4870X2 + 5450 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4870X2 + 5450

sbtgn1

Recommended Posts

יש לי כרגע 4870X2 לצערי הוא אינו מסוגל לעשות ביטסטרימינג לפורמטים החדשים

אבל ה 5450 שעולה איזה 250 כן יכול השאלה אם אשפר לשים את שניהם ביחד מבלי שהיו התנגשויות בדריברים כאשר ה 5450 משמש ככרטיס קול בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קניתי והתקנתי

לקח קצת זמן אבל בסוף הצלחתי לנגן את הפורמטים החדשים הקטע הוא שאפשר לנגן אותם רק אם כאילו הסרט רץ על הכרטיס מסך 5450 אחרת לא הצלחתי לקבל את הפורמטים החדשים ,זה יצר קצת בלאגן בכבלידה כי עכשיו לסרטים זה משהו אחד ולמשחקים זה משהו אחר בגדול זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאתה יודע היום לכרטיסי המסך יש כבר כרטיסי קול עליהם , פורמטי הסאונד החדשים נקראים DOBLY DIGITAL TRUE HD ו DTS MASTER (בדכ באים ב BLUERAY)

שני פורמטים שהם LOSELESS ,ה 4XXX לא מסוגל לעשות להם BITSTREAM ל רסיבר וכרטיס קול הכי זול שכן מסוגל עולה 600+ ה 5XXX כן מסוגלים לעשות להם BITSTREAM וכמובן שהרסיבר שלי תומך בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, אבל למה זה רלונטי אם יש את הכרטיס קול? ומה זה BITSTREAM? זה דיי מעניין אותי בגלל שאני יש לי מערכת שהשקעתי בה והייתי רוצה להוצאי את המיטב ממנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, אבל למה זה רלונטי אם יש את הכרטיס קול? ומה זה BITSTREAM? זה דיי מעניין אותי בגלל שאני יש לי מערכת קולנוע שהשקעתי בה והייתי רוצה להוצאי את המיטב ממנה...

אין לי את הכרטיס קול אני מתשמש בזה שנמצא על ה 5450 בתור כרטיס קול.

BITSTREAM הכוונה לשלוח את הנתונים כפי שהגיעו מהמקור מבלי לנסות לפענח אותם או לדגום אותם מחדש .

דבר זה אפשרי רק דרך כבל שכן הנתונים האלה צריכים רוחב פס גדול.

DX11 לא ממש מעניין שכן אין כרגע הרבה משחקים איתו מה גם שזה הכרטיס הכי חלש שיש כך שהוא לא יריץ לי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא זה עובר דרך הכבל סבבה אני משתמש בכבל דיגטלי מה האבדל?

אני מניח שאתה מתכוון כבל אופטי

וההבדל הוא שאין לו מספיק רוחב פס להעביר את הפורמטים החדשים של הסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...