נטויז'ן לא מנתקת מנויים!!! אפילו דקה לאחר שהצטרפתם!!!ראו אוזהרתם!!!להתרחק! - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נטויז'ן לא מנתקת מנויים!!! אפילו דקה לאחר שהצטרפתם!!!ראו אוזהרתם!!!להתרחק!

udih

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי לקח להתנתק 4 ימים מנטוויז'ן ואני בחיים שלי לא אחזור אליהם! גם חינם לא.

בלי קשר למהירות החברה הזאת פשוט תופסת אותך ולא משחררת אני שונא את זה.. חופרים וחופרים ומעבירים לפה ולשם בלי הפסקה רק שתשאר

עם חברות אחרות כמובן שגם לא היה כזה קל, בכל זאת יש שימור לקוחות וזה מקובל, אבל השיגעון שנטוויז'ן עשו לי היה מזעזע.

בכל מקרה אני יודע שבאמת צריך לשלוח פקס בקשה לניתוק ואם תוך 24 שעות לא ניתקו אותך זה עברה על החוק.

כדאי שתנסה את זה אבל אם אמרו לך שיש לך התחייבות כנראה שמאוחר מידי ואתה הולך לריב איתם על סכום ביטול עסקה...

אני לא מבין איך נותנים לחברה להמשיך להתנהל ככה.. לדעתי צריכים לעשות בדיקות כמה זמן לוקח להתנתק מחברת תקשורת

הממצאים יהיו נוראיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי חוויה דומה ומזעזעת

לקח לי 10 ימים להתנתק מנטויז'ן

כל יום 4 שיחות וכל אחד ממישהו אחר

השיא היה שהתקשרו אלי ב-7 בערב וכל הזמן יורדים במחיר

שיקרו לי שיש לי התחייבות לעוד שנה כשלא הייתה, אז התנצלו.

נשבעתי שבחיים לא אחזור אליהם, היחס ללקוח זוועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ לעתיד: תבצעו את כל השיחות שלכם עם מוקדי שירות כאלה ואחרים דרך הפלאפון

ותקליטו את השיחה (לכל פלאפון מודרני יחסית יש אפשרות לעשות את זה).

תקפידו שבכל שיחה הנציג יגיד מה השם שלו, עם איזה חברה אתה מדבר וכן תאריך ושעה.

כמובן תשאלו את כל הפרטים מראש בשיחה שמוקלטת (זמן ההתחייבות, מחיר, מחיר לאחר תום המבצע וכד')

כשתרצו להתנתק, אל תטרחו עם שיחות טלפון, תשלחו להם פקס ודואר רשום.

אם תוך 24 שעות הם לא מנתקים אתכם, אתם יכולים לנסות שוב.

אם עכשיו שוב לא מנתקים אתכם, תגישו מיד תביעה לבית משפט לתביעות קטנות על סך 10K ש"ח (אין צורך להוכיח נזק בתביעה מסוג כזה).

מספיק תביעות כאלה והחברות יקלטו שזה לא משתלם להם ה"שיטת המצליח" שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חודש +.. גם התנתקתי מנטוויז'ן, לי זה לקח 45 דקות של שיחה רצופה מתועדת ובדוקה.. כשחצי ממנה זה המתנה על הקו בן נציג שימור ונציג סיבון בכיר יותר.. אני התנתקתי שעתיים אחרי שידרוג אצלם - כי גיליתי תיעדוף בעזרת חשבון זמני ב 018 יכולתי להשוות מהירויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה,עוד חודשיים בעזרת ה' נגמרת לי ההתחייבות לנוכלים ששמם בישראל נטוויז'ן,מעניין כמה זמן(ועצבים,ובריאות נפשית\פיזית) ייקח לי להתנתק מהם. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלפון לחברת האשראי, לחתוך לנטוויז'ן את החמצן ופקס לנטוויז'ן עם פרטי הניתוק. זה הכל.

לא מזמן גם אני נכנסתי אליהם לתקופת ניסיון שארכה בדיוק שעה אחת ונתנה לי חוות דעת מי הם באמת..

לקח לי 4 ימים להתנתק מהם (בגלל שלא היה "מנהל בכיר" שיכל לאשר את ביטול העסקה).

יום אחרי הניתוק מתקשרת אלי נציגה מטעם נטוויז'ן במטרה לערוך סקר שביעות רצון משירותה של נציגה בשם X שבידיוק ניתקה אותי.

you do the math..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היום שדרגתי ל7 מגה בבזק.

באתי לקחת מחירים מנטויזן ככה לקבל פרופורציה ולהוריד קצת את , החברה שם לא מתאיישים!!!

הוא שואל אותי:"מה אני יכול להביא לך כדי שתתחבר אלינו?"

אני עונה לו:"תשלם לי אני לא עובר אליכם עכשיו אני רק באתי לקחת מחירים"

"תמתין על הקו"

"הי מדבר **** המנהל של *** קח 3 חודשים חינם אם אתה לא רוצה תצא"

רק עכשיו ראיתי את הנושא הזה מזל שלא הלכתי על זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי התחייבות אליהם עד ל25.6.2010 ואני כבר מת לעזוב אותם. נשבר לי מהחסימות של הטורנטים/הורדות ישירות מחול, והפינגים הגבוהים במשחקי .. מעניין כמה בעיות הם יעשו לי בשיחת התנתקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נואשים משהו ;D רק שלא יתחילו לבקר לקוחות בבית ולאיים להשאר לישון לאותו לילה,עד שלא יתחברו מחדש\ישדרגו :screwy::silly:

הם לא נואשים, בשנה האחרונה נטוויז'ן מאוד גדלה למרות המיתון. אני לא רואה סיבה למה להתנתק מהם. הם מאוד זולים והם מקטינים הכי פחות תעבורה לחו"ל ביחס ל-012 ולבזק בינלאומי. גם מי שרוצה להתנתק, פשוט שולח פקס חתום תקני וזהו, זה שאתם לא יודעים איך להתנתק זה בעיה שלכם. לא צריך לדבר עם שום נציג (אלא אם כן אתם רוצים וייעוץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם עושים לך בעיות אחרי פקס או שניים ששלחת,

ואם עוד יותר טרחת ושלחת להם מכתב בדואר רשום שאתה רוצה להתנתק

ועדיין שום דבר לא יוצא, קח את עצמך מיד לבית משפט לתביעות קטנות

ותתבע אותם על סכום של עד 10000 ש"ח.

לא רק שתזכה בתביעה כמעט בוודאות, אלא שהם ינתקו אותך מיידית (במיוחד אם הם לא רוצים להפסיד בתביעה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...