איך אפשר להבחין בין מועדון איכותי ללא איכותי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להבחין בין מועדון איכותי ללא איכותי?

Born2Kill

Recommended Posts

השאלה בכותרת.

ועוד שאלה, אילו מועדונים איכותיים אתם מכירים?

לכבוד שבועות הלכתי עם החבר'ה למועדון "המוסד", חברים שיגעו אותי שיש שם דיל ענק באלכוהול חופשי אבל מסתבר שהאלכוהול שם מאוד מתוקצב והמגוון הוא כלל לא רחב.

בכלל, מרגיש כמו מועדון של שקל תשעים.

תודה לעונים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מכניסים אותך למועדון כנראה הוא לא איכותי :P

ROFL

אני לא יודע מה יותר מצחיק, הציטוט הנ"ל, העובדה שחשבת שמועדון כלשהו יתן אלכוהול איכותי ומגוון בחינם ללא הגבלה, או העובדה שאתה שואל בפורום מחשבים אילו מועדונים "איכותיים" אנשים מכירים בלי שום איזכור לגבי מיקום בארץ, סגנון , סגנון אנשים, גילאים, וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שזה קשור הרבה לטעם אישי, סוג אנשים ועם מי אתה הולך. לך כל פעם למועדון אחר בהתאם למוסיקה שאתה אוהב, ותדרג לך את המועדונים שהכי אהבת.

It's that simple

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROFL

אני לא יודע מה יותר מצחיק, הציטוט הנ"ל, העובדה שחשבת שמועדון כלשהו יתן אלכוהול איכותי ומגוון בחינם ללא הגבלה, או העובדה שאתה שואל בפורום מחשבים אילו מועדונים "איכותיים" אנשים מכירים בלי שום איזכור לגבי מיקום בארץ, סגנון , סגנון אנשים, גילאים, וכו'..

סבבה.

זה לא ממש משנה אם זה פורום של מחשבים או פורום של מכוניות, הרבה מאיתנו מבלים במועדונים.

מיקום בארץ: תל אביב.

סגנון מוזיקה: אלקטרונית.

סגנון אנשים: אנשים יותר מתורבתים, בלי פאקצות ודומה לזה.

גילאים: 20+

איזה חבר אמר לי שהמועדונים האיכותיים באמת אינם נמצאים באזור מגודש במועדונים וגם אינו דורש תשלום לכניסה, פשוט הוא עושה את הכסף מאלכוהול.

איזה הזוי.

היית פעם במועדונים בחו"ל (אירופה/ארה"ב)?

לא.

תשכיל אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבלוק בת"א הוא מקום עוד יחסית סביר. אחריו כנראה זה בין ברזילי לבין הקומפורט....

כמובן שכאשר אני מסתכל אחורה למקומות שהייתי בחו"ל זה נראה כמו איזה שירותים של מועדון טוב. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהדוריס בר באפיקים אף פעם לא איכזב בימי שישי (דאנס בר)

ובית המרזח ברמת ישי כל שישי- שבת גם על בסיס דאנס בר ואם אתה מגיע בשעה המתאימה (0100) ומעלה אתה נהנה מאחת המסיבות היותר כיפיות באיזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיטי הול נסגר.

יש אלטרנטיבה אלקטרונית איכותית בחיפה בסינקופה, אך רק בימי שני.

(ב31.5 תהיה שם מסיבה טובה עם Christian Reich)

אלקטרוני בת"א - הבלוק, אין דיג'יי/מפיק שבא לנגן שם ולא רושם אח"כ בטוויטר/פייסבוק שלו שרק במועדונים ביפן הוא היה נוכח לסאונד כזה משובח.

ברזילי - פחות , יותר אווירה של אנדרגראונד.

קומפורט 13

ויש מקום יחסית חדש בשם "זיזי" שב3/6 Josh Wink הולך לנגן בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול המועודונים בת"א חרא, אני אישית מאוד מתחבר למסיבות קיבוץ כמו בצרה ש"בצפון", גם בירה חופשי כול הלילה וגם אנשים טובים. [הרוב בסיירות ולוחמים, אז אין שם אף פעם בעיות].

זה או המועדון הזה או פאבים, כול השאר על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...