איך לתקן refresh rate ב-Windows 7? מסך טלויזיה מזוהה כ-generic non-PnP monitor ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לתקן refresh rate ב-Windows 7? מסך טלויזיה מזוהה כ-generic non-PnP monitor ?

sadotd

Recommended Posts

שלום לכולם.

על מחשב יחסית ישן שמחובר לטלויזיית CRT בסלון ע"י כבל S-video התקנתי WIN7 ULTIMATE.

לאחר כל העידכונים של ווינדווס( לא עדכנתי בנפרד את הדרייבר של כרטיס המסך כי וידוווס זיהה אותו-ומראה שהוא עובד בצורה תקינה), התמונה על המסך הפכה ללא ברורה ומרצדת בצורה נורא מעצבנת. :kopfpatsch:

הבנתי שכניראה זו בעיית רזולוציה והגדרה של התדר refresh rate וכשבאתי לשנות אותו אז הוא מופיע באפור שלא ניתן לשינוי ותקוע על 25Hz בלבד!!!

גם ברשימת הדגמים כל שנתמכים מופיעים רק generic non-PnP monitor בתדר 25Hz?

ניסיתי למצוא איך לחייב את המערכת לקצב ריפרוש דרך ה CMD אבל לא מצאתי עדיין כלום ברשת וגם איזה "תוכנת" צד שלישי שניסיתי Qres.exe לא פעלה.

האם למישהו יש מושג איך להגדיר את זה דרך ה CMD או שיש איזה דרייבר או תוכנה שתסדר את זה ??? :s05:?

אני מודה מראש לכל מי שיעזור ויתן מהידע שלו וניסיונו :xyxthumbs:

תודה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השידור הזה בכלל לא רלוונטי מבחינת קצב רענון.

גם אצל ההורים שלי ה9800GT מחובר ב svideo לרסיבר שמחובר לטלוויזית CRT והכל עובד כרגיל.

קודם כל הייתי ממליץ להתקין אתהדרייבר האחרון של כל הכרטיס מסךף ולא להתסמך על update בלבד ושנית לבדוק שאתה משדר ברזולוציה של 800 על 600 לטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השידור הזה בכלל לא רלוונטי מבחינת קצב רענון.

גם אצל ההורים שלי ה9800GT מחובר ב svideo לרסיבר שמחובר לטלוויזית CRT והכל עובד כרגיל.

קודם כל הייתי ממליץ להתקין אתהדרייבר האחרון של כל הכרטיס מסךף ולא להתסמך על update בלבד ושנית לבדוק שאתה משדר ברזולוציה של 800 על 600 לטלוויזיה.

תודה על התשובה המהירה!! :xyxthumbs:

יש לי כרטיס מסך FX5200 ובאתר של הדרייבר האחרון תומך עד ואין איזכור ל WIN7 האם זה עלול להוות בעיה אם אתקין את הדרייבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...