הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2 - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2

peacebringer7

Recommended Posts

אני מעוניין להצטרף להזמנה עם עותק אחד.

יש מצב שאתה (peacebringer) מביא לי את האימייל שלך או משהו דומה? אני פשוט מעדיף לא להספים בפורומים 5 הודעות כדי לשלוח ה"פ.

נ.ב. אני חבר קבוע בפורום, אני פשוט מעדיף לא להזדהות עם הניק הרגיל שלי מסיבות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שומע-גם בZOLGAMES יש מכירות קבוצתיות,מלכתחילה היתי הולך אליהם אבל בגלל שהפורום הולך עם ארקדיה מזה כמה משחקים והם באמת מפנקים אותנו במחירים טובים(+הם ממוקמים במקום מרכזי והמשחק מגיע אליהם במכירת חצות שליהם שזה בלילה שלפני יציאת המשחק...ככה שמעבר לנאמנות זה גם אטרקטיבי-אבל אני שומר על ראש פתוח-כרגע אין לי זמן לבדוק כי אני במבחנים אולי עוד שבוע שבועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנחנו מוגבלים ל 100 אנשים

מה שאותי מעניין מה המחיר הסיתונאי של המשחק, בכמה החנות קונה אותו מבליזארד ?

אם נדע את המחיר יהיה אפשר להתמקח עוד

עריכה: בדיוק עלה לי רעיון , כמה יהיה לעשות קניה קבוצתית ב- freak או ב allgames , bug בתח יש עוד שאני לא מכיר

לא הייתי בונה על באג היות והם מראש יקרים משמעותית ממתחרים ובונים על פריארים, אבל תמיד שווה לנסות.

אתה רוצה לנסות לשאול עוד חנויות במטרה להשיג מחיר יותר טוב, ואז מה תבטל את ארקדיה ?

שמע לדעתי גם 180 זה מחיר ממש טוב, במיוחד שהמשחק עולה 60 דולר. הכי זול באינטרנט שמצאתי זה ב SHOPTO וזה יוצא בערך 200 שקל בלי משלוח.

אולי תנסה להוריד אותם לאזור ה 170.

בכל מקרה זה נראה לי יוצא הכי משתלם, והכי נוח כבר לסגור את ההזמנה דרכם וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומע-גם בZOLGAMES יש מכירות קבוצתיות,מלכתחילה היתי הולך אליהם אבל בגלל שהפורום הולך עם ארקדיה מזה כמה משחקים והם באמת מפנקים אותנו במחירים טובים(+הם ממוקמים במקום מרכזי והמשחק מגיע אליהם במכירת חצות שליהם שזה בלילה שלפני יציאת המשחק...ככה שמעבר לנאמנות זה גם אטרקטיבי-אבל אני שומר על ראש פתוח-כרגע אין לי זמן לבדוק כי אני במבחנים אולי עוד שבוע שבועים..

זו סיבה ממש טובה בשבילי לא ללכת למתחרים אפילו שהם ב 10 שח יותר זולים

אני מאמין בנאמנות ,אז אם הפורום נאמן לארקדיה אז גפ אני

חוץ מזה יש משהו במה שאתם אומרים 180 זה מחיר פיצוץ אז אני ארסן את יצר הקמצנות שלי :police:

המחירה של ארקדיה בחצות כשיוצא המשחק נשמע ממש מגניב אולי אני יגיע מב"ש הרחוקה

רק לא ממש בה לי להיתקל בקבוצה ענקית של חנונים בני 15 (אני מעדיף להיות עם החנונים בני גילי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו סיבה ממש טובה בשבילי לא ללכת למתחרים אפילו שהם ב 10 שח יותר זולים

אני מאמין בנאמנות ,אז אם הפורום נאמן לארקדיה אז גפ אני

חוץ מזה יש משהו במה שאתם אומרים 180 זה מחיר פיצוץ אז אני ארסן את יצר הקמצנות שלי :police:

המחירה של ארקדיה בחצות כשיוצא המשחק נשמע ממש מגניב אולי אני יגיע מב"ש הרחוקה

רק לא ממש בה לי להיתקל בקבוצה ענקית של חנונים בני 15 (אני מעדיף להיות עם החנונים בני גילי)

אתה צודק,

אם לפורום יש קשרים טובים עם החנות הזאת שווה להשאיר את זה כך.

אני מאמין שככל שיעלו המספרים שלנו כך יהיה לנו גם קלף מיקוח קצת יותר טוב.

בכל מקרה 180 שקל זה מחיר מדהים לדעתי, אם תצליח להוריד לכיוון ה170 או 160 בכלל מטורף.

אבל 180 בתאריך ההשקה הרשמי, אין תלונות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...