Canon PowerShot SX20 IS - מעוניין לשמוע דעת קהל עליה... - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Canon PowerShot SX20 IS - מעוניין לשמוע דעת קהל עליה...

alsal

Recommended Posts

אהלן, אני סוף סוף מתקרב להגשמת החלום שלי

לקנות מצלמה דיגיטלית טובה בלי להתקמצן ולהתחיל לצלם בלי סוף עד שאנשים יתעוורו מהפלאש (אישית אני לא אוהב תמונות פלאש אבל בסדר..חח)

הייעוד שלי מבחינת מצלמה הוא לצלם תמונות באיכות גבוהה, מצלמה שמסוגלת להתמודד עם חושך, בעלת פוקוס טוב

בקיצור צעד בינים בין צילום שכונתי של החבר'ה בים לבין צלמי הSLR שבנינו...

בכל מקרה אני לשמוע מה דעתכם על המצלמה

קראתי כל מיני ביקורות עליהם, ראיתי תמונות וסרטונים ובסהכ אנשים מרוצים ממנה

עשיתי הכל חוץ מלגעת בה...

מישהו מכיר אותה באופן אישי? ובכלליות מה אתם אומרים?

http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=ModelInfoAct&fcategoryid=144&modelid=19208

זאת המצלמה בין הראשונות שצצו לי ככה בסקירה הקצרה שעשיתי, ממה שאני מבין היא באמת שווה את זה תמורת המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, לי יש את אחותה הקטנה SX10 IS

אני חובבן אז אל תיקח את הדברים שאני אומר שמובן מאליו יכול להיות שאני טועה.

להתמודד עם חושך היא לא כל כך יודעת.

מה שכן תמונות באור ועם יוצאות מאוד איכותיות ומוצלחות !!

הזום מדהים אני משתמש המון בזום והוא מאוד שימושי.

עוד חסרון של המצלמה בוידאו הפוקוס הרבה פעמים משתנה מעצמו ולוקח לו זמן לחזור לפוקוס.

חוץ מזה אני דיי מרוצה מהמצלמה .. היא מאוד נוחה לצילום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את כל מה שנאמר מעליי ......גם אני מחזיק את אחותה "הקטנה" SX10 IS ! ! !

עד כמה שידוע לי השינוי העיקרי הוא צילום ווידאו ב HD ...אבל אני לא בטוח ....

אני לא מאמין שיש באמת מצלמות דמוי SLR שבאמת יודעות להתמודד טוב עם חושך ....בעיקר בגלל הפלאש ...אבל אני ממש לא מומחה בתחום כך שגם אני ימליץ לך לחכות לתגובות מ"בעלי עניין ודעת" ולא חובבנים כמוני ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום רביעי האחרון רכשתי את SX20, בגדול אני מאוד מרוצה ממנה עד עכשיו.

כמו שכבר הזכירו פה, לפעמים בזמן זום המצלמה מאבדת פוקוס ולוקח זמן עד שהיא מתפקססת שוב.

כמו כן התמונות שיוצאות במצב אוטומטי לא תמיד אופטימליות, התמונות יוצאות איכותיות אבל עדיין בהשוואה למצב אוטומטי שהיה לי במצלמת CANON A510, הן פחות איכותיות. לכן אני מעדיף להשתמש במצב הידני.

כל מה שנאמר למעלה מתייחס לצילום בתוך הבית עם תנאי תאורה לא אופטימליים, עדיין לא יצא לי לצלם בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו טוב ששאלתי...

אני בנאדם שרק מתחיל לפתח את התחביב, אני חושב שאני אסתדר עם מה שיש בינתיים

ושאני ארצה עוד יותר, נשקיע כמה אלפים נוספים כבר על רפלקס אמיתית

הבנתי שהפוקוס האוטומטי לא להיט, במצב ידני אפשר לסחוט ממנה את מה שאני צריך לא?

ועוד משהו קטן, איך עדיף לי לבצע את הרכישה:

1.ללכת לחנות ולקנות ולפתוח שם במקום מול המוכרים כדי לוודא שהיא בסדר גמור

2.או שמא להיות בטוח וסמוך עם הזמנה אינטרנטית - כמו עיוור?

שם החנות היא רואים עולם בפתח תקווה, במקרה ומישהו מכיר אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

אני רכשתי שם, שירות מעולה,בין המחירים הכי זולים בארץ, תוודא במקום שאין פיקסלים בעייתים או לכלוך בתוך עינית, עדשה או מסך (תסתכל דרך העינית כאשר יש מכסה על המצלמה ותוודא שאין כלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות מעולה + :xyxthumbs: הזמנתי משם כמה מוצרים והשירות מעולה! (הגעתי אליהם אחרי כמעט שנה עם מוצר תקול בלי קבלה והם הוציאו אותה מהמחשב והביאו מכשיר חדש! :yelclap:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצלמה לא רעה בתנאי שאתה מודע שמדובר בקומפקטית עם חיישן קטן במיוחד (ויכולות מאוד מוגבלות ב-ISO גבוהה) עם מעט יותר אפשרות לבקרה ידנית וזום חזק יותר. זהו.

