ריסוט המחשב כשהוא נדלק - איך פותרים את הבעיה? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריסוט המחשב כשהוא נדלק - איך פותרים את הבעיה?

Ran B

Recommended Posts

היי חבר'ה!

אני מקווה שזה הפורום הנכון, אם לא, מצטער מראש..

היום עשיתי ריסט למחשב שלי, בגלל שלא היה לו כזה כבר הרבה זמן.. והPF קצת התמלא ובקיצור.. רציתי לתת לו ריסט.

מיד כשהוא עלה, הופיע לי הודעת שגיאה מרובעת להפליא עם טיימר של 11 שניות בערך שכתוב עליה איזה system error משהו מפחיד.

כשהטיימר מגיע ל0, המערכת תבצע כיבוי.. לשמור את כל הדברים שלי בלה בלה..

קצת הייתי בשוק מהדבר הזה פתאום. חשבתי שזה אולי סרביס שנכשל ומרסט לי את המחשב.. מזה כבר יכול להיות עם טיימר?

אז כשהמחשב עלה שוב, עשיתי מהר shutdown -a בשביל לבטל את הכיבוי שהטיימר עושה לי. נכנסתי לסרביסס ומצאתי איזה סרביס

בשם DCOM (שבEvent viewer היה לו המון ארורים) שברגע שהוא נכשל הוא מרסט. עשיתי לו כשהוא נכשל שיעשה Take no action.

ולמען האמת, הוא גם באותו זמן רץ ברקע.. אז אני לא יודע כמה בדיוק הוא נכשל...

ניסיתי לחפש קצת מידע בגוגל, חשבתי שזה הw32.blaster.. התולעת שאז התחילה להתפשט באינטרנט ולכבות לאנשים מחשבים.

לא ממש הבנתי איך היא פתאום הגיעה אלי. אחרי הכל מwin sp3 וnod32 הייתי מצפה להגנה מסויימת. הורדתי את הw32.blaster remover

של סיסמנטק (שיצא באיזה 2004..) והרצתי על המחשב. הוא טוען שלא נמצא התולעת במחשב שלי. הרצתי גם spybot וגם אנטי-וירוס.

אחרי שכולם התסיימו, עשיתי ריסט למחשב בתקווה שזהו. אבל כשהוא נדלק הוא שוב היה עם הטיימר.... אוף!

החלטתי לעלות אותו בsafe mode ולבדוק אם זה גם קורה. כמו שחשבתי, בsafe mode זה לא קרה. ניסיתי לבטל כמה תוכנות לא ממש מוכרות או נחוצות

בmsconfig ולעשות ריסטרט שוב. עכשיו הטיימר הזה לא קפץ. אבל אני קצת בספק שאיזה בmsconfig גרמה לזה. בגלל הקטע הזה של הטיימר

זה 99% שזה סרביס אידיוט שמכבה לי את המחשב.

אני חושב שפעם הבאה שאני אעשה ריסטרט זה יופיע לי שוב... יש למישהו רעיון מזה אולי?

תודה חברים!

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לך פה פרינט סקרין על הevent viewer בקטגוריה של SYSTEM.

הכל אותו ארור של DCOM משהו..

מה אתה אומר?

http://img19.imageshack.us/img19/3550/eventviewer.jpg

אגב, בכלל לא בטוח שהארור הזה גורם לבעיה של הריסטרט. את ההודעה של הריסטרט אין לי..

אבל היא די סטנדרטית עם מונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך פרטים כן חשובים שאתה מעוניין בהם?

אני נותן כל מה שנראה לי חשוד...

הwindows update הוא אוטומטי.. מתי היה פעם אחרונה? בטוח היה להם בחודש האחרון וזה הוריד.

מזה IIS? איך אני יודע אם יש לי?

שוב אני אציין, כרגע, כתוצאה מהורדה של משהו בmsconfig זה לא קורה יותר.

אבל לצערי זה נראה לי קצת חמור שזה עדיין קיים במחשב שלי, הקובץ הזדוני הזה שאם הוא יופעל איכשהו

הוא יהרוס שוב איזה הגדרות של סרביס ובגללו יהיה לי טיימר..

אני אפעל לפי השלבים שהבאת בלינק בשביל הבעיה הספציפית של הDCOM.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שלא כיביתי הכל.

מצאתי בmsconfig שני קבצי BAT - אחד בשם recovery.bat ואחד בשם recoveryfiles.bat

שנמצאים בתיקיה של אחד והשני בכונן אחר.

הורדתי אותם ועוד איזה משהו ריק שלא היה לו שם ומיקום והיה נראה חשוד ואז זה נפתר.

עכשיו, רציתי לראות מזה הrecoveryfiles הזה בכונן D שלי.

פתחתי אותו כ TXT ונחש מה?

@echo off

shutdown -r -t 11 -f

מאיפה יש לי את הדבר המטומטם הזה ?! כנראה איזה אתר או משהו זדוני הוריד לי את הקובץ BAT המפגר הזה ושם לי אותו

בmsocnfig. זה היה ממש ניחוש טוב להוריד אותו אז לבדוק אותו עכשיו.

בוא נגיד שהקובץ הזה עכשיו קפוט...

תודה על התמיכה בדרך גבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...