מחפש חוות דעת על מחשב נייד של LG T380 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש חוות דעת על מחשב נייד של LG T380

charm

Recommended Posts

שלום חברים

לכבוד יום הולדתי וגם לכבוד זה שהמחשב לנובו שלי בן 4 וכבר דורש תיקונים פה ושם אז הגעתי למסקנה שהוא עשה את שלו ואפשר ללתת אותו לילדים שלי שבעיקר יראו בו סרטים

אני מחפש נייד לעבודה שלי (טכנאי מחשבים) שהדרישות הם שיהיה קל ושיהיה אפשר להעזר בו בבדיקות אצל לקוחות כמו בדיקת רשת ומסכים וכו'

הנייד של LG לדעתי עונה לקירטריון אך אשמח לשמוע חוות דעת ממי שמכיר וגם ממי שמכיר את ח.י שנותנים את האחריות

אני יודע שהשירות של טושיבה שניתן על ידי מפעיל הוא מזעזע וגם השירות של דל שמיוצג על ידי ניופאן אם אני זוכר נכון הוא לא משהו בכלל אך על ח.י לא שמעתי עדיין

התקציב לנייד הוא 4000 ש"ח

זה הלינק למחשב:

http://www.lg.com/ca_en/computer-products/notebooks/LG-T380-L.ARA4BA9.jsp

וזה אחת החנויות שמוכרות אותו ושם גם ראיתי אותו :

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=17396

אשמח לקבל חוות דעת או הצעה למחשב דומה

חשיבות גדולה שיהיה קל למרות שאם יהיה הצעה טובה לנייד שהוא 15 אינץ ו3 קילו גם אשמח לדעת (היום הלנובו הוא 15 אינץ ו3 קילו) , השימושים כמו שאמרתי בדיקות בעזרתו, ושליחת הצעות מחיר וחשבוניות דרך תוכנת חיש קל, בקיצור יישומים בסיסים ומשרדיים

תודה מראש

ארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי Charm,

שירות למחשבים ניידים של LG ניתן ע"י קבוצת ח.י. אלקטרוניקה (שהוקמה בשנת 1986).

קבוצת ח.י. נבחרה ע"י LG Electronics להיות היבואנית והמפיצה הבלעדית בישראל של הצגים, מוצרי המחשוב והציוד ההיקפי המיוצרים על ידה.

קבוצת ח.י. מפעילה מערך שרות לקו המוצרים הכולל: מסכים וטלוויזיות פלאזמה ו LCD , מסכי מחשב, מחשבים ניידים, כונני מולטימדיה ומאגרי מידע.

לאחרונה הוקם מרכז שירות מעבדות ולוגיסטיקה משוכלל ומודרני, במתחם "לב הארץ" בצומת קסם. במתחם ממוקדמת מעבדת מסכים ומעבדת מחשבים ניידים

מקצועית ויעילה.

לנוחיות לקוחותינו שאינם מתגוררים באזור המרכז, קיימות גם 7 נקודות שירות (רשימה מלאה באתר שלנו תחת שירות ותמיכה) דרכן ניתן להעביר מחשבים לבדיקת מעבדה.

נשמח לעזור בכל שאלה במייל Online@hye.co.il

בברכה,

אורי, נציג קבוצת ח.י

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

הלנובו בהצעה השלישית נראה מאוחד מעניין למישהו יש ניסיון או חוות דעת לגביו ?

וקראתי על הLG פה באתר והבנתי שהוא לא מציאה תודה על ההפניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...