חוות דעת לגבי מסך LG W2486L LED - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת לגבי מסך LG W2486L LED

TheHungryOne

Recommended Posts

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=741793

אני לא מצליח להבין איזה סיבה יש למישהו, בוא נאמר או משתמש רגיל שרוצה מסך גדול ואיכותי ואין לו שום דרישות מיוחדות של גרפיקאים או של עלות נמוכה מהסטדנרט, לקנות מסך אחר ולא את זה?!

על פניו, לפי המפרט הטכני וכמה חוות דעת של אנשים שקנו אותו, זה המסך הכי טוב היום בשוק לדרישות האלה ומספק יחס עלות:תועלת הטוב ביותר, אז למה לעזאזל לקנות משהו אחר??

על אחת כמה וכמה מסכים יקרים יותר שלא נועדו לעריכה גראפית מקצועית.[br]פורסם בתאריך: 20.05.2010 בשעה 16:22:38

אני מבין שכולם מסכימים איתי אין תגובות...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=741793

אני לא מצליח להבין איזה סיבה יש למישהו, בוא נאמר או משתמש רגיל שרוצה מסך גדול ואיכותי ואין לו שום דרישות מיוחדות של גרפיקאים או של עלות נמוכה מהסטדנרט, לקנות מסך אחר ולא את זה?!

פאנל TN לא נחשב איכותי במיוחד ולכן המסך עצמו לא ייחשב על ידי אנשים מסוימים כאיכותי וגם עובדתית הוא פחות איכותי ממסכים עם פאנלים טובים יותר. עד כמה זה מפריע, אם בכלל, זה עניין אישי. יש כאלה שרגישים לבעיות שיש בפאנל ה-TN (אם כי היום הן כבר פחות מורגשות בדגמים מסוימים), בטח על מסך בגודל 24" ויש כאלה שלא מפריע להם והם מרוצים מכל רגע. הכל עניין של נקודת מבט והעדפה אישית, בדיוק כמו עם בחירת כל מוצר אחר.

כשיש לך תקציב מוגבל ואתה מחפש מסך זול, אז יותר טוב ממנו ודומיו באמת כנראה לא תמצא. מה לעשות, מגבלת תקציב מראש פוסלת כל מיני אפשרויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאם אין מגבלת תקציב השמים הם הגבול, אבל הכוונה היתה למסך מחשב שלא עובר את גבול ה- 1500 שקל כמו שרוב המשתמשים הסטנדרטיים היו קונים.

אתה יכול להפנות אותי למקומות שאני יכול לקרוא מה זה TN, איזה עוד סוגי מסכים יש ומה היתרונות / חסרונות שלו לעומת סוגי המסכים האחרים?

או שאם ממש בא לך אתה יכול להסביר בעצמך בשתי שורות... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מידע מסודר תוכל למצוא כאן.

בגדול החסרונות של פאנל מסוג TN הן זוויות צפייה מוגבלות (כלומר ברגע שאתה יושב קצת בזווית ולא ישירות מול המסך הצבעים מתעוותים) ומכלול צבעים קטן יותר.

עד כמה זה מפריע זה עניין אישי. יש כאלה שממש "סובלים" מזה, אחרים מרוצים מכל רגע ולא מבינים על מה כל המהומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...