האם יש סיכון פתיחת הספק ובנקיונו? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש סיכון פתיחת הספק ובנקיונו?

andrei21

Recommended Posts

* קודם כל פתיחת הספק תבטל את האחריות עליו - יש מדבקה ברורה המציינת זאת על כל ספק שאני מכיר.

* אפשר לנקות את האבק מהספק דרך הפתח(ים) / רשת(ות) של המאורר(ים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות על הספק עברה, דרך הפתחים זה ממש לא מספיק.

עם אתה עושה את זה בשכל אין שום בעיה כול עוד זה לא תחת מתח חיי ושלא יהיה בחשמל !!

אז אין בעיה עם זה ....מברשת צבע נקייה ואוויר

רק תזהר מהקבלים הגדולים שלא תפרוק אותם על עצמך !!

לא סכנת מוות אבל ממש לא נעים !!!

עוד פעם בשום פנים ואופן לא לנקות עם נוזלים שמולכים חשמל ! ולא כשהוא מחושמל (מחובר לחשמל ) :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שמדובר ברכיב נושא חשמל ולכן קיימת סכנה שחוסר ידע עלול להוביל לפציעה גופנית ו/או נזק ישיר או עוקב לרכיבי הציוד, הייתי ממליץ למי שלא יודע בדיוק מה הוא עושה לא לעשות כלום אלא אם כן הוא נמצא תחת פיקוח של מישהו שכן יודע מה הוא עושה. עצה כללית בנושא בטיחות בחשמל.

לגופו של עניין, יש לנתק את הספק מהחשמל, ללחוץ לחיצה ארוכה יחסית על כפתור ההפעלה של המחשב כדי לפרוק כל מתח שנותר במערכת ואז לפרק את הספק מחיבוריו ללוח האם ולרכיבים השונים. לאחר מכן יש לפתוח ולנקות בזהירות את הספר. יש להיזהר לא לפגוע ברכיבי החשמל של הספק מכיוון שפגיעה בהם עלולה להוביל לנזק עתידי לרכיבי הציוד.

אבל אם אתה לא יודע בדיוק מה אתה עושה, עדיף לא לקחת סיכון מיותר. זאת דעתי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנקה בדרך כלל רכיבים במחשב עם שואב אבק שלצינור מתחברת מברשת או צינורית דקה יותר להגיע למקומות קשים .

רק רציתי לדעת אם אני יעבור שם עם המברשת על הקבלים או סלילים אם זה יפגע במגניטיות של משהו שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנקה בדרך כלל רכיבים במחשב עם שואב אבק שלצינור מתחברת מברשת או צינורית דקה יותר להגיע למקומות קשים .

רק רציתי לדעת אם אני יעבור שם עם המברשת על הקבלים או סלילים אם זה יפגע במגניטיות של משהו שם

לא זה בסדר רק תהיה זהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...