היי,

אני מעוניין לרכוש כרטיס מסך לחיבור המחשב לטלוויזיה ולקולנוע ביתי (יציאת HDMI) ולמשחקים (BATTLE FIELD2 ודומיו).

כמו כן חשוב שהכרטיס יתמוך ב DTS-HD/True-HD.

אני לא מעוניין להוציא יותר מ 350 ש"ח פלוס מינוס ואם צריך לוותר על יכולות מסוימות של הכרטיס כדי לעמוד בתקציב אוותר על יכולות המשחקים.

יש לי גם הזדמנות להביא כרטיס מארה"ב אם המחירים שם יותר זולים. אשמח להמלצה גם בעניין זה.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה פער שמצדיק להיות עם כרטיס ללא אחריות אז כדאי.

מה שכן הרשתות מחשבים הגדולות פה אייבורי/KSP יש להם יחסית מחירים טובים כדאי לבדוק שמה לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנה מחו"ל, בהתחשב בפערי המחירים ודמי המשלוח, כדאית רק ברכישת כרטיס HIGH END - הרבה מעבר לתקציב שלך.

לגבי איזה כרטיס מומלץ, הרי שכל כרטיס שנמכר היום יספק את הסחורה בשביל ביתי (בהנחה, כמובן, שהמעבד ושאר הרכיבים מעודכנים יחסית ולא ענתיקה מימי הפנטיום), אבל משחקים תובעניים בהחלט יהיו בעיה בתקציב הזה - בעיקר אם גם אותם אתה מתכוון להריץ על מסך FULL HD. חפש אם איפשהו עוד מוכרים 9600GT בפחות מ400, רק תיקח בחשבון שגם איתו הביצועים במשחקים חדשים ותובעניים יהיו לא משהו על מסך בגודל כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים אני מתגעגע לימים שבהם הכל היה פשוט והמבחר היה מצומצם...היית קונה אטרי וזהו...:)

מפרט המחשב שלי הוא:

מעבד 2 DUO E4500

לוח אם GA-945GCM-S2.

זיכרון 1024MB 667.

ספק כח פשוט (ככל הנראה גנרי) 350W.

אני מעוניין בכרטיס מסך שיוציא את הפורמטים החדשים של הסאונד (DTS-HD/True-HD) ויאפשר לי לשחק משחקים דוגמת bf2. אגב, הבנתי ש אינם מעבירים את הפורמטים הללו...

הציעו לי את הכרטיסים הבאים:

Sapphire ATI 5450 1G (2.8G) PCI-E ב 300 ש"ח

Sapphire ATI 5570 1024 GDDR3 PCI-E DP + LP ב 400 ש"ח

כמו כן הציעו לי את ספקי הכח הבאים:

FSP 500W 500-60EPN 85+ PFC ב 270 ש"ח

FSP 600W 600-80GHN 80+ PFC ב 350 ש"ח.

אנא עזרתכם בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...