צריך עזרה עם FreeBSD בהפעלת KLDLOAD בשביל Junos - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה עם FreeBSD בהפעלת KLDLOAD בשביל Junos

6652fnuriel77

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני כרגע בלימודים לתעודה JNCIA והתקנתי OLIVE שזו מע' ההפעלה של ראוטר JUNIPER על הלינוקס.

ההתקנה של ה OLIVE (JUNOS מתבצעת על VMWARE או VBOX, QEMU וכן הלאה על גבי FreeBSD 4.4 או 4.1

אני צריך להפעיל אופציה באמצעות PATCH שמאפשר MULTICAST, ה PATCH הוא syscall.ko ויש לי אותו, שמתי אותו לפי ההוראות שהיו ברשותי בתיקיה

modules.

איתחלתי את ה FreeBSD ולנכנסתי ל BOOT -S

אחרי זה ניגשתי לתיקיה ורשמתי:

kldload syscall

ניסיתי גם kldload ./syscall.ko

ו kldload /modules/syscall.ko

שום דבר לא עובד ואני מקבל את ההודעה:

symbol device_get_sysctl_tree undefined

בד"כ ניתן למצוא דברים בגוגל, לגבי זה אני לא חושב שכ"כ נפוץ אך מקוה שאולי מישהו פה גם התקין JUNOS על מחשב ויודע על מה אני מדבר.

תודה מראש,

נוריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור לשים את הפאטצ ללינוקס ולא ל BSD ?

יתכן שהפאטצ רוצה גרסא אחרת של הקרנל ממה שיש לך או תלוי בפאטצ אחר שאתה אמור להתקין קודם

היי... תודה על התגובה

יכול והכיוון שלך הוא נכון, לגבי גרסת ה FreeBSD ... אני אבדוק את זה.

לפי מה שהבנתי ה syscall.ko הולך לתיקיה modules שב FreeBSD.

הפאטצ' הזה מפעיל בקרנל של ה FBSD את האפשרות להשתמש באופצית Multicast כמו ראוטר פיזי אמיתי של Juniper.

אמנם ה"HOST" שלי זה לינוקס , אך אין ללינוקס קשר כי אני יכול לטעון את וינדוס ו VMWARE ולטעון את ה FREEBSD שם...

זה אמור לעבוד, אבל אתה כנראה צודק בכיוון. הגרסה שהתקנתי זה FreeBSD 4.1 ואולי אני צריך את 4.4 ...

הראוטרים האלה, ג'וניפר, עובדים על FreeBSD, לכן ניתן ליצור להם סביבה וירטואלית ולגרום להם לחשוב שהם ראוטר פיזי.

אני כרגע לומד JNCIA שזה מזכיר משהו את CCNA של סיסקו אבל קצת יותר מתקדם, לכן התקנה של כמה VM עם "ראוטרים וירטואלים" אני יכול להתאמן על השיעורים לבחינה, OSPF, BGP , LOOPBACK PEERING וכן הלאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתה מפעיל את הלינוקס בתוך vm וה BSD בחוץ

אם יש מדריך שבו כתוב איך עושים את זה תוודא שהכול כולל גרסאות של כל התוכנות העיקריות (kernel libc gcc . . . ) הם אותו דבר כמו אצל מי שכתב את המדריך

תבדוק שאין לו איזה שהוא פאטצ' אחר שאין לך ואתה אמור להתקין קודם

בקרנל של יש קובץ שבו מוגדר איזה דברים נבנים בתוך הקרנל / כמו מודולים / לא נבנים. יתכן שהפאטצ' או משהוא שהוא תלוי בו לא נבנים או לא נבנים נכון בגלל הגדרות בקובץ. בלינוקס gentoo אתה נכנס ל usr/src ועושה make menuconfig כדיי להיכנס לעריכה של הקובץ (ואז באותה תיקיה make כדיי לקמפל). יתכן שיש משהוא דומה ב BSD

כשאתה מקמפל את הקרנל תעשה לוג ותחפש בו error ו syscall. יתכן שהקובץ עושה בעיות כבר בקימפול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...