המצלמה הזאת ממש לא יודעת להתמודד עם תנאי תאורה לקויים, אולם לפחות היא כולל רגלית למבזק חיצוני (רלוונטי רק אם יש לך כוונה לרכוש אחד כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצלמה לא רעה בתנאי שאתה מודע שמדובר בקומפקטית עם חיישן קטן במיוחד (ויכולות מאוד מוגבלות ב-ISO גבוהה) עם מעט יותר אפשרות לבקרה ידנית וזום חזק יותר. זהו.

המצלמה הזאת ממש לא יודעת להתמודד עם תנאי תאורה לקויים, אולם לפחות היא כולל רגלית למבזק חיצוני (רלוונטי רק אם יש לך כוונה לרכוש אחד כזה).

תמליץ לפחות על משהו יותר טוב בטווח מחירים הנ"ל לאותם הצרכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמליץ לפחות על משהו יותר טוב בטווח מחירים הנ"ל לאותם הצרכים?

יש בתחום המחירים (למעשה בפחות) הזה מצלמות קומפקטיות רבות עם יכולת טובה יותר בתאורה לקויה.

לדוגמה - סדרה ZS של פנסוניק, F200 של פוג'י.

לא אמרתי שה-SX20 אינה טובה, פשוט צריך להיות מודעים למגבלות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהיה יותר נוקב:

במחיר הזה כדאי ללכת על הSX90

http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=ModelInfoAct&fcategoryid=144&modelid=19210

קח בחשבון שהsx20 מוגבלת מאוד. אם אתה יכול לנסות אחת אני מזמין אותך לא לצלם רק בחושך (או בתנאי חשיפה גרועים), אלא גם לראות את התוצאה של התמונה שנראת לך מוצלחת. לי זו נראית כמו שנראית כמו מקצועית אך בפועל פחות ממוצעת באיכותה - משפחתית --> הייתי הולך על הsx90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בתחום המחירים (למעשה בפחות) הזה מצלמות קומפקטיות רבות עם יכולת טובה יותר בתאורה לקויה.

לדוגמה - סדרה ZS של פנסוניק, F200 של פוג'י.

לא אמרתי שה-SX20 אינה טובה, פשוט צריך להיות מודעים למגבלות שלה.

לדעתי, סדרת ה-ZS של פנסוניק היא פשוט על הפנים אם מדובר על איכות תמונה.

ראיתי הרבה לדוגמא שצולמו על ידי שלל הדגמים (החל מ-3 ועד 7) וה-SX20 שמה את כולם בכיס הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתך, לדעת רבים אחרים לא, במיוחד שה-ISO מטפס ל-400 ויותר. הביקורות לא ממש מהללות את ה-SX20 מבחינה זאת. התמונות נראות סבירות כי המצלמה מפעילה סינון רעשים מאוד אגרסיבי - התמונה נראת "חלקה" אבל פרטים וצבעים "נשטפים" - התופעה מורגשת כבר ב-ISO100... גם הצבעים לא משהו, בטח בהשוואה לפנסוניק ופוג'י. תקרא את הביקורות לכל אורכן ותסתכל בעצמך על התמונות - לא על הסיכום. כמעט כל האתרים יתנו המלצה אוטומטית לכל קנון שיוצאת לשוק...

ה-S90 קומפקטית מעולה, עם יתרון של סטופ בעדשה (שגם איכותית יותר) ועוד סטופ בחיישן. מבחינת הבקרות שלה - היא למעשה ברמה מעל ה-SX20 למרות שהיא "קטנה". אבל היא מתומחרת לא טוב - 1800 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטופ בעדשה - צמצם פתוח יותר שיכניס פי 2 יותר אור.

סטופ בחיישן - ערך ISO גבוה יותר שיקלוט פי 2 יותר אור.

אם אתה משקיע 1800 שקל במצלמה, מעוניין להתקדם בצילום, ולא צריך את הסופר זום המטורף, שקול לחפש DSLR יד שניה...

(מזהיר מראש, DSLR דורש למידה, והעדשה היחידה שתכנס לך בתקציב תהיה הקיט)

לגבי חלופות לקאנון - לא ראיתי שמישהו העלה פה אז אני מוסיף לך את הפנאסוניק fz28 /35 /38.

לגבי צילום בISO גבוה בכל המצלמות האלה - אל תצפה לניסים. תראה מלאות (לא מוקטן, לא קרופ) מהאינטרנט, (שצולמו בתנאי תאורה גרועים, לא סטודיו מואר) ותראה אם אתה יכול לחיות עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...