שאלה חשובה בנוגע להזרמת מדיה בPS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה בנוגע להזרמת מדיה בPS3

talsa

Recommended Posts

יש ברשותי את המכשיר מספר חודשים

שמתי לב שכשאני רואה בFHD דרך הPS3 מדיה סרבר אז האיכות יורדת עקב ההגדרות אחרת הסרט נתקע תוך כדי הזרמה והFPS יורד מרמה סבירה שניתן לראות

אך כאשר חיברתי את הPS3 דרך קבוצה ביתית במערכת הפעלה WIN7 אז בFHD עבדו חלק לגמרי

הבעיה אבל שהPS3 לא מזהה קבצי MKV אז צריך להמיר אותם לפורמט אחר ורק אז ניתן לראות

האם יש למישהו פתרון לבעיה ?

או שעל מנת לראות קבצי HD גדולים צריך להמיר אותם מMKV לVOB כמו כל המדריכים שיש בגוגל

כמו כן האם שיפור המעבד של המחשב יאפשר לראות בFHD דרך המדיה סרבר ? או שהצוואר בקבוק הוא בכלל רוחב הפס של הWIFI ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלך היא שאתה מעביר קבצים עם כתוביות שדורשים המרה אמיתית ולא רק שינוי האינדקס (שנקרא REMUX ולא TRANSCODE)

א. לFHD - אי אפשר על WIFI

ב. אתה צריך מעבד חזק (עדיף QUAD) להמיר FHD מלא (לא קובץ חרטא של 4 גיגה כן?)

לא הבנתי איך זה עבד לך חלק? הדרך היחידה שזה יעבור חלק אם אתה משתמש בWIFI ובלי לרדת באיכות - זה לקובץ בלי כתוביות שצריך המרה קלילה ביותר של האינדקס ולא קידוד מחדש.

בכ"א PS3 MEDIA SERVER - היא הכי יעילה , מהירה ותומכת במקסימום פורמטים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS3 MEDIA SERVER באמת נוחה.

בקשר לכתוביות, יש אפשרות להציג כתוביות בעברית? הפעלתי פרק של 24 (תרגום בנפרד לא מובנה) והוא הציג ג'יבריש (כצפוי), אין לי כוח כל פעם לאחד את התרגום ואת הוידאו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי בהזרמה דרך הWIN7

פתחתי קבוצה ביתית בWIFI ואז השתמשתי בPS3 כמדיה סנטר

אבל לא דרך התוכנה PS3 מדיה סרבר אלא דרך הWMP12 והרשת הביתית בWIN 7 וזה מקרין לי קבצים של 15 גיגה FHD

בPS3 שהמרתי מMKV לVOB דרך התוכנה MKV2VOB והאיכות הרבה יותר טובה מאשר בPS3 מדיה סרבר וללא תקיעות

הבאסה זה להמיר כל סרט בתוכנה וחיפשתי איך לעקוף את זה

כמו כן הבעיה הכי גדולה שלי בתוכנה PS3 מדיה סרבר שהיא לא מנצלת את הכח האמיתי של המחשב שלי ואת ה4870 שיש לי לפענוח HD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את רמת ההמרה אתה יכול לבחור - אתה כנראה לא על המקסימום.

אם אתה רוצה לא לעבד איכות וזמן - תקודד בלי כתוביות - לא תאבד שום איכות.

ותסמן את האופטימיזציה למולטיקור בPS3 Media Server.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...