שמאלנים משוגעים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמאלנים משוגעים

Avi Levin

Recommended Posts

Site logo ShomerShabes logo candlecandle

שומר על השבת באתר שלך

גולשים יקרים!

אתר זה שומר שבתות וחגי , ובזמנים אלו לא מתאפשרת כניסת גולשים.

כרגע האתר סגור כי:

* היום שבת. השבת תצא בעוד 5 שעות ו-51 דקות.

נשמח לשרתכם בימי חול! / צוות האתר

וְשָׁמְרוּ בְנֵי יִשְׂרָאֵל אֶת הַשַּׁבָּת לַעֲשׂוֹת אֶת הַשַּׁבָּת לְדֹרֹתָם בְּרִית עוֹלָם

(שמות לא:טז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדפדפן שלך כנראה מתעלם מהריפרש שיש שם.. כשאני נכנס ולוחץ STOP STOP STOP STOP STOP.. בשתי שניות הראשונות אחרי שהדף נטען, אני נשאר שם. יופי.

מצאתי עוד כתבה באותו אתר:

http://www.tsofar.com/zofar/see_article.asp?id=12089

אז רק רציתי לציין למקרה שמישהו מגיע לשם, שאני מסכים ב-100% עם הדברים שאמר גבי גזית, ואני חושב שיהיה מאוד קשה להאשים אותי בשמאלניות כזו או אחרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב) היא לא שמאלנית, היא אנרכיסטית (מה הקשר בין השניים בכלל?)

כנראה מי שכתב את הכתבה הוא ימני קיצוני, ורצה לקשר את האנרכיסטים לשמאלנים. זה קורה הרבה בתקשורת הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באמת מייצג אף אחת מהקבוצות

ה 'שמאלנים' שאוהבים פלסטינים ומקללים חיילים הם כמה מטומטמים קיצונים. אני שמאלני בכמה (דיי הרבה) דברים וימני בכמה אחרים. אם האתר הזה אמין מה שלא בטוח אז כן היא אחת מהם - בקטע של הצעקות אל החייל. אה ואני גם חייל

ה 'אנארכיסטים' שבאו לעשות 'פיגוע' - נו באמת

ה 'מפגיני חתולים' - מיאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר התערטלות, אחד מהרעיונות האנושיים הגרועים ביותר.

על פי אחד האתרים, לומדת (או למדה) יסמין וגנר באגודה למוסיקה ומחול בירושלים, סטודנטית לקומפוזיציה תואר שני, שנה שנייה, לאחר תואר ראשון ב"יצירה רב תחומי". כלומר, טיפוס יצירתי ביותר, פרודוקטיבית מאד למשק. בעברית פשוטה: עוד אחת מרבבות הפרזיטים החילונים סטודנטים ל"מדעי" ההבל והרוח, המתעלקים על כספי האוצר עם שתי ידיים תחובות עמוק בתוך כספי משלם המסים, ופה מלא צעקות נגד "פרזיטים חרדים" המקדישים זמנם ללימוד תורת .

1273309233161.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...